DR DR 5 2.0 LPG
Filtry
Cena
Producent
C-1047 - numer oryginalny MITSUBISHI
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 200L CONC HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
2 349.82
zł 2 073.74
1 685.97 zł
(10.37 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CARTECHNIC
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski CART999 1,5L
Nazwa Koncentrat do chłodnic
Typ płynu G11/G48
Pojemność [l] 1.5
Kolor Niebieski
Norma JIS K 2234 AFNOR NF R 15-601 TYPE 1 UNE 26-361 ÖNORM V5123 AS 2108 CUNA NC 956-16 ASTM D3306 ASTM D4985 SAE J1034 BS 6580
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
34.19
zł 29.06
23.63 zł
(19.37 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 20L CONC HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
297.20
zł 261.53
212.63 zł
(13.08 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 5L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
90.34
zł 81.94
66.62 zł
(16.39 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 1L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
24.87
zł 22.56
18.34 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 20L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
299.17
zł 271.06
220.37 zł
(13.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 60L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
831.65
zł 753.47
612.58 zł
(12.56 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony A-C OPTIMAL ULTRA 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
338.74
zł 241.18
196.08 zł
(48.24 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PARYS
Koncentrat do chłodnic (G12++/G40/G12+/G30/G12/G30) Żółty PRESTONE COR-GUARD 1LCONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
39.47
zł 38.68
31.45 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HC-CARGO
Rozrusznik CAR112446
Moc znamionowa [kW] 4
Liczba zębów [szt.] 11
Oferta Ciężarowe
Stan Nowy
Cena katalogowa  
757.27
zł 681.54
554.10 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
553.56
zł 492.66
400.54 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 200L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
2 571.83
zł 2 334.70
1 898.13 zł
(11.67 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 200L CONC HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
2 595.83
zł 2 290.24
1 861.98 zł
(11.45 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HC-CARGO
Rozrusznik CAR112498
Moc znamionowa [kW] 4
Liczba zębów [szt.] 10
Oferta Ciężarowe
Stan Nowy
Cena katalogowa  
844.52
zł 760.07
617.94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
HC-CARGO
Rozrusznik CAR110206
Moc znamionowa [kW] 5.4
Liczba zębów [szt.] 9
Oferta Ciężarowe
Stan Nowy
Cena katalogowa  
1 204.59
zł 1 084.13
881.41 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
478.73
zł 428.78
348.60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
718.87
zł 642.50
522.36 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZESTAW 4 SZTUK
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 5L CONC SET
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
311.24
zł 282.30
229.51 zł
(14.12 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 20L CONC HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
312.35
zł 274.87
223.47 zł
(13.74 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FLEETGUARD
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski ES COM EG CONC 20L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
658.38
zł 546.45
444.27 zł
(27.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HC-CARGO
Rozrusznik CAR110485
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
504.12
zł 453.71
368.87 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
590.10
zł 527.90
429.19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
830.95
zł 739.55
601.26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
HC-CARGO
Rozrusznik CAR111000
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
1 515.53
zł 1 310.93
1 065.80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
HC-CARGO
Regulator napięcia alternatora CAR135547
Napięcie [V] 14
Napięcie robocze [V] 14
Rodzaj regulacji Elektroniczny
Cena katalogowa  
62.71
zł 60.82
49.45 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
530.93
zł 472.53
384.17 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 60L CONC HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
827.16
zł 727.90
591.79 zł
(12.13 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HC-CARGO
Łożysko alternatora CAR333110
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Grubość [mm] 11
Rodzaj łożyska kulkowe
Cena katalogowa  
9.13
zł 8.86
7.20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
HC-CARGO
Łożysko alternatora CAR333108
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 32
Grubość [mm] 10
Rodzaj łożyska kulkowe
Cena katalogowa  
10.28
zł 9.98
8.11 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
HC-CARGO
Łożysko alternatora CAR333119
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Grubość [mm] 14
Cena katalogowa  
15.73
zł 15.26
12.41 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
2 z 24
następna