66 06 001 - numer oryginalny VAUXHALL
MANN-FILTER
Klucz do filtra oleju LS 6/1
Rynek / Przeznaczenie Profesjonalny/e
Nazwa Klucz do filtra oleju
Zestaw Nie
Typ klucza / narzędzia nasadowy kloszowy
Profil HEX
Rozmiar metryczny [mm] 66
przeznaczenie (części, komponenty) do filtra oleju
Zastosowanie (do narzędzi) do pokręteł do przedłużek
Liczba zębów [szt.] 14
Materiał Plastik
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
50.13
zł 50.13
40.76 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ULTER SPORT
Tłumik końcowy ULT NRS110-106 pasuje do HONDA CIVIC 5D (1995-2001) 1,4 16V 55/66kW, 1,5 VTEC-E 16V 66/85kW, 1,6 16V 83/93kW
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
1 391.94
zł 1 391.94
1 131.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ULTER SPORT
Tłumik końcowy ULT 122-102/17-1 pasuje do RENAULT Megane (1999-2002) 1,6i (66 kW)/1,6 16V (79 kW)/2,0i (85 kW)/2,0i 16V (108 kW), Coupe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
1 059.40
zł 1 059.40
861.30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CORTECO
Uszczelniacz wałka atakującego CO12011431B
Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Grubość [mm] 10
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Cena katalogowa  
29.80
zł 28.31
23.02 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Pasek klinowy 1 987 947 658
Szerokość [mm] 13
Długość [mm] 1100
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
28.72
zł 25.85
21.02 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ULTER SPORT
Tłumik końcowy ULT 120-110/10 pasuje do OPEL Vectra A SEDAN (1988-1995) 1,4 (55 kW)/1,6 (52/55/60 kW)/1,8 (66 kW)/2,0i (85 kW)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
874.28
zł 874.28
710.80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ULTER SPORT
Tłumik końcowy ULT 122-102/07-2 pasuje do RENAULT Megane (1999-2002) 1,6i (66 kW)/1,6 16V (79 kW)/2,0i (85 kW)/2,0i 16V (108 kW), Coupe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
1 012.34
zł 1 012.34
823.04 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FERODO
Klocki hamulcowe kpl. FDB461
Miejsce zabudowy Przód
Szerokość [mm] 85
Wysokość [mm] 58
Grubość [mm] 15
System hamulcowy ATE
Czy przygotowany dla styku zużycia Nie
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
153.50
zł 132.02
107.33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Pasek klinowy 1 987 947 663
Szerokość [mm] 13
Długość [mm] 1200
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
32.57
zł 29.31
23.83 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Pierścień centrujący MMT RING 66.6/60.1 4szt.
Średnica zewnętrzna [mm] 66.6
Średnica wewnętrzna [mm] 60.1
Cena katalogowa  
21.80
zł 21.68
17.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MAMMOOTH
Pierścień centrujący MMT RING 66.6/54.1 4szt.
Średnica zewnętrzna [mm] 66.6
Średnica wewnętrzna [mm] 54.1
Cena katalogowa  
22.74
zł 22.63
18.40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MAMMOOTH
Pierścień centrujący MMT RING 66.6/57.1 4szt.
Średnica zewnętrzna [mm] 66.6
Średnica wewnętrzna [mm] 57.1
Cena katalogowa  
21.80
zł 21.68
17.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MAMMOOTH
Pierścień centrujący MMT RING 73.1/66.6 4szt.
Średnica zewnętrzna [mm] 73.1
Średnica wewnętrzna [mm] 66.6
Cena katalogowa  
21.80
zł 21.68
17.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MAMMOOTH
Pierścień centrujący MMT RING 74.1/66.6 4szt.
Średnica zewnętrzna [mm] 74.1
Średnica wewnętrzna [mm] 66.6
Cena katalogowa  
21.80
zł 21.68
17.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FERODO
Klocki hamulcowe wyczynowe DS 3000 Przód FCP461R pasuje do SKODA 130, RAPID; WARTBURG 353, 353 TOURIST
Mieszanka DS 3000
Szerokość [mm] 84.9
Wysokość [mm] 84.9
Grubość [mm] 14.6
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
960.58
zł 960.58
780.96 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Pierścień centrujący MMT RING 70.1/66.6 4szt.
Średnica zewnętrzna [mm] 70.1
Średnica wewnętrzna [mm] 66.6
Cena katalogowa  
21.80
zł 21.68
17.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 73,1/66,6 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.22
zł 57.22
46.52 zł
(14.31 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 72,6/66,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 76,1/66,6 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 70,1/66,6 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący PC 74,1-66,6 X4
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MPBS
Tuleja tylnej zwrotnicy (1 szt.) Tył 0802635-00/80SHA BMW 5 (E39), 5 (E60), 5 (E61), 6 (E63), 6 (E64), 7 (E38), 7 (E65, E66, E67), X5 (E53), Z8 (E52)
Średnica wewnętrzna [mm] 16
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Twardość 80 Sha
Miejsce zabudowy Tył
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
149.75
zł 149.75
121.75 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SNR
Rolka napinacza paska wieloklinowego GA350.66
Średnica [mm] 70
Szerokość [mm] 26
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Cena katalogowa  
218.51
zł 194.48
158.11 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ULTER SPORT
Tłumik końcowy ULT 120-106/10 pasuje do OPEL Astra G SEDAN (1998-2003) 1,4 16V (66 kW)/1,6 16V (74 kW)/1,8 8V (55/62 kW)/1,8 16V (85/92 kW)/2,0 16V (100 kW)/1,7 DTL (50 kW)/1,7 DTi (55 kW)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
937.03
zł 937.03
761.81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUTOFREN SEINSA
Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego D4-096
Strona zabudowy Prawa Lewa
System hamulcowy ATE LUCAS
Średnica tłoczka [mm] 38
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
37.93
zł 36.04
29.30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FERODO
Klocki hamulcowe kpl. FDB29
Miejsce zabudowy Przód
Szerokość [mm] 109
Wysokość [mm] 39
Grubość [mm] 17.5
System hamulcowy BENDIX
Czy przygotowany dla styku zużycia Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
120.44
zł 103.58
84.21 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BREMBO
Tarcza hamulcowa 1 szt. 08.3636.10
Linia Prime line
Typ Standard
Średnica zewnętrzna [mm] 227
Grubość [mm] 10.8
Wysokość całkowita [mm] 46
Liczba otworów mocujących [szt.] 4
Typ tarczy Pełna
Miejsce zabudowy Przód Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
Średnica otworu centrującego [mm] 62
Jednostka sprzedaży 1 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
103.96
zł 83.17
67.62 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
1.64
zł 1.43
1.16 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Zestaw montażowy klocków hamulcowych 1 987 474 066
Miejsce zabudowy Przód
System hamulcowy ATE
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
60.70
zł 55.84
45.40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPIDAN
Zestaw osłony przegubu 0.036928
Miejsce zabudowy Tył Wewnątrz
Strona zabudowy Prawa Lewa
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica wewnętrzna 2 [mm] 66
Długość [mm] 94
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Cena katalogowa  
180.96
zł 157.43
127.99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
2 z 19
następna