6206 - numer oryginalny CLAAS
OSTATNIE SZTUKI
NKE
Łożysko 30x62x16mm 6206 /NKE/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
16.26
zł 14.29
11.62 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 6206 /FAG/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
37.64
zł 31.92
25.95 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
ZVL
Łożysko 30x62x16mm 6206 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
12.84
zł 11.29
9.18 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 30x62x16mm 6206 /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
62.50
zł 62.50
50.81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SANDEN
Kompresor klimatyzacji SD7V16-6206
Pojemność [ml] 125
Liczba rowków [szt.] 6
Średnica koła pasowego [mm] 121
Napięcie [V] 12
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Doręczenie za 3-5 dni roboczych
Cena katalogowa  
1 469.95
zł 1 396.46
1 135.33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 30x62x16mm 6206-2RS /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
53.36
zł 44.29
36.01 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
NKE
Łożysko 6206-C3 /NKE/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
16.26
zł 16.26
13.22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 30x62x16mm 6206-2RS-C3 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
29.27
zł 24.01
19.52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 30x62x16mm 6206-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
279.06
zł 228.83
186.04 zł
(22.88 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko przemysłowe 30x62x16mm 6206-2RS-C3 /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
60.68
zł 50.36
40.94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SKF
Łożysko 30x62x16mm 6206-2Z-C3 /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
52.16
zł 43.30
35.20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 30x62x16mm 6206 /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
96.26
zł 96.26
78.26 zł
(9.63 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SNR
Łożysko 6206.S.EE /SNR/
Rodzaj łożyskowania kulkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
39.99
zł 39.99
32.51 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 30x62x16mm 6206-2Z-C3 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
25.97
zł 21.29
17.31 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 30x62x16mm 6206-2RS /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
29.27
zł 24.01
19.52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
ZVL
Łożysko 30x62x16mm 6206-2Z /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
11.61
zł 11.61
9.44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
NKE
Łożysko 30x62x16mm 6206-2RS /NKE/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
21.19
zł 21.19
17.23 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BLIC
Prowadnica rolkowa drzwi przesuwnych 6206-01-039838P
Nazwa asortymentu Zestaw naprawczy wózka drzwi suwanych
Miejsce zabudowy Bok
Strona zabudowy Lewa
Tryb pracy Elektryczny
Jakość PJ Jakość polecana przez dostawcę
Cena katalogowa  
749.07
zł 741.58
602.91 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 30x62x16mm 6206-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
407.87
zł 338.53
275.23 zł
(33.85 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 6206-2Z /FAG/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
33.86
zł 28.72
23.35 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 6206-C3 /FAG/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
25.09
zł 21.28
17.30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 30x62x16mm 6206-2Z /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
248.62
zł 203.87
165.75 zł
(20.39 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
ZVL
Łożysko 30x62x16mm 6206-2RS /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
15.09
zł 15.09
12.27 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 30x62x16mm 6206-2Z /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
50.28
zł 41.73
33.93 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 6206-2RS /FAG/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
45.87
zł 38.89
31.62 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 6206-2Z-C3 /FAG/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
31.02
zł 26.31
21.39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 30x62x16mm 6206-2Z /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
23.12
zł 18.97
15.42 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
NKE
Łożysko 30x62x16mm 6206-2RS-C3 /NKE/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
22.36
zł 22.36
18.18 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BLIC
Prowadnica rolkowa drzwi przesuwnych 6206-01-039841P
Nazwa asortymentu Zestaw naprawczy wózka drzwi suwanych
Miejsce zabudowy Bok
Strona zabudowy Prawa
Tryb pracy Elektryczny
Jakość PJ Jakość polecana przez dostawcę
Cena katalogowa  
577.85
zł 572.07
465.10 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BLIC
Prowadnica rolkowa drzwi przesuwnych 6206-01-039840P
Nazwa asortymentu Zestaw naprawczy wózka drzwi suwanych
Miejsce zabudowy Bok
Strona zabudowy Lewa
Tryb pracy Elektryczny
Jakość PJ Jakość polecana przez dostawcę
Cena katalogowa  
577.85
zł 572.07
465.10 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
1 z 14
następna