6304-2RS - numer oryginalny CLAAS
SKF
Łożysko 20x52x15mm 6304-2RS /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
49.59
zł 41.17
33.47 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 6304-2RS-C3 /FAG/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
41.29
zł 35.02
28.47 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 6304-2RS /FAG/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
41.29
zł 35.02
28.47 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 20x52x15mm 6304-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
233.39
zł 191.39
155.60 zł
(19.14 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 20x52x15mm 6304-2RS-C3 /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
44.32
zł 36.78
29.90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 20x52x15mm 6304-2RS-C3 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
25.02
zł 20.52
16.68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
NKE
Łożysko 20x52x15mm 6304-2RS /NKE/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
17.55
zł 17.55
14.27 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 20x52x15mm 6304-2RS /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Cena katalogowa  
12.36
zł 12.36
10.05 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
NKE
Łożysko 20x52x15mm 6304-2RS /NKE/10SZT
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Cena katalogowa  
138.36
zł 138.36
112.49 zł
(13.84 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 20x52x15mm 6304-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
328.82
zł 272.91
221.88 zł
(27.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 20x52x15mm 6304-2RS-C3 /ZVL/
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
12.36
zł 12.36
10.05 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
NKE
Łożysko 20x52x15mm 6304-2RS-C3 /NKE/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
17.55
zł 17.55
14.27 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NACHI
Łożysko 6304-2RS-NR /NACHI/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
30.04
zł 30.04
24.42 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 20x52x15mm 6304-2RS-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
328.82
zł 272.91
221.88 zł
(27.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 20x52x15mm 6304-2RS /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
92.73
zł 92.73
75.39 zł
(9.27 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
NKE
Łożysko 20x52x15mm 6304-2RS-C3 /NKE/10SZT
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Cena katalogowa  
138.36
zł 138.36
112.49 zł
(13.84 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 20x52x15mm 6304-2RS-C3 /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
92.73
zł 92.73
75.39 zł
(9.27 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-160 Tył (z uszczelniaczami) pasuje do YAMAHA
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Cena katalogowa  
90.42
zł 90.42
73.51 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-115 Tył (z uszczelniaczami) pasuje do HONDA
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Cena katalogowa  
115.41
zł 115.41
93.83 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-043 Tył (z uszczelniaczem) pasuje do HONDA
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Cena katalogowa  
109.01
zł 109.01
88.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-205 Tył (z uszczelniaczem) pasuje do KAWASAKI
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Cena katalogowa  
183.47
zł 183.47
149.16 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-044 Tył (z uszczelniaczem) pasuje do HONDA
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Cena katalogowa  
116.15
zł 116.15
94.43 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-042 Tył (z uszczelniaczami) pasuje do HONDA
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Cena katalogowa  
178.45
zł 179.35
145.81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-067 Tył (z uszczelniaczami) pasuje do YAMAHA
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Cena katalogowa  
148.53
zł 148.53
120.76 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-061 Tył (z uszczelniaczami) pasuje do YAMAHA
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Cena katalogowa  
189.10
zł 189.10
153.74 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-156 Tył (z uszczelniaczem) pasuje do HONDA
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Cena katalogowa  
177.88
zł 177.88
144.62 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-041 Tył (z uszczelniaczami) pasuje do HONDA
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Cena katalogowa  
230.91
zł 230.91
187.73 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-230 Tył (z uszczelniaczami) pasuje do HONDA
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Cena katalogowa  
163.49
zł 163.49
132.92 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-114 Tył (z uszczelniaczami) pasuje do HONDA
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Cena katalogowa  
244.95
zł 246.18
200.15 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-202 Tył (z uszczelniaczami) pasuje do KAWASAKI
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Cena katalogowa  
259.52
zł 260.82
212.05 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
1 z 2
następna