6 66 006 - numer oryginalny VAUXHALL
BILSTEIN
Amortyzator sportowy B6 24-006347 Tył VW GARBUS
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
526.81
zł 526.81
428.30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Pierścień centrujący MMT RING 71.6/66.6 4szt.
Średnica zewnętrzna [mm] 71.6
Średnica wewnętrzna [mm] 66.6
Cena katalogowa  
21.80
zł 21.68
17.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MAMMOOTH
Pierścień centrujący MMT RING 72.6/66.6 4szt.
Średnica zewnętrzna [mm] 72.6
Średnica wewnętrzna [mm] 66.6
Cena katalogowa  
21.80
zł 21.68
17.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 70,6/66,6 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 72,6/66,6 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Pierścień centrujący MMT RING 70.6/66.6 4szt.
Średnica zewnętrzna [mm] 70.6
Średnica wewnętrzna [mm] 66.6
Cena katalogowa  
21.80
zł 21.68
17.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FLEETGUARD
Filtr paliwa FF5288 DOOSAN DX; GROVE MZ; MERLO P, ROTO
Wysokość [mm] 193
Średnica zewnętrzna [mm] 50
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
30.76
zł 27.69
22.51 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MICHELIN
POWER 6
Szosowa 140/70ZR17 66W TL Tył
Typ opony Opona sportowa
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Zakup na raty
Zakup na raty
Cena katalogowa  
754.75
zł 724.57
589.08 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MICHELIN
ROAD 6
Szosowa 150/60ZR17 66W TL Tył
Typ opony Opona turystyczna
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Zakup na raty
Zakup na raty
Cena katalogowa  
818.39
zł 785.66
638.75 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MICHELIN
POWER 6
Szosowa 150/60ZR17 66W TL Tył
Typ opony Opona sportowa
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Zakup na raty
Zakup na raty
Cena katalogowa  
774.94
zł 743.94
604.83 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MICHELIN
POWER 6
Szosowa 140/70ZR17 66W TL Tył
Typ opony Opona sportowa
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Zakup na raty
Zakup na raty
Cena katalogowa  
803.47
zł 771.33
627.10 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MICHELIN
ROAD 6
Szosowa 140/70ZR17 66W TL Tył
Typ opony Opona turystyczna
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Zakup na raty
Zakup na raty
Cena katalogowa  
831.54
zł 798.28
649.01 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RIVOLV
Przekładnia kierownicza RIV20307
Tryb pracy Hydrauliczny
Długość całkowita [mm] 1125
Liczba zębów wałka [szt.] 35
Stan Profesjonalnie regenerowany
Cena katalogowa  
1 437.26
zł 1 373.33
1 116.53 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Premium
BRIDGESTONE
BRIDGESTONE
Turanza 6
205/65 R17 100 Y
Opona wzmocniona Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Cena katalogowa  
663.50
zł 577.24
469.30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
MPBS
Tuleja tylnej zwrotnicy (1 szt.) Tył 0802635-00/80SHA BMW 5 (E39), 5 (E60), 5 (E61), 6 (E63), 6 (E64), 7 (E38), 7 (E65, E66, E67), X5 (E53), Z8 (E52)
Średnica wewnętrzna [mm] 16
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Twardość 80 Sha
Miejsce zabudowy Tył
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
149.75
zł 149.75
121.75 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ULTER SPORT
Tłumik końcowy ULT 124-202/12-1 pasuje do SEAT Ibiza 6K (1996-1999) 1,6 (55/74 kW)/1,8 (66 kW)/1,9 SDi (47 kW)/1,9 TDi (55/66 kW)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
987.03
zł 987.03
802.46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ULTER SPORT
Tłumik końcowy ULT 120-211/07-2 pasuje do OPEL Vectra A HB (1988-1995) 1,4 (55 kW)/1,6 (52,55,60 kW)/1,8 (66 kW)/1,8GT (66 kW)/2,0 (85 kW)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
974.38
zł 974.38
792.18 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ULTER SPORT
Tłumik końcowy ULT 120-111/10 pasuje do OPEL Vectra A HB (1988-1995) 1,4 (55 kW)/1,6 (52,55,60 kW)/1,8 (66 kW)/1,8GT (66 kW)/2,0 (85 kW)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
667.23
zł 667.23
542.46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MPBS
Tuleje wahacza tylnego (4 szt.) Tył 0802486-00/80SHA BMW 5 (E28), 5 (E34), 6 (E24), 7 (E32)
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 44
Twardość 80 Sha
Miejsce zabudowy Tył
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
298.02
zł 298.02
242.29 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Pierścień centrujący MMT RING 66.6/60.1 4szt.
Średnica zewnętrzna [mm] 66.6
Średnica wewnętrzna [mm] 60.1
Cena katalogowa  
21.80
zł 21.68
17.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
KNECHT
Filtr oleju OC501
Typ filtra przykręcany
Wysokość [mm] 94
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
31.89
zł 30.29
24.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Pierścień centrujący MMT RING 66.6/54.1 4szt.
Średnica zewnętrzna [mm] 66.6
Średnica wewnętrzna [mm] 54.1
Cena katalogowa  
22.74
zł 22.63
18.40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MAMMOOTH
Pierścień centrujący MMT RING 66.6/57.1 4szt.
Średnica zewnętrzna [mm] 66.6
Średnica wewnętrzna [mm] 57.1
Cena katalogowa  
21.80
zł 21.68
17.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MAMMOOTH
Pierścień centrujący MMT RING 74.1/66.6 4szt.
Średnica zewnętrzna [mm] 74.1
Średnica wewnętrzna [mm] 66.6
Cena katalogowa  
21.80
zł 21.68
17.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MAMMOOTH
Pierścień centrujący MMT RING 73.1/66.6 4szt.
Średnica zewnętrzna [mm] 73.1
Średnica wewnętrzna [mm] 66.6
Cena katalogowa  
21.80
zł 21.68
17.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ULTER SPORT
Tłumik końcowy ULT 120-107/10 pasuje do OPEL Kadett E (1984-1991) HATCHBACK 1,3 (44/55 kW)/1,4 (44/55 kW)/1,6 (55/60/66 kW)/1,8 (62/66/74/82/85 kW)/2,0 GSi (85 kW)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
594.75
zł 594.75
483.54 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Pierścień centrujący MMT RING 70.1/66.6 4szt.
Średnica zewnętrzna [mm] 70.1
Średnica wewnętrzna [mm] 66.6
Cena katalogowa  
21.80
zł 21.68
17.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
HENGST
Filtr oleju H14W13
Typ filtra przykręcany
Wysokość [mm] 97
Średnica wewnętrzna [mm] 63
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
39.00
zł 29.25
23.78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 70,4/66,6 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 73,1/66,6 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.22
zł 57.22
46.52 zł
(14.31 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
2 z 101
następna