6305-2RS - numer oryginalny CLAAS
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 25x62x17mm 6305-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 17
Cena katalogowa  
472.42
zł 392.11
318.79 zł
(39.21 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 25x62x17mm 6305-2RS /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 17
Cena katalogowa  
55.94
zł 46.43
37.75 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 25x62x17mm 6305-2RS-C3 /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 17
Gwarancja jakości Inter Cars
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Ekspresowa wysyłka
Cena katalogowa  
63.84
zł 52.99
43.08 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Polecamy montaż w warsztacie
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 25x62x17mm 6305-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 17
Cena katalogowa  
294.28
zł 241.31
196.19 zł
(24.13 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 25x62x17mm 6305-2RS-C3 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 17
Gwarancja jakości Inter Cars
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Ekspresowa wysyłka
Cena katalogowa  
28.76
zł 23.58
19.17 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Polecamy montaż w warsztacie
TIMKEN
Łożysko 25x62x17mm 6305-2RS /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 17
Cena katalogowa  
29.67
zł 24.33
19.78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 25x62x17mm 6305-2RS /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 17
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
Cena katalogowa  
16.48
zł 16.48
13.40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 25x62x17mm 6305-2RS-C3 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 17
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
Cena katalogowa  
16.48
zł 16.48
13.40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 6305-2RS /FAG/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 17
Cena katalogowa  
53.10
zł 45.03
36.61 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
NKE
Łożysko 25x62x17mm 6305-2RS-C3 /NKE/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 17
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
Cena katalogowa  
22.79
zł 22.79
18.53 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 6305-2RS-C3 /FAG/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 17
Cena katalogowa  
51.77
zł 43.90
35.69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
NKE
Łożysko 25x62x17mm 6305-2RS /NKE/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 17
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
Cena katalogowa  
22.15
zł 22.15
18.01 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 25x62x17mm 6305-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 17
Cena katalogowa  
294.28
zł 241.31
196.19 zł
(24.13 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 25x62x17mm 6305-2RS /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 17
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
Cena katalogowa  
123.60
zł 123.60
100.49 zł
(12.36 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
ZVL
Łożysko 25x62x17mm 6305-2RS-C3 /ZVL/10SZT
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 17
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
Cena katalogowa  
97.38
zł 97.38
79.17 zł
(9.74 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 25x62x17mm 6305-2RS-C3 /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 17
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
Cena katalogowa  
123.60
zł 123.60
100.49 zł
(12.36 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-042 Tył (z uszczelniaczami) pasuje do HONDA
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Cena katalogowa  
178.45
zł 179.35
145.81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-156 Tył (z uszczelniaczem) pasuje do HONDA
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Cena katalogowa  
177.88
zł 177.88
144.62 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-226 Tył (z uszczelniaczami) pasuje do SUZUKI
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Cena katalogowa  
186.60
zł 187.54
152.47 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-229 Tył (z uszczelniaczem) pasuje do SUZUKI
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Cena katalogowa  
191.18
zł 191.18
155.43 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-138 Tył (z uszczelniaczami) pasuje do SUZUKI
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Cena katalogowa  
235.78
zł 236.96
192.65 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-123 Tył (z uszczelniaczami) pasuje do HONDA
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Cena katalogowa  
195.74
zł 196.73
159.94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-121 Tył (z uszczelniaczami) pasuje do HONDA
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Cena katalogowa  
212.97
zł 214.04
174.02 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-133 Tył (z uszczelniaczami) pasuje do SUZUKI
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Cena katalogowa  
227.96
zł 227.96
185.33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-061 Tył (z uszczelniaczami) pasuje do YAMAHA
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Cena katalogowa  
189.10
zł 189.10
153.74 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-041 Tył (z uszczelniaczami) pasuje do HONDA
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Cena katalogowa  
230.91
zł 230.91
187.73 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-230 Tył (z uszczelniaczami) pasuje do HONDA
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Cena katalogowa  
163.49
zł 163.49
132.92 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-114 Tył (z uszczelniaczami) pasuje do HONDA
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Cena katalogowa  
244.95
zł 246.18
200.15 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Łożysko główne wału korbowego MS250620170M3 (6305/2RSC3 - SKF)
Nazwa Łożysko główne wału korbowego
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 17
Cena katalogowa  
115.68
zł 115.68
94.05 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Łożysko główne wału korbowego MS250620170DDK (6305/2RS1 - KOYO)
Nazwa Łożysko główne wału korbowego
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 17
Cena katalogowa  
78.87
zł 78.87
64.12 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
1 z 2
następna