324 NF - numer oryginalny MAN
MANN-FILTER
Filtr powietrza C 16 324/2
Wysokość [mm] 341
Średnica zewnętrzna [mm] 165
Kształt okrągły prosty
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
148.42
zł 148.42
120.67 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
164.12
zł 141.97
115.42 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PARYS
Płyn do chłodnic (G12+/G30/G12/G30) Różowy GLYSANTIN G30 RTU 20L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
464.72
zł 455.42
370.26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PARYS
Płyn do chłodnic (G12+/G30/G12/G30) Różowy GLYSANTIN G30 RTU 210L
Nazwa Płyn do chłodnic
Typ płynu G12/G30 G12+/G30
Pojemność [l] 210
Kolor Różowy
Norma DAF 74002 DEUTZ DQC CB-14 AS 2108-2004 MAT 74002 VW TL 774-D/F PN-C-40007:2000 MB 326.3 AFNOR NF R 15-601 ASTM D3306 MAN 324 SNF ASTM D4985 MB 325.3
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
3 677.64
zł 3 070.83
2 496.61 zł
(14.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PARYS
Koncentrat do chłodnic (G12++/G40/G12+/G30/G12/G30) Żółty PRESTONE COR-GUARD 1LCONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
39.47
zł 38.68
31.45 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PARYS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30/G12/G30) Różowy GLYSANTIN G30 CONC 210L
Nazwa Koncentrat do chłodnic
Typ płynu G12/G30 G12+/G30
Pojemność [l] 210
Kolor Różowy
Norma DAF 74002 DEUTZ DQC CB-14 AS 2108-2004 MAT 74002 VW TL 774-D/F PN-C-40007:2000 MB 326.3 AFNOR NF R 15-601 ASTM D3306 MAN 324 SNF ASDM D 4985 MB 325.3
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
4 676.55
zł 4 583.02
3 726.03 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
CARTECHNIC
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski CART999 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
76.14
zł 64.72
52.62 zł
(12.94 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 60L CONC HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
827.16
zł 727.90
591.79 zł
(12.13 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 60L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
831.65
zł 753.47
612.58 zł
(12.56 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CARTECHNIC
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski CART999 1,5L
Nazwa Koncentrat do chłodnic
Typ płynu G11/G48
Pojemność [l] 1.5
Kolor Niebieski
Norma JIS K 2234 AFNOR NF R 15-601 TYPE 1 UNE 26-361 ÖNORM V5123 AS 2108 CUNA NC 956-16 ASTM D3306 ASTM D4985 SAE J1034 BS 6580
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
34.19
zł 29.06
23.63 zł
(19.37 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Żółty fluorescencyjny RAV TTC C11 CONC 1,5L
Nazwa Koncentrat do chłodnic
Typ płynu G11/G48
Pojemność [l] 1.5
Kolor Żółty fluorescencyjny
Norma JIS K 2234 MAN 324 NF CHRYSLER MS 7170 ÖNORM V5123 UNE 25-361 ASTM D1384 CUNA NC 956-16 AFNOR NF R 15-601 FORD WSS-M97B51-A ASTM D6210 Type 1-FF ASTM D3306 Type 1 ASTM D2809 FIAT PARAFLU 11 ASTM D4985 IVECO 18-1830 FIAT 9.55523 SAE J1034 ASTM D4340 BS 6580 VW TL 774-C
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
55.24
zł 51.93
42.22 zł
(34.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski RAV HTC PROT CONC 20L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
593.67
zł 587.73
477.83 zł
(29.39 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PURFLUX
Filtr paliwa PX CS178A
Typ filtra Wkład filtra
Wysokość [mm] 112
Średnica wewnętrzna [mm] 19
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
41.78
zł 38.44
31.25 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CARRARO
Uszczelniacz półosi/wału napędowego 48x65x11mm 125235-CR
Strona zabudowy Prawa Lewa
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
46.17
zł 39.94
32.47 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
DELPHI
Filtr paliwa DEL HDF796
Typ filtra Wkład filtra
Długość [mm] 113
Długość 2 [mm] 19
Wysokość [mm] 113
Średnica wewnętrzna [mm] 19
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
51.41
zł 44.74
36.37 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PURFLUX
Filtr paliwa PX CS157A
Typ filtra Wkład filtra
Wysokość [mm] 71
Średnica wewnętrzna [mm] 83
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
24.34
zł 22.40
18.21 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DONALDSON OFF
Filtr paliwa P550057 TOYOTA DYNA 200, 02, 2, 3, 4, 40, 42, 5, 60, 62, FD, FDC, FG, FGC, FGE, FGL; FENDT 300; AHLMANN AS; ATLAS COPCO XAS, COPCO XATS; AUSA CE; BOBCAT S; BOMAG BW; DAEWOO DH
Typ filtra przykręcany
Długość [mm] 86
Wysokość [mm] 86
Średnica wewnętrzna [mm] 64
Materiał Celuloza
Oferta Budowlane
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
48.90
zł 42.30
34.39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PURFLUX
Filtr oleju PX LS743
Typ filtra przykręcany
Wysokość [mm] 76
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
31.51
zł 29.94
24.34 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DELPHI
Filtr paliwa DEL HDF296
Typ filtra Wkład filtra
Długość [mm] 72
Długość 2 [mm] 19
Wysokość [mm] 72
Średnica wewnętrzna [mm] 19
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
24.45
zł 21.28
17.30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BLUE PRINT
Filtr oleju ADN12112
Typ filtra przykręcany
Wysokość [mm] 72
Wymiar gwintu [mm] M20
Skok gwintu [mm] 1.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
21.56
zł 20.48
16.65 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DONALDSON OFF
Filtr paliwa P556245 IVECO M, ZETA; RVI C, G, MANAGER, MIDLINER, R; FORD CARGO, 2000, 3000, 5000, 600, 8000, 9000, COUNTRY, COUNTRY FORWARD, TW; GAZ 53; FENDT 1 / 2 / 3 / 4 / 5, 10, 100, 200, 300, 60
Wysokość [mm] 71.3
Średnica zewnętrzna [mm] 89
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
22.84
zł 19.75
16.06 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SF
Filtr paliwa SK3960 IVECO M, ZETA; RVI C, G, MANAGER, MIDLINER, R; FORD CARGO, 2000, 3000, 5000, 600, 6000, 8000, 9000, COUNTRY, COUNTRY FORWARD, TW; GAZ 53; FENDT 1 / 2 / 3 / 4 / 5, 10, 100, 200, 300
Wysokość [mm] 71
Średnica zewnętrzna [mm] 87
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
22.94
zł 19.84
16.13 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PURRO
Filtr paliwa PUR-HF0132
Wysokość [mm] 88.9
Średnica zewnętrzna [mm] 71.88
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
25.12
zł 25.12
20.42 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
HC-CARGO
Alternator CAR116382
Prąd ładowania [A] 220
Liczba rowków [szt.] 6
Średnica [mm] 54.2
Stan Nowy z kaucją
Cena katalogowa  
1 638.27
zł 1 462.13
1 188.72 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
VALEO
Alternator VAL440710
Prąd ładowania [A] 220
Liczba rowków [szt.] 6
Średnica [mm] 56
Stan Profesjonalnie regenerowany
Cena katalogowa  
2 418.54
zł 2 095.88
1 703.97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 5L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
90.34
zł 81.94
66.62 zł
(16.39 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 1L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
24.87
zł 22.56
18.34 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 12 SZTUK
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) x 12szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
220.65
zł 200.13
162.71 zł
(16.68 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 4 SZTUK
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 5L CONC SET
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
298.83
zł 271.04
220.36 zł
(13.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 5L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
54.08
zł 49.05
39.88 zł
(9.81 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
1 z 2
następna