Filtry


Dostępność


Cena


Kategorie

Agregaty chłodnicze  (2)
Amortyzacja pojazdu  (6)
Części znormalizowane  (7)
Filtry  (15)
Motorsport  (16)
Nadwozie / Oświetlenie / Lusterka  (5)
Narzędzia i wyposażenie  (30)
Ogrzewanie / Wentylacja / Klimatyzacja  (30)
Oleje / Płyny / Smary  (43)
Silnik / osprzęt  (21)
Szyby  (1)
Tuning  (16)
Układ chłodzenia  (46)
Układ elektryczny  (22)
Układ hamulcowy  (200)
Układ kierowniczy  (37)
Układ napędowy  (17)
Układ paliwowy / zasilania  (13)
Układ pneumatyczny  (1)
Układ wydechowy / dolotowy  (11)
Układ zapłonowy / żarowy  (8)
Zawieszenie / Koła  (22)

Producent

5 009 920 - numer oryginalny FORD

Wyświetlamy dla Ciebie:

4MAX
Czujnik ciśnienia spalin 0219-09-0019EPS

Ilość pinów [szt.] 3
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
118.12 
zł
96.85
78.74 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELSTOCK
Turbosprężarka 91-1672

Stan Profesjonalnie regenerowany
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
2 589.53 
zł
2 589.53
2 105.31 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

DELPHI
Cewka zapłonowa GN10625-12B1

Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
299.58 
zł
254.65
207.03 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ABE
Klocki hamulcowe kpl. C2X001ABE

Miejsce zabudowy Tył
Szerokość [mm] 62
Wysokość [mm] 61
Grubość [mm] 15.6
System hamulcowy ATE
Czy przygotowany dla styku zużycia Nie
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
56.10 
zł
44.88
36.49 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

FERODO
Klocki hamulcowe kpl. FDB1117

Miejsce zabudowy Tył
Szerokość [mm] 62
Wysokość [mm] 61
Grubość [mm] 15.6
System hamulcowy ATE
Czy przygotowany dla styku zużycia Nie
Dla średnicy tarczy ham. [mm] 286
Materiał Low-Metallic
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
123.17 
zł
105.93
86.12 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ATE
Klocki hamulcowe kpl. 13.0460-4040.2

Miejsce zabudowy Tył
Szerokość [mm] 61.6
Wysokość [mm] 61.2
Grubość [mm] 15.8
System hamulcowy ATE
Czy przygotowany dla styku zużycia Nie
Materiał Low-Metallic
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
143.93 
zł
123.79
100.64 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455057 43x55,1x9,5/10 2szt.

Nazwa Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia
Średnica wewnętrzna [mm] 43
Średnica zewnętrzna [mm] 55.1
Wysokość [mm] 9.5 10
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
47.67 
zł
47.67
38.76 zł
(23.84 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

HC-CARGO
Szczotka węglowa rozrusznika CAR900074

Wysokość [mm] 12
Grubość [mm] 5
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
8.62 
zł
8.36
6.80 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CONTITECH
Zestaw paska rozrządu CT 990 K1

Liczba zębów [szt.] 225
Szerokość [mm] 30
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
9 szt.
Cena katalogowa  
1 312.80 
zł
1 136.24
923.77 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BOSCH
Bendiks rozrusznika 1 986 SE1 625

Liczba zębów [szt.] 10
Średnica zębnika [mm] 27.8
Długość całkowita [mm] 57
Średnica zewnętrzna [mm] 54.25
Średnica otworu [mm] 12
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
63.82 
zł
60.64
49.30 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TRW
Drążek kierowniczy osiowy JAR129

Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Długość [mm] 364
Wymiar gwintu [mm] M16
Skok gwintu [mm] 1.5
Wymiar gwintu 2 [mm] M14
Skok gwintu 2 [mm] 1.5
Rodzaj gwintu zewnętrzny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
92.57 
zł
85.17
69.24 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FEBI
Drążek kierowniczy osiowy FE17778

Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Długość [mm] 360
Wymiar gwintu [mm] M14 M16
Skok gwintu [mm] 1.5
Wymiar gwintu 2 [mm] M16
Skok gwintu 2 [mm] 1.5
Rodzaj gwintu zewnętrzny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
68.92 
zł
65.47
53.23 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Tarcza hamulcowa 1 szt. 0 986 478 588

Średnica zewnętrzna [mm] 288
Grubość [mm] 25
Wysokość całkowita [mm] 42
Liczba otworów mocujących [szt.] 5
Typ tarczy Wentylowana
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Średnica otworu centrującego [mm] 70
Jednostka sprzedaży 1 szt.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
280.93 
zł
210.70
171.30 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

GATES
Zestaw paska rozrządu GATK025453XS

Liczba zębów [szt.] 225
Szerokość [mm] 30
Szerokość 3 [mm] 37
Średnica rolki [mm] 56
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
8 szt.
Cena katalogowa  
1 067.64 
zł
950.20
772.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

FERODO
Tarcza hamulcowa kpl. DDF811

Średnica zewnętrzna [mm] 286
Grubość [mm] 10
Wysokość całkowita [mm] 69.2
Liczba otworów mocujących [szt.] 5
Typ tarczy Pełna
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
Średnica otworu centrującego [mm] 65
Jednostka sprzedaży kpl.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
3 szt.
Cena katalogowa  
498.72 
zł
423.91
344.64 zł
(211.95 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

GOETZE
Zestaw pierścieni tłoka 08-126000-00

Średnica [mm] 84
Wymiar STD
Wysokość pierścienia 1 [mm] 1
Wysokość pierścienia 2 [mm] 5
Wysokość pierścienia 3 [mm] 231
Warunki zwrotu Brak możliwości zwrotu po zerwaniu plomby
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
99.31 
zł
93.36
75.90 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

DELPHI
Tarcza hamulcowa kpl. BG3274

Średnica zewnętrzna [mm] 286
Grubość [mm] 10
Wysokość całkowita [mm] 70
Liczba otworów mocujących [szt.] 5
Typ tarczy Pełna
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
Średnica otworu centrującego [mm] 65
Jednostka sprzedaży kpl.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
388.50 
zł
330.22
268.47 zł
(165.11 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

EVORON
Cartridge / CHRA / Core Assy EVCH0175

Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
7 szt.
Cena katalogowa  
570.72 
zł
530.77
431.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SKF
Zestaw paska rozrządu VKMA 05501

Liczba zębów [szt.] 225
Szerokość [mm] 30
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
5 szt.
Cena katalogowa  
874.06 
zł
777.91
632.45 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455040 37x49x8/9,5 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 37
Średnica zewnętrzna [mm] 49
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
44.99 
zł
44.43
36.12 zł
(22.22 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455043 38x50x8/9,5 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 38
Średnica zewnętrzna [mm] 50
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
43.35 
zł
42.79
34.79 zł
(21.40 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455035 36x48x8/9,5 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 36
Średnica zewnętrzna [mm] 48
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.69 
zł
45.12
36.68 zł
(22.56 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FEBI
Klocki hamulcowe kpl. FE16155

Miejsce zabudowy Tył
Szerokość [mm] 61.5
Wysokość [mm] 61
Grubość [mm] 15.6
System hamulcowy ATE
Materiał Low-Metallic
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
10 szt.
Cena katalogowa  
80.80 
zł
68.68
55.84 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MAGNETI MARELLI
Bendiks rozrusznika 940113020471

Liczba zębów [szt.] 10
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
37.15 
zł
37.15
30.20 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FEBI
Filtr kabiny FE09429

Długość [mm] 420
Szerokość [mm] 152
Wysokość [mm] 17
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
40.34 
zł
38.33
31.16 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BORGWARNER (BERU)
Cewka zapłonowa 12V ZS 570

Rodzaj Złącze zębate
Układ zapłonowy Tranzystorowy
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
245.00 
zł
210.60
171.22 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BREMBO
Tarcza hamulcowa 1 szt. 09.4765.14

Linia Prime line
Typ Standard
Średnica zewnętrzna [mm] 239
Grubość [mm] 20
Wysokość całkowita [mm] 39
Liczba otworów mocujących [szt.] 4
Typ tarczy Wentylowana wewnętrznie
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Średnica otworu centrującego [mm] 65
Jednostka sprzedaży 1 szt.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
191.02 
zł
152.82
124.24 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

AUTLOG
Czujnik temperatury spalin ATAS3111

Miejsce zabudowy Przed katalizatorem
Liczba przewodów [szt.] 2
Ilość pinów [szt.] 2
Do koszyka
(0)
9 szt.
Cena katalogowa  
208.40 
zł
184.96
150.37 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOOG
Drążek kierowniczy osiowy OP-AX-5581

Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Długość [mm] 360
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Wymiar gwintu 2 [mm] M16
Skok gwintu 2 [mm] 1.5
Rodzaj gwintu zewnętrzny
Średnica [mm] 14
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.07 
zł
75.07
61.03 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455052 41x53x8/9,5 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 41
Średnica zewnętrzna [mm] 53
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.37 
zł
44.80
36.42 zł
(22.40 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
poprzednia 3 z 15 następna