6005-2RS - numer oryginalny CLAAS
TIMKEN
Łożysko 25x47x12mm 6005-2RS-C3 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
19.96
zł 16.37
13.31 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 25x47x12mm 6005-2RS /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
37.59
zł 31.19
25.36 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 25x47x12mm 6005-2RS-C3 /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
42.66
zł 35.40
28.78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 25x47x12mm 6005-2RS /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
21.99
zł 18.03
14.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 25x47x12mm 6005-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
190.77
zł 156.43
127.18 zł
(15.64 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 25x47x12mm 6005-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
256.37
zł 212.79
173.00 zł
(21.28 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 6005-2RS-C3 /FAG/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
30.81
zł 26.13
21.24 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
NKE
Łożysko 25x47x12mm 6005-2RS /NKE/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 12
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
Cena katalogowa  
14.77
zł 14.77
12.01 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 6005-2RS /FAG/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
30.81
zł 26.13
21.24 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
NKE
Łożysko 25x47x12mm 6005-2RS-C3 /NKE/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 12
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
Cena katalogowa  
15.19
zł 13.36
10.86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 25x47x12mm 6005-2RS-C3 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 12
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
Cena katalogowa  
9.90
zł 8.71
7.08 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 25x47x12mm 6005-2RS /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 12
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
Cena katalogowa  
9.90
zł 9.90
8.05 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 25x47x12mm 6005-2RS /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 12
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
Cena katalogowa  
148.31
zł 148.31
120.58 zł
(7.42 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 25x47x12mm 6005-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
190.77
zł 156.43
127.18 zł
(15.64 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
ZVL
Łożysko 25x47x12mm 6005-2RS-C3 /ZVL/10SZT
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 12
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Cena katalogowa  
58.42
zł 51.35
41.75 zł
(5.14 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 25x47x12mm 6005-2RS-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
274.82
zł 228.10
185.45 zł
(22.81 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
NKE
Łożysko 25x47x12mm 6005-2RS-C3 /NKE/10SZT
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 12
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Cena katalogowa  
113.54
zł 99.80
81.14 zł
(9.98 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 25x47x12mm 6005-2RS-C3 /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 12
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
Cena katalogowa  
148.31
zł 148.31
120.58 zł
(7.42 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-195 Przód (z uszczelniaczami) pasuje do KAWASAKI
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Przód
Cena katalogowa  
162.89
zł 162.89
132.43 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-167 Przód (z uszczelniaczami) pasuje do KAWASAKI
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Przód
Cena katalogowa  
179.72
zł 179.72
146.11 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-211 Przód (z uszczelniaczami) pasuje do HONDA
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Przód
Cena katalogowa  
139.69
zł 140.39
114.14 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-225 Tył (z uszczelniaczami) pasuje do HONDA
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Cena katalogowa  
630.41
zł 630.41
512.53 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Łożysko główne wału korbowego MS250470120DD (6005/2RSH - SKF) pasuje do BETA; YAMAHA
Nazwa Łożysko główne wału korbowego
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
70.90
zł 70.90
57.64 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Łożysko główne wału korbowego MS250470120DDK (6005/2RS1 - KOYO) pasuje do KTM
Nazwa Łożysko główne wału korbowego
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
46.12
zł 46.12
37.50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Łożysko koła MS250470120M3 Przód/Tył SKF 6005/2rsc3 (śr. wew. 47mm/śr. zew. 25mm/wys. 12mm) pasuje do APRILIA; CAGIVA; DUCATI; GAS GAS; HUSABERG; HUSQVARNA; KAWASAKI; KTM; MOTO MORINI; YAMAHA
Nazwa Łożysko koła
Miejsce zabudowy Przód Tył
Średnica wewnętrzna [mm] 47
Średnica zewnętrzna [mm] 25
Wysokość [mm] 12
Cena katalogowa  
55.81
zł 54.55
44.35 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł