6306 - numer oryginalny CLAAS
OSTATNIE SZTUKI
NKE
Łożysko 30x72x19mm 6306 /NKE/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
22.95
zł 22.95
18.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
ZVL
Łożysko 30x72x19mm 6306 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
19.90
zł 19.90
16.18 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 30x72x19mm 6306 /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Cena katalogowa  
63.87
zł 63.87
51.93 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 6306 /FAG/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Cena katalogowa  
34.76
zł 29.47
23.96 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 30x72x19mm 6306-2RS /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Cena katalogowa  
95.03
zł 78.88
64.13 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
ZVL
Łożysko 30x72x19mm 6306-N /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
27.77
zł 27.77
22.58 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 30x72x19mm 6306-2RS-C3 /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Cena katalogowa  
90.04
zł 74.73
60.76 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 30x72x19mm 6306 /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
149.22
zł 149.22
121.32 zł
(14.92 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 6306-2RS-C3 /FAG/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Cena katalogowa  
41.30
zł 35.03
28.48 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko przemysłowe 30x72x19mm 6306-2Z /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Cena katalogowa  
76.09
zł 76.09
61.86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 6306-2Z /FAG/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Cena katalogowa  
58.89
zł 49.94
40.60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
ZVL
Łożysko 30x72x19mm 6306-2Z /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
21.29
zł 21.29
17.31 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko przemysłowe 30x72x19mm 6306-2Z-C3 /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Cena katalogowa  
84.27
zł 69.94
56.86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
ZVL
Łożysko 30x72x19mm 6306-2Z-C3 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
19.37
zł 19.37
15.75 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 30x72x19mm 6306-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Cena katalogowa  
393.72
zł 322.85
262.48 zł
(32.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 30x72x19mm 6306-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Cena katalogowa  
611.92
zł 507.90
412.93 zł
(50.79 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
NKE
Łożysko 30x72x19mm 6306-NR-C3 /NKE/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
41.94
zł 41.94
34.10 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
NKE
Łożysko 30x72x19mm 6306-2RS-C3 /NKE/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
30.55
zł 30.55
24.84 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
NKE
Łożysko 30x72x19mm 6306-2Z /NKE/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
26.38
zł 26.38
21.45 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 30x72x19mm 6306-2RS-C3 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Cena katalogowa  
37.01
zł 30.34
24.67 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 6306-2Z-C3 /FAG/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 17
Cena katalogowa  
45.71
zł 38.76
31.51 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 30x72x19mm 6306-2RS /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
174.80
zł 174.80
142.11 zł
(17.48 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 30x72x19mm 6306-2RS-C3 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
23.33
zł 23.33
18.97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 6306-2RS /FAG/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Cena katalogowa  
66.97
zł 56.79
46.17 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
BENERING
Łożysko alternatora BR 6306 ZZ/P
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Grubość [mm] 19
Cena katalogowa  
9.93
zł 9.93
8.07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 30x72x19mm 6306-2RS /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
23.33
zł 23.33
18.97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 30x72x19mm 6306-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Cena katalogowa  
392.91
zł 322.19
261.94 zł
(32.22 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
223.49
zł 223.49
181.70 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 30x72x19mm 6306-2RS-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Cena katalogowa  
590.87
zł 490.43
398.72 zł
(49.04 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FERSA
Łożysko 25x72x19mm 6306/252RS/C3 /FERSA/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Cena katalogowa  
51.00
zł 43.86
35.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
1 z 7
następna