KIA CEE'D Hatchback (ED) 1.4
Filtry
Cena
Producent
C-1047 - numer oryginalny MITSUBISHI
CONTITECH
Zestaw paska rozrządu CT 1047 K1
Liczba zębów [szt.] 123
Szerokość [mm] 22
Szerokość 3 [mm] 25
Średnica rolki [mm] 52
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
456.18
zł 394.83
321.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CONTITECH
Pasek rozrządu CT 1047
Szerokość [mm] 22
Liczba zębów [szt.] 123
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
92.67
zł 83.68
68.03 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
393.21
zł 334.23
271.73 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
136.27
zł 115.83
94.17 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ABE
Klocki hamulcowe kpl. C10319ABE
Miejsce zabudowy Przód
Szerokość [mm] 129.2
Wysokość [mm] 51.2
Grubość [mm] 16
System hamulcowy SUMITOMO
Czy przygotowany dla styku zużycia Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
83.38
zł 66.70
54.23 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MANN-FILTER
Filtr powietrza C 27 009
Długość [mm] 269
Szerokość [mm] 191
Wysokość [mm] 24
Typ filtra Wkład filtra
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
100.91
zł 95.87
77.94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MANN-FILTER
Filtr kabiny CU 2317
Długość [mm] 223
Szerokość [mm] 163
Wysokość [mm] 44
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
61.64
zł 56.70
46.10 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MANN-FILTER
Filtr powietrza C 35 011
Długość [mm] 350
Szerokość [mm] 206
Wysokość [mm] 47
Typ filtra Wkład filtra
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
84.49
zł 80.27
65.26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ABE
Klocki hamulcowe kpl. C22031ABE-P
Miejsce zabudowy Tył
Linia PERFORMANCE
Szerokość [mm] 102
Wysokość [mm] 46.1
Grubość [mm] 16.3
System hamulcowy BOSCH
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
87.18
zł 69.74
56.70 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MANN-FILTER
Filtr powietrza C 31 031
Długość [mm] 311
Szerokość [mm] 282
Wysokość [mm] 34
Typ filtra Wkład filtra
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
91.82
zł 87.23
70.92 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTORAD
Termostat środka chłodzącego 1047-96
Temperatura otwarcia [°C] 96
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
453.29
zł 438.56
356.55 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CQ
Prostownik alternatora CQ1080382
Średnica zewnętrzna [mm] 103
Dystans mocowania [mm] 71.5
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Cena katalogowa  
62.46
zł 57.77
46.97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
COVIND
Atrapa chłodnicy (grill) CF0/152 DAF CF, CF 85
Kolor Chromowany
Miejsce zabudowy Dół
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
537.73
zł 462.44
375.97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
CQ
Alternator CQ1010635
Napięcie [V] 14
Rodzaj regulacji Elektroniczny
Dystans mocowania [mm] 60.25
Typ wtyczki PL24
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Cena katalogowa  
27.77
zł 25.69
20.89 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
CQ
Pokrywa zabezpieczająca alternatora CQ1090007
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 37
Wysokość [mm] 18.3
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Cena katalogowa  
7.27
zł 6.79
5.52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
CQ
Pierścień ślizgowy alternatora CQ1070012
Średnica wewnętrzna [mm] 13.2
Średnica zewnętrzna [mm] 26.4
Długość całkowita [mm] 23.8
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Cena katalogowa  
10.06
zł 9.31
7.57 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
CQ
Prostownik alternatora CQ1080084
Średnica zewnętrzna [mm] 104.2
Dystans mocowania [mm] 65
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Cena katalogowa  
59.42
zł 54.97
44.69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ABE
Linka hamulca postojowego C7C017ABE
Długość [mm] 1470
Długość 2 [mm] 1125
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Tył
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Doręczenie za 3-5 dni roboczych
Cena katalogowa  
34.13
zł 30.38
24.70 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CQ
Prostownik alternatora CQ1080001
Średnica zewnętrzna [mm] 94
Dystans mocowania [mm] 75
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Cena katalogowa  
70.63
zł 65.33
53.11 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
45.02
zł 41.65
33.86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
CQ
Prostownik alternatora CQ1080500
Średnica zewnętrzna [mm] 100
Dystans mocowania [mm] 65
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Cena katalogowa  
44.28
zł 40.96
33.30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MANN-FILTER
Filtr powietrza C 14 190
Wysokość [mm] 392
Średnica zewnętrzna 2 [mm] 133
Średnica wewnętrzna [mm] 92
Średnica wewnętrzna 3 [mm] 92
Typ filtra Wkład filtra
Kształt okrągły prosty
Strona zabudowy Prawa Lewa
Oferta Budowlane
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
240.61
zł 208.13
169.21 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
COBO
Kierownica 1047748COBO
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Cena katalogowa  
186.31
zł 186.31
151.47 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZESTAW 12 SZTUK
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) x 12szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
232.83
zł 211.18
171.69 zł
(17.60 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 60L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
926.55
zł 839.45
682.48 zł
(13.99 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 1L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
27.52
zł 24.96
20.29 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 20L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
309.32
zł 280.24
227.84 zł
(14.01 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 5L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
91.76
zł 83.22
67.66 zł
(16.64 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 12 SZTUK
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) x 12szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
220.65
zł 200.13
162.71 zł
(16.68 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 4 SZTUK
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 5L CONC SET
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
298.83
zł 271.04
220.36 zł
(13.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
1 z 24
następna