Filtry


Dostępność


Cena


Kategorie

Akcesoria  (9)
Filtry  (1)
Nadwozie / Oświetlenie / Lusterka  (9)
Ogrzewanie / Wentylacja / Klimatyzacja  (3)

Producent

813-379 - numer oryginalny CATERPILLAR

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

NISSENS
Kompresor klimatyzacji NIS 89255

Typ kompresora HS11
Rodzaj czynnika chłodzącego R134a
Rodzaj oleju PAG 46
Pojemność [ml] 120
Liczba rowków [szt.] 4
Liczba żeber [szt.] 4
Średnica koła pasowego [mm] 111
Napięcie [V] 12
Jakość PJ Jakość polecana przez dostawcę
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
5 szt.
Cena katalogowa  
976.25 
zł
927.44
754.02 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

NRF
Kompresor klimatyzacji NRF 32439

Ograniczenie producenta EQUIVALENT HALLA
Typ kompresora HCC-HS11
Rodzaj czynnika chłodzącego R134a
Rodzaj oleju PAG 46
Pojemność [ml] 120
Liczba rowków [szt.] 4
Liczba żeber [szt.] 4
Średnica koła pasowego [mm] 112
Napięcie [V] 12
Jakość PJ Jakość polecana przez dostawcę
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
978.50 
zł
929.57
755.75 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

M-TECH
Żarówka LED R5W (2 szt.) Heavy Duty 6000K 24V

Źródło światła R5W
Linia Heavy Duty
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 0,9
Temperatura barwowa [K] 6000
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
54.11 
zł
54.11
43.99 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

AIRSTAL
Kompresor klimatyzacji 10-0824

Ograniczenie producenta HALLA
Typ kompresora HS11
Rodzaj czynnika chłodzącego R134a
Rodzaj oleju PAG 46
Pojemność [ml] 150
Liczba rowków [szt.] 4
Liczba żeber [szt.] 4
Średnica koła pasowego [mm] 110
Napięcie [V] 12
Stan Profesjonalnie regenerowany
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
1 091.03 
zł
1 048.78
852.67 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Żarówka R5W (10 szt.) Trucklight Maxlife 24V 5W

Źródło światła R5W
Linia Trucklight Maxlife
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
27.68 
zł
24.08
19.58 zł
(2.41 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BOSCH
Żarówka R5W (10 szt.) Trucklight 24V 5W

Źródło światła R5W
Linia Trucklight
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
13.48 
zł
11.73
9.54 zł
(1.17 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka R5W (2 szt.) 24V 5W

Źródło światła R5W
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Oferta Ciężarowe
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
6.67 
zł
5.87
4.77 zł
(2.93 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka R5W (10 szt.) 24V 5W

Źródło światła R5W
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
23.54 
zł
20.71
16.84 zł
(2.07 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

NEOLUX
Żarówka R5W (10 szt.) Standard 24V 5W

Źródło światła R5W
Linia Standard
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
18.06 
zł
15.35
12.48 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

OSRAM
Żarówka R5W (10 szt.) Truckstar Pro NextGen 24V 5W

Źródło światła R5W
Linia Truckstar Pro NextGen
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
34.74 
zł
29.88
24.29 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

HELLA
Żarówka oświetlenia tablicy rejestracyjnej 8GA002 071-241/10

Źródło światła R5W
Linia Heavy Duty
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
12.41 
zł
12.41
10.09 zł
(1.24 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

OSRAM
Żarówka R5W (10 szt.) Standard 24V 5W

Źródło światła R5W
Linia Standard
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
27.99 
zł
24.07
19.57 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

DONALDSON OFF
Filtr powietrza P181050

Wysokość [mm] 254
Średnica zewnętrzna [mm] 104
Kształt okrągły
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
>9 szt.
Cena katalogowa  
89.25 
zł
77.19
62.76 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł