9 20 330 - numer oryginalny OPEL
HANS PRIES
Śruba koła pasowego HP109 330
Wymiar gwintu [mm] M16
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 59
Cena katalogowa  
40.66
zł 40.66
33.06 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BLIC
Lusterko zewnętrzne elektryczne Prawa Wypukłe HYUNDAI TUCSON
Strona zabudowy Prawa
Rodzaj regulacji Elektryczne
Typ szkła Wypukłe
Z podgrzewaniem Tak
Ilość pinów [szt.] 5
Jakość PJ Jakość polecana przez dostawcę
Cena katalogowa  
339.23
zł 335.84
273.04 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BF
Wieniec koła zamachowego 20 0904 D1201
Liczba zębów [szt.] 153
Średnica [mm] 450
Wysokość [mm] 17.5
Oferta Ciężarowe
Gwarancja jakości Inter Cars
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Ekspresowa wysyłka
Cena katalogowa  
191.44
zł 172.30
140.08 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Polecamy montaż w warsztacie
TYC
Reflektor Przód Prawa do AUDI A3 TYC 20-5039-08-2
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa
Żarówka główna H1 H7
Kolor wkładu Chromowany
Silnik Bez silnika
Jakość PJ Jakość polecana przez dostawcę
Cena katalogowa  
204.87
zł 202.81
164.89 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TYC
Reflektor Przód Lewa do AUDI A3 TYC 20-5040-08-2
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Lewa
Żarówka główna H1 H7
Kolor wkładu Chromowany
Silnik Bez silnika
Jakość PJ Jakość polecana przez dostawcę
Cena katalogowa  
204.87
zł 202.81
164.89 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
63.62
zł 55.35
45.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BREMBO
Tarcza hamulcowa Xtra 09.B569.1X Przód BMW X3 (F25), X4 (F26)
Linia Xtra
Średnica zewnętrzna [mm] 330
Rodzaj tarczy Nawiercana
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
495.51
zł 495.51
402.85 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
771.01
zł 732.46
595.50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
EBC BRAKES
Tarcza hamulcowa wentylowana D7017 CHRYSLER VIPER; DODGE VIPER
Średnica zewnętrzna [mm] 330
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
1 381.38
zł 1 381.38
1 123.07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
EBC BRAKES
Tarcza hamulcowa Turbo Groove 2szt. wentylowana GD7017 CHRYSLER VIPER; DODGE VIPER
Linia Turbo Groove
Średnica zewnętrzna [mm] 330
Rodzaj tarczy Nawiercana Nacinana
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
1 855.85
zł 1 855.85
1 508.82 zł
(927.93 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC
Sprzęgło elektromagnetyczne kompresora klimatyzacji KTT040011
Ograniczenie producenta 7SEU16C/17C DENSO
Typ kompresora 7SEU16C 7SEU17C
Jakość PJ Jakość polecana przez dostawcę
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
280.65
zł 256.10
208.21 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TEAMEC
Kompresor klimatyzacji TM8629707
Ograniczenie producenta DENSO
Typ kompresora 7SEU17C
Rodzaj czynnika chłodzącego R134a
Rodzaj oleju PAG 46
Pojemność [ml] 160
Napięcie [V] 12
Stan Profesjonalnie regenerowany
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
1 019.21
zł 978.96
795.90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
CALORSTAT BY VERNET
Termowłącznik wentylatora chłodnicy VETS1292
Wymiar gwintu [mm] M22
Skok gwintu [mm] 1.5
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
44.94
zł 40.90
33.25 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SOFIMA
Filtr oleju S3440R
Typ filtra przykręcany
Wysokość [mm] 97
Średnica zewnętrzna 2 [mm] 72
Średnica wewnętrzna [mm] 62
Wymiar gwintu [mm] M20
Skok gwintu [mm] 1.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
28.14
zł 28.14
22.88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TRW
Pompa hamulcowa PMF401
Średnica [mm] 20.6
Materiał Żeliwo szare
Wymiar gwintu [mm] M10
Skok gwintu [mm] 1
Ilość pinów [szt.] 3
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
551.69
zł 551.69
448.53 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BREMBO
Tarcza hamulcowa 1 szt. 09.9493.20
Linia Prime line
Typ Standard
Średnica zewnętrzna [mm] 330
Grubość [mm] 34
Wysokość całkowita [mm] 137
Liczba otworów mocujących [szt.] 6
Typ tarczy Wentylowana wewnętrznie
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
Średnica otworu centrującego [mm] 194
Jednostka sprzedaży 1 szt.
