66 06 004 - numer oryginalny OPEL
OE MERCEDES
Wąż sprzęgła 901 250 00 66
Gwarancja jakości Inter Cars
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Ekspresowa wysyłka
Cena katalogowa  
278.57
zł 278.57
226.48 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Polecamy montaż w warsztacie
OE BMW
Uszczelka pompy podciśnieniowej 11 66 7 794 767
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
30.82
zł 30.82
25.06 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
12.84
zł 11.17
9.08 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OE BMW
Wlew zbiorniczka płynu spryskiwacza 61 66 7 135 409
Nazwa asortymentu rura wlewu zbiorniczka
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Cena katalogowa  
161.11
zł 161.11
130.98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BLIC
Próg 6505-06-0050002K
Nazwa asortymentu Próg
Strona zabudowy Prawa
Producent KLOKKERHOLM
Jakość Z Zamiennik
Cena katalogowa  
265.59
zł 262.94
213.77 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BLIC
Próg 6505-06-0050001K
Nazwa asortymentu Próg
Strona zabudowy Lewa
Producent KLOKKERHOLM
Jakość Z Zamiennik
Cena katalogowa  
265.59
zł 262.94
213.77 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 73,1/66,6 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.22
zł 57.22
46.52 zł
(14.31 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 76,1/66,6 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 72,6/66,6 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 70,4/66,6 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Pierścień centrujący MMT RING 71.6/66.6 4szt.
Średnica zewnętrzna [mm] 71.6
Średnica wewnętrzna [mm] 66.6
Cena katalogowa  
21.80
zł 21.68
17.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 70,6/66,6 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 70,1/66,6 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Pierścień centrujący MMT RING 70.1/66.6 4szt.
Średnica zewnętrzna [mm] 70.1
Średnica wewnętrzna [mm] 66.6
Cena katalogowa  
21.80
zł 21.68
17.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 72,6/66,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LUK
Zestaw sprzęgła 624 3175 33
Z kołem zamachowym Nie
Średnica zewnętrzna [mm] 240
Gwarancja jakości Inter Cars
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Ekspresowa wysyłka
Cena katalogowa  
1 850.51
zł 1 655.65
1 346.06 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Polecamy montaż w warsztacie
ULTER SPORT
Tłumik końcowy ULT 120-211/07-2 pasuje do OPEL Vectra A HB (1988-1995) 1,4 (55 kW)/1,6 (52,55,60 kW)/1,8 (66 kW)/1,8GT (66 kW)/2,0 (85 kW)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
974.38
zł 974.38
792.18 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ULTER SPORT
Tłumik końcowy ULT 120-111/10 pasuje do OPEL Vectra A HB (1988-1995) 1,4 (55 kW)/1,6 (52,55,60 kW)/1,8 (66 kW)/1,8GT (66 kW)/2,0 (85 kW)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
667.23
zł 667.23
542.46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Pierścień centrujący MMT RING 72.6/66.6 4szt.
Średnica zewnętrzna [mm] 72.6
Średnica wewnętrzna [mm] 66.6
Cena katalogowa  
21.80
zł 21.68
17.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ULTER SPORT
Tłumik końcowy ULT 120-107/10 pasuje do OPEL Kadett E (1984-1991) HATCHBACK 1,3 (44/55 kW)/1,4 (44/55 kW)/1,6 (55/60/66 kW)/1,8 (62/66/74/82/85 kW)/2,0 GSi (85 kW)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
594.75
zł 594.75
483.54 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Pierścień centrujący MMT RING 66.6/60.1 4szt.
Średnica zewnętrzna [mm] 66.6
Średnica wewnętrzna [mm] 60.1
Cena katalogowa  
21.80
zł 21.68
17.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MAMMOOTH
Pierścień centrujący MMT RING 66.6/54.1 4szt.
Średnica zewnętrzna [mm] 66.6
Średnica wewnętrzna [mm] 54.1
Cena katalogowa  
22.74
zł 22.63
18.40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MAMMOOTH
Pierścień centrujący MMT RING 66.6/57.1 4szt.
Średnica zewnętrzna [mm] 66.6
Średnica wewnętrzna [mm] 57.1
Cena katalogowa  
21.80
zł 21.68
17.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MAMMOOTH
Pierścień centrujący MMT RING 73.1/66.6 4szt.
Średnica zewnętrzna [mm] 73.1
Średnica wewnętrzna [mm] 66.6
Cena katalogowa  
21.80
zł 21.68
17.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ULTER SPORT
Tłumik końcowy ULT 121-101/10 pasuje do PEUGEOT 106 (1996-2003) 1,1 (44 kW)/1,4 (55 kW)/1,5D (40 kW)/1,6 (66 kW)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
843.96
zł 843.96
686.15 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Pierścień centrujący MMT RING 74.1/66.6 4szt.
Średnica zewnętrzna [mm] 74.1
Średnica wewnętrzna [mm] 66.6
Cena katalogowa  
21.80
zł 21.68
17.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ULTER SPORT
Tłumik końcowy ULT NRS110-106 pasuje do HONDA CIVIC 5D (1995-2001) 1,4 16V 55/66kW, 1,5 VTEC-E 16V 66/85kW, 1,6 16V 83/93kW
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
1 391.94
zł 1 391.94
1 131.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MPBS
Tuleje wahacza tylnego (4 szt.) Tył 0802486-00/80SHA BMW 5 (E28), 5 (E34), 6 (E24), 7 (E32)
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 44
Twardość 80 Sha
Miejsce zabudowy Tył
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
298.02
zł 298.02
242.29 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ULTER SPORT
Tłumik końcowy ULT 120-110/10 pasuje do OPEL Vectra A SEDAN (1988-1995) 1,4 (55 kW)/1,6 (52/55/60 kW)/1,8 (66 kW)/2,0i (85 kW)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
874.28
zł 874.28
710.80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ULTER SPORT
Tłumik końcowy ULT 129-110/27 pasuje do VW Golf V (2003-2008) HB 1,4i (55 kW)/1,4 FSi (66 kW)/1,6i (75 kW)/1,6 FSi (85 kW)/2,0 FSi (110 kW)/1,9 TDi (66/77 kW)/2,0 TDi (100/103 kW)/2,0 SDi (55 kW)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
1 167.11
zł 1 167.11
948.87 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
1 z 5
następna