6204-2RS - numer oryginalny CLAAS
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 20x47x14mm 6204-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
232.65
zł 193.10
156.99 zł
(19.31 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 20x47x14mm 6204-2RS /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
36.08
zł 29.94
24.34 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 20x47x14mm 6204-2RS /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
22.13
zł 18.14
14.75 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko przemysłowe 20x47x14mm 6204-2RS-C3 /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
40.45
zł 33.58
27.30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 20x47x14mm 6204-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
178.81
zł 146.62
119.20 zł
(14.66 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 20x47x14mm 6204-2RS-C3 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
21.65
zł 17.75
14.43 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 6204-2RS /FAG/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
29.48
zł 25.01
20.33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
NKE
Łożysko 20x47x14mm 6204-2RS /NKE/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
13.96
zł 13.96
11.35 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
ZVL
Łożysko 20x47x14mm 6204-2RS /ZVL/10SZT
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Cena katalogowa  
55.65
zł 55.65
45.24 zł
(5.57 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 20x47x14mm 6204-2RS-C3 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
9.42
zł 9.42
7.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 20x47x14mm 6204-2RS /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
9.42
zł 9.42
7.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 6204-2RS-C3 /FAG/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
29.11
zł 24.69
20.07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
NKE
Łożysko 20x47x14mm 6204-2RS-C3 /NKE/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
14.39
zł 14.39
11.70 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 20x47x14mm 6204-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
178.81
zł 146.62
119.20 zł
(14.66 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 20x47x14mm 6204-2RS /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
141.25
zł 141.25
114.84 zł
(7.06 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 20x47x31mm K 6204-2RS /ZVL/ UD204
Rodzaj łożyskowania samonastawne
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 31
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
23.97
zł 23.97
19.49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko przemysłowe 20x47x14mm 6204-2RS-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
241.88
zł 200.76
163.22 zł
(20.08 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
NKE
Łożysko 20x47x14mm 6204-2RS-C3 /NKE/10SZT
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Cena katalogowa  
106.42
zł 106.42
86.52 zł
(10.64 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 20x47x14mm 6204-2RS-C3 /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
141.25
zł 141.25
114.84 zł
(7.06 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Łożysko główne wału korbowego MS200470140BSK (6204 2RS - KOYO) pasuje do KAWASAKI; SUZUKI
Nazwa Łożysko główne wału korbowego
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
38.89
zł 38.89
31.62 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-152 Przód/Tył pasuje do HONDA; SUZUKI
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Przód Tył
Cena katalogowa  
93.74
zł 94.21
76.59 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-213 Przód (z uszczelniaczami) pasuje do HONDA
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Przód
Cena katalogowa  
115.51
zł 116.09
94.38 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-220 Tył (z uszczelniaczami) pasuje do HONDA
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Cena katalogowa  
191.18
zł 191.18
155.43 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-111 Tył (z uszczelniaczem) pasuje do HONDA
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Cena katalogowa  
147.13
zł 147.13
119.62 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-138 Tył (z uszczelniaczami) pasuje do SUZUKI
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Cena katalogowa  
235.78
zł 236.96
192.65 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-044 Tył (z uszczelniaczem) pasuje do HONDA
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Cena katalogowa  
116.15
zł 116.15
94.43 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-105 Tył (z uszczelniaczami) pasuje do HONDA
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Cena katalogowa  
112.23
zł 112.79
91.70 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-112 Tył (z uszczelniaczem) pasuje do HONDA
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Cena katalogowa  
175.21
zł 176.09
143.16 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-157 Tył (z uszczelniaczami) pasuje do HONDA
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Cena katalogowa  
101.19
zł 101.19
82.27 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-212 Przód (z uszczelniaczami) pasuje do HONDA
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Przód
Cena katalogowa  
118.74
zł 119.33
97.02 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
1 z 2
następna