6205-2RS - numer oryginalny CLAAS
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 25x52x15mm 6205-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
264.27
zł 219.35
178.33 zł
(21.94 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PFI
Łożysko kulkowe zwykłe 25x52x15mm PFI 6205-2RS /PFI/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
24.82
zł 24.82
20.18 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 25x52x15mm 6205-2RS-C3 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
26.44
zł 21.68
17.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 25x52x15mm 6205-2RS /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
43.98
zł 36.51
29.68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 25x52x15mm 6205-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
209.25
zł 171.58
139.50 zł
(17.16 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 25x52x15mm 6205-2RS /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
25.89
zł 21.23
17.26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 25x52x15mm 6205-2RS-C3 /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
42.91
zł 35.62
28.96 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
NKE
Łożysko 25x52x15mm 6205-2RS /NKE/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
15.78
zł 15.78
12.83 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 25x52x15mm 6205-2RS-C3 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
9.95
zł 8.75
7.11 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 25x52x15mm 6205-2RS /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
9.95
zł 9.95
8.09 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
ZVL
Łożysko 25x52x15mm 6205-2RS /ZVL/10SZT
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
64.69
zł 64.69
52.59 zł
(6.47 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 6205-2RS-C3 /FAG/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
33.80
zł 28.66
23.30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
NKE
Łożysko 25x52x15mm 6205-2RS-C3 /NKE/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
16.26
zł 14.29
11.62 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 6205-2RS /FAG/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
33.80
zł 28.66
23.30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 25x52x15mm 6205-2RS /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
164.20
zł 164.20
133.50 zł
(8.21 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 25x52x15mm 6205-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
209.25
zł 171.58
139.50 zł
(17.16 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 25x52x15mm 6205-2RS-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
276.14
zł 229.20
186.34 zł
(22.92 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 25x52x15mm K 6205-2RS /ZVL/ UD205
Rodzaj łożyskowania samonastawne
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
25.25
zł 25.25
20.53 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 25x52x15mm 6205-2RS-C3 /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
164.20
zł 164.20
133.50 zł
(8.21 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 25x52x15mm K 6205-2RS UD205 SET 10
Rodzaj łożyskowania samonastawne
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
177.48
zł 177.48
144.29 zł
(17.75 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-090 Tył (z uszczelniaczami) pasuje do KAWASAKI
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Cena katalogowa  
115.80
zł 115.80
94.15 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-089 Tył (z uszczelniaczami) pasuje do KAWASAKI
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Cena katalogowa  
160.92
zł 160.92
130.83 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-214 Przód (z uszczelniaczami) pasuje do SUZUKI
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Przód
Cena katalogowa  
126.41
zł 126.41
102.77 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-092 Tył (z uszczelniaczami) pasuje do KAWASAKI
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Cena katalogowa  
155.19
zł 155.19
126.17 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-225 Tył (z uszczelniaczami) pasuje do HONDA
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Cena katalogowa  
630.41
zł 630.41
512.53 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-177 Tył (z uszczelniaczami) pasuje do KAWASAKI
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Cena katalogowa  
159.13
zł 159.13
129.37 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-123 Tył (z uszczelniaczami) pasuje do HONDA
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Cena katalogowa  
195.74
zł 196.73
159.94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-178 Tył (z uszczelniaczami) pasuje do KAWASAKI
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Cena katalogowa  
201.62
zł 201.62
163.92 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-208 Tył (z uszczelniaczami) pasuje do KAWASAKI
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Cena katalogowa  
187.26
zł 188.19
153.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-181 Tył (z uszczelniaczami) pasuje do KAWASAKI
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Cena katalogowa  
216.18
zł 216.18
175.76 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
1 z 2
następna