C-6205 - numer oryginalny MAZDA
SKF
Łożysko 25x52x15mm 6205-2RS-C3 /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
42.91
zł 35.62
28.96 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 25x52x15mm 6205-C3 /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
31.76
zł 26.36
21.43 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 25x52x15mm 6205-2RS-C3 /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
164.20
zł 164.20
133.50 zł
(8.21 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 25x52x15mm 6205-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
209.25
zł 171.58
139.50 zł
(17.16 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko przemysłowe 25x52x15mm 6205-2Z-C3 /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
40.18
zł 33.36
27.12 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 25x52x15mm 6205-2RS-C3 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
26.44
zł 21.68
17.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 25x52x15mm 6205-2RS-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
276.14
zł 229.20
186.34 zł
(22.92 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 25x52x15mm 6205-2Z-C3 /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
146.55
zł 146.55
119.15 zł
(7.33 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 25x52x15mm 6205-C3 /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
139.48
zł 139.48
113.40 zł
(6.97 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 25x52x15mm 6205-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
261.50
zł 217.05
176.46 zł
(21.71 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
WESEM
Lampa robocza LED 12/24V 24W liczba diod 12szt. CRK3D.62050.00
Źródło światła LED
Stopień ochrony IP69K IP67
Wysokość [mm] 103
Szerokość [mm] 103
Materiał Tworzywo sztuczne
Kształt kwadratowy
Sposób mocowania Dolne Przykręcane
Złącze DEUTSCH
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
159.84
zł 134.27
109.16 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko przemysłowe 25x52x15mm 6205-2Z-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
235.18
zł 195.20
158.70 zł
(19.52 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 6205-2RS-C3 /FAG/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
33.80
zł 28.66
23.30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 25x52x15mm 6205-2Z-C3 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Cena katalogowa  
13.32
zł 13.32
10.83 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
NKE
Łożysko 25x52x15mm 6205-2RS-C3 /NKE/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
16.75
zł 14.72
11.97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 6205-2Z-C3 /FAG/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
30.37
zł 25.76
20.94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
ZVL
Łożysko 25x52x15mm 6205-C3 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
10.59
zł 10.59
8.61 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 25x52x15mm 6205-2RS-C3 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
9.95
zł 8.75
7.11 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
NKE
Łożysko 25x52x15mm 6205-C3 /NKE/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
12.09
zł 12.09
9.83 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 6205-C3 /FAG/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
30.15
zł 25.56
20.78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 25x52x15mm 6205-2Z-C3 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
18.11
zł 14.85
12.07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 25x52x15mm 6205 /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
31.68
zł 26.30
21.38 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
CQ
Prostownik alternatora CQ1080212
Średnica zewnętrzna [mm] 115
Dystans mocowania [mm] 65
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Cena katalogowa  
94.70
zł 87.60
71.22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 25x52x15mm 6205 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
253.60
zł 210.49
171.13 zł
(21.05 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BLIC
Zestaw naprawczy podnośnika szyby Lewa/Prawa Przód PEUGEOT 607; SEAT CORDOBA, IBIZA III; VW BORA I, GOLF IV
Nazwa asortymentu Zestaw naprawczy podnośnika szyby
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Tryb pracy Elektryczny
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
57.12
zł 56.56
45.98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BLIC
Zestaw naprawczy podnośnika szyby Prawa Przód AUDI A4 B5; SKODA SUPERB I; VW PASSAT B5, PASSAT B5.5, PASSAT B6, POLO, POLO III, POLO III CLASSIC
Nazwa asortymentu Zestaw naprawczy podnośnika szyby
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
51.93
zł 51.41
41.80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BLIC
Zestaw naprawczy podnośnika szyby Prawa Przód CITROEN C3 I, XSARA; RENAULT CLIO III, GRAND SCENIC II, MEGANE II, MODUS, SCENIC II
Nazwa asortymentu Zestaw naprawczy podnośnika szyby
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
34.27
zł 33.92
27.58 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BLIC
Zestaw naprawczy podnośnika szyby Lewa/Prawa Przód AUDI A3, A6 C5
Nazwa asortymentu Zestaw naprawczy podnośnika szyby
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
36.35
zł 35.98
29.25 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 25x52x15mm 6205-2RS /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
164.20
zł 164.20
133.50 zł
(8.21 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BLIC
Zestaw naprawczy podnośnika szyby Lewa Przód AUDI A4 B5; SKODA SUPERB I; VW PASSAT B5, PASSAT B5.5, PASSAT B6, POLO, POLO III, POLO III CLASSIC
Nazwa asortymentu Zestaw naprawczy podnośnika szyby
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Lewa
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
51.93
zł 51.41
41.80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
1 z 20
następna