Filtry


Dostępność


Cena


Kategorie

Agregaty chłodnicze  (10)
Części znormalizowane  (31)
Filtry  (1)
Motorsport  (1)
Nadwozie / Oświetlenie / Lusterka  (1)
Silnik / osprzęt  (12)
Układ chłodzenia  (4)
Układ elektryczny  (24)
Układ hamulcowy  (3)
Układ paliwowy / zasilania  (19)
Układ pneumatyczny  (1)
Układ wydechowy / dolotowy  (12)
Układ zapłonowy / żarowy  (5)
Zawieszenie / Koła  (74)

Producent

51490 - numer oryginalny SCHMITZ

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455032 35x48x11 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 48
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
50.89 
zł
50.89
41.37 zł
(25.45 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Kup olej ELF i zgarnij filtr za 1 PLN

ARIETE
Uszczelniacze przeciwpyłowe przedniego zawieszenia ARIETE ARI.138 41x53,5/58x4,8/14 2szt.

Nazwa Uszczelniacze przeciwpyłowe przedniego zawieszenia
Średnica wewnętrzna [mm] 41
Średnica zewnętrzna [mm] 53.5 58
Wysokość [mm] 14 4.8
Typ XICY
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
149.96 
zł
149.91
121.88 zł
(74.96 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ARIETE
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ARIETE ARI.067 45x57x11 2szt.

Nazwa Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia
Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 57
Wysokość [mm] 11
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
103.91 
zł
103.91
84.48 zł
(51.96 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

HELLA
Sonda lambda 6PA009 166-801

Liczba przewodów [szt.] 6
Długość [mm] 400
Rodzaj szerokopasmowa
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
508.89 
zł
463.08
376.49 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

OE CHRYSLER
Czujnik położenia wałka rozrządu 05149054AC

Ilość pinów [szt.] 3
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
118.73 
zł
118.73
96.53 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ARIETE
Uszczelniacze przeciwpyłowe przedniego zawieszenia ARIETE ARI.121 33x45,5/49,7x4,5/13,8 2szt.

Nazwa Uszczelniacze przeciwpyłowe przedniego zawieszenia
Średnica wewnętrzna [mm] 33
Średnica zewnętrzna [mm] 49.7 45.5
Wysokość [mm] 4.5 13.8
Typ Y
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
85.46 
zł
85.46
69.48 zł
(42.73 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455166 41x53x8/10,5 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 41
Średnica zewnętrzna [mm] 53
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
76.57 
zł
76.57
62.25 zł
(38.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455015 31x43x10,3 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 31
Średnica zewnętrzna [mm] 43
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
43.35 
zł
43.35
35.24 zł
(21.68 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MEYLE
Czujnik ciśnienia powietrza, adaptacja wysokościowa 114 812 0000

Ilość pinów [szt.] 4
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
157.19 
zł
139.90
113.74 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MAGNETI MARELLI
Sonda lambda 466016355239

Liczba przewodów [szt.] 5
Długość [mm] 550
Rodzaj ogrzewana
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
362.52 
zł
326.27
265.26 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455157 42x54x11 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 42
Średnica zewnętrzna [mm] 54
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
71.06 
zł
71.06
57.77 zł
(35.53 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455053 41x53x10,5 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 41
Średnica zewnętrzna [mm] 53
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
46.33 
zł
46.33
37.67 zł
(23.17 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455148 41x53x8/10,5 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 41
Średnica zewnętrzna [mm] 53
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
123.76 
zł
123.76
100.62 zł
(61.88 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ALL BALLS
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ALL BALLS 55-108 35x48x11 2szt.

Nazwa Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 48
Wysokość [mm] 11
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
92.31 
zł
89.97
73.15 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

HELLA
Czujnik położenia wałka rozrządu 6PU358 380-381

Ilość pinów [szt.] 3
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.42 
zł
57.08
46.41 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455057 43x55,1x9,5/10 2szt.

Nazwa Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia
Średnica wewnętrzna [mm] 43
Średnica zewnętrzna [mm] 55.1
Wysokość [mm] 9.5 10
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
47.67 
zł
47.67
38.76 zł
(23.84 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ARIETE
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ARIETE ARI.073 33x46x11 2szt.

Nazwa Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia
Średnica wewnętrzna [mm] 33
Średnica zewnętrzna [mm] 46
Wysokość [mm] 11
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
78.47 
zł
78.52
63.84 zł
(39.26 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ARIETE
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ARIETE ARI.117 48x58,2x8,5/10,5 2szt.

Nazwa Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia
Średnica wewnętrzna [mm] 48
Średnica zewnętrzna [mm] 58.2
Wysokość [mm] 8.5 10.5
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
118.41 
zł
118.41
96.27 zł
(59.21 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ARIETE
Uszczelniacze przeciwpyłowe przedniego zawieszenia ARIETE ARI.128 41x53,7x5/10 2szt.

Nazwa Uszczelniacze przeciwpyłowe przedniego zawieszenia
Średnica wewnętrzna [mm] 41
Średnica zewnętrzna [mm] 53.7
Wysokość [mm] 5 10
Typ YC
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.08 
zł
110.08
89.50 zł
(55.04 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455048 39x52x11 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 39
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
52.16 
zł
51.45
41.83 zł
(25.72 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ALL BALLS
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ALL BALLS 55-129 49x60x11 2szt.

Nazwa Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia
Średnica wewnętrzna [mm] 49
Średnica zewnętrzna [mm] 60
Wysokość [mm] 11
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
93.37 
zł
91.02
74.00 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455013 30x42x10,5 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
69.83 
zł
69.83
56.77 zł
(34.92 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

AUGER
Przewód układu chłodzenia AUG83539

Średnica wewnętrzna [mm] 19
Długość [mm] 1005
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
26.16 
zł
23.54
19.14 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455026 33x46x11 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 33
Średnica zewnętrzna [mm] 46
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
49.34 
zł
49.34
40.11 zł
(24.67 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ARIETE
Uszczelniacze przeciwpyłowe przedniego zawieszenia ARIETE ARI.091 45x57,3/62x6/13 2szt.

Nazwa Uszczelniacze przeciwpyłowe przedniego zawieszenia
Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 62 57.3
Wysokość [mm] 6 13
Typ SG5Y
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
132.98 
zł
132.91
108.06 zł
(66.46 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455036 36x48x10,5 2szt.

Nazwa Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia
Średnica wewnętrzna [mm] 36
Średnica zewnętrzna [mm] 48
Wysokość [mm] 10.5
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
43.39 
zł
43.39
35.28 zł
(21.70 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455031 35x48x10,5 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 48
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
50.84 
zł
50.21
40.82 zł
(25.11 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455047 39x51x8/10,5 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 39
Średnica zewnętrzna [mm] 51
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
44.46 
zł
43.90
35.69 zł
(21.95 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ARIETE
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ARIETE ARI.096 33x46x11 2szt.

Nazwa Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia
Średnica wewnętrzna [mm] 33
Średnica zewnętrzna [mm] 46
Wysokość [mm] 11
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
81.61 
zł
81.67
66.40 zł
(40.84 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455153 43x55x9,5/10,5 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 43
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
138.68 
zł
138.68
112.75 zł
(69.34 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
poprzednia 2 z 5 następna