6006-2RS - numer oryginalny CLAAS
SKF
Łożysko 30x55x13mm 6006-2RS /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
50.98
zł 42.31
34.40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 30x55x13mm 6006-2RS /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
24.39
zł 20.00
16.26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 30x55x13mm 6006-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
233.39
zł 191.39
155.60 zł
(19.14 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 30x55x13mm 6006-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
377.59
zł 313.39
254.79 zł
(31.34 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 30x55x13mm 6006-2RS-C3 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
23.58
zł 19.34
15.72 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko przemysłowe 30x55x13mm 6006-2RS-C3 /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
50.98
zł 42.31
34.40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 30x55x13mm 6006-2RS /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
12.14
zł 12.14
9.87 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
NKE
Łożysko 30x55x13mm 6006-2RS /NKE/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
17.66
zł 17.66
14.36 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
ZVL
Łożysko 30x55x13mm 6006-2RS /ZVL/10SZT
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
71.65
zł 71.65
58.25 zł
(7.17 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 6006-2RS-C3 /FAG/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
40.65
zł 34.48
28.03 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 30x55x13mm 6006-2RS-C3 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
12.14
zł 12.14
9.87 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 6006-2RS /FAG/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
37.52
zł 31.81
25.86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 30x55x13mm 6006-2RS /ZVL/ SET 10
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
90.96
zł 90.96
73.95 zł
(9.10 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 30x55x13mm 6006-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
233.39
zł 191.39
155.60 zł
(19.14 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko przemysłowe 30x55x13mm 6006-2RS-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
377.59
zł 313.39
254.79 zł
(31.34 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
ZVL
Łożysko 30x55x13mm 6006-2RS-C3 /ZVL/10SZT
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Cena katalogowa  
71.65
zł 71.65
58.25 zł
(7.17 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 30x55x13mm 6006-2RS-C3 /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
90.96
zł 90.96
73.95 zł
(9.10 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
NKE
Łożysko 30x55x13mm 6006-2RS-C3 /NKE/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
18.67
zł 18.67
15.18 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FERSA
Łożysko 32x55x13mm 6006/32-2RS/C3 /FERSA/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 32
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
47.45
zł 40.81
33.18 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
56.99
zł 51.29
41.70 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Łożysko główne wału korbowego MS300550130DDK (6006/2RS - KOYO)
Nazwa Łożysko główne wału korbowego
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
56.67
zł 56.67
46.07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-180 Tył (z uszczelniaczami) pasuje do KAWASAKI
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Cena katalogowa  
251.51
zł 252.78
205.51 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-203 Tył (z uszczelniaczami) pasuje do KAWASAKI
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Cena katalogowa  
259.37
zł 259.37
210.87 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Łożysko koła MS300550130D3 Przód/Tył SKF 6006/2rs1/c3 (śr. wew. 55mm/śr. zew. 30mm/wys. 13mm) pasuje do APRILIA; DUCATI; HONDA; KAWASAKI
Nazwa Łożysko koła
Miejsce zabudowy Przód Tył
Średnica wewnętrzna [mm] 55
Średnica zewnętrzna [mm] 30
Wysokość [mm] 13
Cena katalogowa  
69.24
zł 69.24
56.29 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł