Filtry


Dostępność


Cena


Kategorie

Agregaty chłodnicze  (2)
Amortyzacja pojazdu  (6)
Części znormalizowane  (7)
Filtry  (15)
Motorsport  (16)
Nadwozie / Oświetlenie / Lusterka  (5)
Narzędzia i wyposażenie  (30)
Ogrzewanie / Wentylacja / Klimatyzacja  (30)
Oleje / Płyny / Smary  (43)
Silnik / osprzęt  (21)
Szyby  (1)
Tuning  (16)
Układ chłodzenia  (46)
Układ elektryczny  (22)
Układ hamulcowy  (200)
Układ kierowniczy  (37)
Układ napędowy  (17)
Układ paliwowy / zasilania  (13)
Układ pneumatyczny  (1)
Układ wydechowy / dolotowy  (11)
Układ zapłonowy / żarowy  (8)
Zawieszenie / Koła  (22)

Producent

5 009 920 - numer oryginalny FORD

Wyświetlamy dla Ciebie:

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana wewnętrznie 5201-01-2424TUOTUV Przód BMW 5 (E28)

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 284
Rodzaj tarczy Wiercona Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
ZAMÓW
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
449.36 
zł
449.36
365.33 zł
(224.68 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BOSCH
Filtr paliwa 1 457 429 656

Typ filtra Wkład filtra
Długość 2 [mm] 20
Wysokość [mm] 92
Średnica wewnętrzna [mm] 36
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
48.88 
zł
44.97
36.56 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BREMBO
Tarcza hamulcowa Max wentylowana wewnętrznie 09.5142.76 Przód BMW 5 (E34), 7 (E32)

Linia Max
Średnica zewnętrzna [mm] 302
Rodzaj tarczy Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
3 szt.
Cena katalogowa  
401.50 
zł
401.50
326.42 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MM AUTO PARTS
Koło pasowe alternatora MMCA030027

Średnica zewnętrzna [mm] 56
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Szerokość [mm] 63.5
Liczba żeber [szt.] 6
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
132.15 
zł
132.15
107.44 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

EVORON
Przewód olejowy turbosprężarki EVOP0079

Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
249.69 
zł
232.21
188.79 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455153 43x55x9,5/10,5 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 43
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
138.68 
zł
138.68
112.75 zł
(69.34 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455159 43x55x9,5/10,5 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 43
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
70.10 
zł
70.10
56.99 zł
(35.05 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

AJUSA
Przewód olejowy turbosprężarki AJUOP10829

Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
8 szt.
Cena katalogowa  
342.32 
zł
332.05
269.96 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATE
Tarcza hamulcowa ATE PowerDisc 1szt. pełna 24.0310-0227.1 Tył BMW 5 (E39)

Linia ATE PowerDisc
Średnica zewnętrzna [mm] 298
Rodzaj tarczy Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
4 szt.
Cena katalogowa  
311.72 
zł
311.72
253.43 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ARIETE
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ARIETE ARI.072 43x55x9,5/10,5 2szt.

Nazwa Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia
Średnica wewnętrzna [mm] 43
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Wysokość [mm] 9.5 10.5
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
72.30 
zł
72.36
58.83 zł
(36.18 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa HIGH PERFORMANCE 2szt. wentylowana 5201-01-2496HPTUOTUV Przód BMW 3 (E46), 5 (E39)

Linia HIGH PERFORMANCE
Średnica zewnętrzna [mm] 296
Rodzaj tarczy Wiercona Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
ZAMÓW
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
568.70 
zł
568.70
462.36 zł
(284.35 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ARIETE
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ARIETE ARI.109 43x55x9,5/10,5 2szt.

Nazwa Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia
Średnica wewnętrzna [mm] 43
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Wysokość [mm] 9.5 10.5
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
114.35 
zł
114.35
92.97 zł
(57.18 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455161 43x55x9,5/10,5 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 43
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Do koszyka
(0)
1 szt.
Cena katalogowa  
70.42 
zł
70.42
57.25 zł
(35.21 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FEBI
Tarcza hamulcowa 1 szt. FE23544

Średnica zewnętrzna [mm] 286
Grubość [mm] 9.9
Wysokość całkowita [mm] 69.3
Liczba otworów mocujących [szt.] 2 5
Typ tarczy Pełna
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
Średnica otworu centrującego [mm] 65,5
Jednostka sprzedaży 1 szt.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
212.68 
zł
180.77
146.97 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BREMBO
Tarcza hamulcowa 1 szt. 09.6924.11

Linia Prime line
Typ UV Coated
Średnica zewnętrzna [mm] 296
Grubość [mm] 22
Wysokość całkowita [mm] 76
Liczba otworów mocujących [szt.] 5
Typ tarczy Wentylowana wewnętrznie
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Średnica otworu centrującego [mm] 79
Jednostka sprzedaży 1 szt.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
393.69 
zł
314.95
256.06 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

REINHOCH
Drążek kierowniczy osiowy RH02-5001

Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Rodzaj gwintu zewnętrzny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
40.52 
zł
34.44
28.00 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ARIETE
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ARIETE ARI.087 46x58,1x9,5/11,5 2szt.

Nazwa Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia
Średnica wewnętrzna [mm] 46
Średnica zewnętrzna [mm] 58.1
Wysokość [mm] 9.5 11.5
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
132.98 
zł
132.91
108.06 zł
(66.46 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
>9 szt.
Cena katalogowa  
13.68 
zł
11.89
9.67 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Tarcza hamulcowa 1 szt. 0 986 478 436

Średnica zewnętrzna [mm] 285.8
Grubość [mm] 9.9
Wysokość całkowita [mm] 69.2
Liczba otworów mocujących [szt.] 5
Typ tarczy Pełna
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
Średnica otworu centrującego [mm] 65,5
Jednostka sprzedaży 1 szt.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
228.94 
zł
171.71
139.60 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455086 46x58,1x9,5/11,5 2szt.

Nazwa Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia
Średnica wewnętrzna [mm] 46
Średnica zewnętrzna [mm] 58.1
Wysokość [mm] 9.5 11.5
Do koszyka
(0)
6 szt.
Cena katalogowa  
147.62 
zł
145.80
118.54 zł
(72.90 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATE
Tarcza hamulcowa 1 szt. 24.0110-0226.1

Średnica zewnętrzna [mm] 286
Grubość [mm] 10
Wysokość całkowita [mm] 69.3
Liczba otworów mocujących [szt.] 5
Typ tarczy Pełna
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
Średnica otworu centrującego [mm] 65,5
Jednostka sprzedaży 1 szt.
Średnica wewnętrzna [mm] 160
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
6 szt.
Cena katalogowa  
218.30 
zł
185.56
150.86 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BREMBO
Tarcza hamulcowa 1 szt. 09.8475.10

Linia Prime line
Typ Standard
Średnica zewnętrzna [mm] 285
Grubość [mm] 22
Wysokość całkowita [mm] 93
Liczba otworów mocujących [szt.] 6
Typ tarczy Wentylowana wewnętrznie
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
Średnica otworu centrującego [mm] 120
Jednostka sprzedaży 1 szt.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
411.83 
zł
329.47
267.86 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

DELPHI
Klocki hamulcowe kpl. LP0590

Miejsce zabudowy Tył
Szerokość [mm] 62
Szerokość 2 [mm] 61.9
Wysokość [mm] 61
Wysokość 2 [mm] 61
Grubość [mm] 15.2
System hamulcowy CONTINENTAL
Czy przygotowany dla styku zużycia Nie
Materiał Organic
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
96.10 
zł
81.68
66.41 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BRECK
Klocki hamulcowe kpl. 21050 00 704 00

Miejsce zabudowy Tył
Szerokość [mm] 61.7
Wysokość [mm] 61.2
Grubość [mm] 15.7
System hamulcowy ATE
Czy przygotowany dla styku zużycia Nie
Materiał Low-Metallic
Certyfikat EUR1 Tak
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
123.81 
zł
86.67
70.46 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TRW
Tarcza hamulcowa 1 szt. DF2773

Średnica zewnętrzna [mm] 286
Grubość [mm] 10
Wysokość całkowita [mm] 69.2
Liczba otworów mocujących [szt.] 5
Typ tarczy Pełna
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
Średnica otworu centrującego [mm] 65,5
Jednostka sprzedaży 1 szt.
Kolor Czarny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
7 szt.
Cena katalogowa  
297.89 
zł
193.63
157.42 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TRW
Klocki hamulcowe kpl. GDB1346

Miejsce zabudowy Tył
Szerokość [mm] 61.5
Wysokość [mm] 61
Grubość [mm] 15.5
System hamulcowy ATE
Czy przygotowany dla styku zużycia Nie
Materiał Low-Metallic
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
170.17 
zł
110.61
89.93 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MEYLE
Drążek kierowniczy osiowy 816 031 0001

Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Długość [mm] 286
Wymiar gwintu [mm] M16
Skok gwintu [mm] 1.5
Wymiar gwintu 2 [mm] M14
Skok gwintu 2 [mm] 1.5
Rodzaj gwintu zewnętrzny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.86 
zł
96.44
78.41 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

INTER TURBO
Turbosprężarka IT-705204

Stan Profesjonalnie regenerowany
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
1 765.66 
zł
1 765.66
1 435.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Klocki hamulcowe kpl. 0 986 490 500

Miejsce zabudowy Tył
Szerokość [mm] 61.5
Wysokość [mm] 61
Grubość [mm] 14.3
System hamulcowy ATE
Materiał Low-Metallic
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
10 szt.
Cena katalogowa  
104.27 
zł
78.20
63.58 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MOOG
Drążek kierowniczy osiowy SA-AX-7091

Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Długość [mm] 300
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Wymiar gwintu 2 [mm] M16
Skok gwintu 2 [mm] 1.5
Rodzaj gwintu zewnętrzny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
108.24 
zł
108.24
88.00 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
poprzednia 2 z 15 następna