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
775.34
zł 697.80
567.32 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
REINHOCH
Silentblock wahacza RH14-1029
Strona zabudowy Lewa
Miejsce zabudowy Z przodu
Miejsce zabudowy 2 Dół
Średnica wewnętrzna [mm] 20.9
Wysokość [mm] 49
Cena katalogowa  
50.84
zł 47.28
38.44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
REINHOCH
Silentblock wahacza RH14-1024
Strona zabudowy Prawa
Miejsce zabudowy Z przodu
Miejsce zabudowy 2 Dół
Średnica wewnętrzna [mm] 20.9
Wysokość [mm] 52
Cena katalogowa  
63.89
zł 59.41
48.30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
REINHOCH
Silentblock wahacza RH14-1023
Strona zabudowy Prawa
Miejsce zabudowy Z przodu
Miejsce zabudowy 2 Dół
Średnica wewnętrzna [mm] 20.9
Wysokość [mm] 49
Cena katalogowa  
42.00
zł 39.06
31.76 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
REINHOCH
Silentblock wahacza RH14-1022
Strona zabudowy Lewa
Miejsce zabudowy Z tyłu
Miejsce zabudowy 2 Dół
Średnica wewnętrzna [mm] 20.9
Wysokość [mm] 52
Cena katalogowa  
59.45
zł 55.29
44.95 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FORTUNE LINE
Silentblock wahacza FZ91483
Strona zabudowy Lewa
Miejsce zabudowy Z tyłu
Miejsce zabudowy 2 Dół
Średnica wewnętrzna [mm] 20.9
Wysokość [mm] 52
Cena katalogowa  
44.14
zł 38.40
31.22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
FORTUNE LINE
Silentblock wahacza FZ91493
Strona zabudowy Prawa
Miejsce zabudowy Z tyłu
Miejsce zabudowy 2 Dół
Średnica wewnętrzna [mm] 20.9
Wysokość [mm] 52
Cena katalogowa  
43.07
zł 37.48
30.47 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TRW
Pompa hamulcowa PMF509
Średnica [mm] 20.6
Materiał Aluminium
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
306.53
zł 306.53
249.21 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TRW
Pompa hamulcowa PMF480
Średnica [mm] 20.6
Materiał Żeliwo szare
Wymiar gwintu [mm] M10
Skok gwintu [mm] 1
Ilość pinów [szt.] 4
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
451.69
zł 451.69
367.23 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FERODO
Szczęki hamulcowe kpl. FSB173
Miejsce zabudowy Tył
Średnica [mm] 229
Szerokość [mm] 42
Grubość [mm] 4.5
System hamulcowy TRW
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
170.31
zł 151.57
123.23 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ABE
Przewód hamulcowy elastyczny C81121ABE
Materiał Elastyczny
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Długość [mm] 360
Wymiar gwintu [mm] M10
Skok gwintu [mm] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
40.74
zł 37.48
30.47 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski RAV HTC READY 20L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
451.21
zł 444.45
361.34 zł
(22.22 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski RAV HTC CONC 20L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
596.39
zł 587.45
477.60 zł
(29.37 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski RAV HTC PROT CONC 20L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
593.67
zł 587.73
477.83 zł
(29.39 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAHLE
Kompresor klimatyzacji ACP 93 000S
Ograniczenie producenta DENSO
Typ kompresora 7SEU17C
Rodzaj czynnika chłodzącego R134a
Rodzaj oleju PAG 46
Pojemność [ml] 140
Typ przyłącza PAD
Średnica koła pasowego [mm] 120
Napięcie [V] 12
Jakość PJ Jakość polecana przez dostawcę
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
1 385.41
zł 1 316.14
1 070.03 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
1 z 2
następna