Filtry


Dostępność


Cena


Kategorie

Agregaty chłodnicze  (10)
Części znormalizowane  (31)
Filtry  (1)
Motorsport  (1)
Nadwozie / Oświetlenie / Lusterka  (1)
Silnik / osprzęt  (12)
Układ chłodzenia  (4)
Układ elektryczny  (24)
Układ hamulcowy  (3)
Układ paliwowy / zasilania  (19)
Układ pneumatyczny  (1)
Układ wydechowy / dolotowy  (12)
Układ zapłonowy / żarowy  (5)
Zawieszenie / Koła  (74)

Producent

51490 - numer oryginalny SCHMITZ

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

WABCO
Uszczelniacz 897 550 020 4

Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
17.66 
zł
15.74
12.80 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

DELPHI
Łącznik/wspornik stabilizatora TC2123

Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Lewa
Wymiar gwintu [mm] M10
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 230
Materiał Stal
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
86.89 
zł
75.60
61.46 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MEYLE
Łącznik/wspornik stabilizatora 036 060 0000/HD

Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Lewa
Wymiar gwintu [mm] M10
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 230
Materiał Stal
Do koszyka
(0)
6 szt.
Cena katalogowa  
109.20 
zł
95.01
77.24 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ARIETE
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ARIETE ARI.053 43x54x11 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 43
Średnica zewnętrzna [mm] 54
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
78.47 
zł
78.52
63.84 zł
(39.26 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

NTK
Sonda lambda NTK97739

Liczba przewodów [szt.] 5
Długość [mm] 600
Rodzaj szerokopasmowa
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
540.51 
zł
481.05
391.10 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Sonda lambda ENT600018

Liczba przewodów [szt.] 5
Długość [mm] 400
Rodzaj regulacyjna
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
366.52 
zł
343.61
279.36 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VEMO
Czujnik ciśnienia oleju V33-73-0003

Ilość pinów [szt.] 1
Kolor Czarny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
137.83 
zł
133.70
108.70 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

OE CHRYSLER
Czujnik ciśnienia oleju 05149062AB

Ilość pinów [szt.] 3
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
587.63 
zł
587.63
477.75 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

AKUSAN
Czujnik ciśnienia oleju K02W007AKN

Ilość pinów [szt.] 3
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
127.74 
zł
123.58
100.47 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Sonda lambda 0 258 017 014

Liczba przewodów [szt.] 5
Długość [mm] 350
Rodzaj regulacyjna
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
579.66 
zł
544.88
442.99 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MEAT & DORIA
Sonda lambda MD81577E

Liczba przewodów [szt.] 5
Długość [mm] 410
Rodzaj szerokopasmowa
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
369.98 
zł
329.28
267.71 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

DELPHI
Czujnik temperatury płynu chłodzącego TS10330

Ilość pinów [szt.] 2
Kolor Czarny
Rozmiar klucza [mm] 19
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
56.72 
zł
53.87
43.80 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BLUE PRINT
Czujnik ciśnienia oleju ADA106602

Ilość pinów [szt.] 1
Długość [mm] 65
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
141.30 
zł
125.76
102.24 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ARIETE
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ARIETE ARI.102 41x53x8/10,5 2szt.

Nazwa Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia
Średnica wewnętrzna [mm] 41
Średnica zewnętrzna [mm] 53
Wysokość [mm] 8 10.5
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
85.19 
zł
85.19
69.26 zł
(42.60 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

OE CHRYSLER
Czujnik temperatury płynu chłodzącego 05149077AB

Kolor Szary
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
83.15 
zł
83.15
67.60 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CHAMPION
Świeca zapłonowa CCH443

Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.25
Rozmiar klucza [mm] 16
Liczba elektrod [szt.] 1
Złącze SAE
Komplet [szt.] 1
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
26.75 
zł
25.41
20.66 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

NTK
Sonda lambda NTK91780

Liczba przewodów [szt.] 5
Długość [mm] 400
Rodzaj szerokopasmowa
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
538.31 
zł
479.10
389.51 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455056 43x54x11 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 43
Średnica zewnętrzna [mm] 54
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
50.84 
zł
50.84
41.33 zł
(25.42 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Sonda lambda 0 258 017 016

Liczba przewodów [szt.] 5
Długość [mm] 560
Rodzaj regulacyjna
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
545.89 
zł
513.13
417.18 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ARIETE
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ARIETE ARI.047 41x54x11 2szt.

Nazwa Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia
Średnica wewnętrzna [mm] 41
Średnica zewnętrzna [mm] 54
Wysokość [mm] 11
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
86.91 
zł
86.91
70.66 zł
(43.46 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455054 41x54x11 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 41
Średnica zewnętrzna [mm] 54
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
56.01 
zł
56.01
45.54 zł
(28.01 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

AUTLOG
Czujnik ciśnienia powietrza, adaptacja wysokościowa ATAS4509

Ilość pinów [szt.] 4
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
60.13 
zł
60.13
48.89 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CALORSTAT BY VERNET
Korek zbiorniczka wyrównawczego płynu VERC0196

Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
35.26 
zł
32.18
26.16 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

HELLA
Sonda lambda 6PA009 166-811

Liczba przewodów [szt.] 6
Długość [mm] 600
Rodzaj szerokopasmowa
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
576.35 
zł
524.48
426.41 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ARIETE
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ARIETE ARI.072 43x55x9,5/10,5 2szt.

Nazwa Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia
Średnica wewnętrzna [mm] 43
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Wysokość [mm] 9.5 10.5
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
72.30 
zł
72.36
58.83 zł
(36.18 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ARIETE
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ARIETE ARI.003T 35x48x11 2szt.

Nazwa Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 48
Wysokość [mm] 11
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
78.47 
zł
78.52
63.84 zł
(39.26 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ALL BALLS
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ALL BALLS 55-119 41x54x11 2szt.

Nazwa Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia
Średnica wewnętrzna [mm] 41
Średnica zewnętrzna [mm] 54
Wysokość [mm] 11
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
82.93 
zł
81.75
66.46 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455042 37x50x11 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 37
Średnica zewnętrzna [mm] 50
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
47.72 
zł
47.12
38.31 zł
(23.56 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ARIETE
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ARIETE ARI.118 43x54x11 2szt.

Nazwa Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia
Średnica wewnętrzna [mm] 43
Średnica zewnętrzna [mm] 54
Wysokość [mm] 11
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
96.01 
zł
96.01
78.06 zł
(48.01 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

DENSO
Czujnik temperatury spalin DET-2026

Miejsce zabudowy Przed filtrem cząstek stałych
Liczba przewodów [szt.] 1
Ilość pinów [szt.] 2
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
457.89 
zł
407.52
331.32 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
1 z 5 następna