G 012 A8F - numer oryginalny VW
MAGNUM TECHNOLOGY
Odbój gumowy, resorowanie A8F016MT
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
Wysokość [mm] 150
Cena katalogowa  
21.14
zł 19.88
16.16 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TRW
Linka sprzęgła GCC3100
Długość [mm] 905
Długość 2 [mm] 715
Gwarancja jakości Inter Cars
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Ekspresowa wysyłka
Cena katalogowa  
230.34
zł 200.39
162.92 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Polecamy montaż w warsztacie
TRW
Klocki hamulcowe kpl. GDB1680
Miejsce zabudowy Tył
Szerokość [mm] 97
Wysokość [mm] 42.4
Grubość [mm] 8
System hamulcowy LIGIER
Czy przygotowany dla styku zużycia Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
160.21
zł 104.13
84.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAGNUM TECHNOLOGY
Odbój gumowy, resorowanie A8F005MT
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
Cena katalogowa  
61.09
zł 56.81
46.19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TRW
Styk ostrzegawczy zużycia okładzin hamulcowych GIC200
Długość [mm] 239
Miejsce zabudowy Przód Tył
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
32.96
zł 32.96
26.80 zł
(16.48 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TRW
Klocki hamulcowe kpl. GDB3380
Miejsce zabudowy Przód
Szerokość [mm] 151.2
Wysokość [mm] 56.5
Grubość [mm] 14.8
System hamulcowy SUMITOMO
Materiał Low-Metallic
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
210.28
zł 136.68
111.12 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TRW
Szczęki hamulca postojowego kpl. GS8479
Miejsce zabudowy Tył
Średnica [mm] 167
Szerokość [mm] 32
System hamulcowy AKEBONO
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
186.36
zł 158.40
128.78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAGNUM TECHNOLOGY
Odbój gumowy, resorowanie A8F024MT
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
Cena katalogowa  
101.61
zł 94.50
76.83 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MAGNUM TECHNOLOGY
Odbój gumowy, resorowanie A8F047MT
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
Wysokość [mm] 150
Cena katalogowa  
46.06
zł 43.30
35.20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
EBC BRAKES
Tarcza hamulcowa Turbo Groove 2szt. pełna GD416 LAND ROVER 110/127, DEFENDER, DISCOVERY I, DISCOVERY II, RANGE ROVER I, RANGE ROVER II
Linia Turbo Groove
Średnica zewnętrzna [mm] 290
Rodzaj tarczy Nawiercana Nacinana
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
1 180.18
zł 1 180.18
959.50 zł
(590.09 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TRW
Szczęki hamulca postojowego kpl. GS8481
Miejsce zabudowy Tył
Średnica [mm] 164
Szerokość [mm] 18
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
151.63
zł 128.89
104.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Fioletowy FE19402
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
220.44
zł 195.09
158.61 zł
(39.02 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
STABILUS
Sprężyna gazowa pokrywy bagażnika STA9378KB
Typ sprężyny Pokrywy bagażnika
Strona zabudowy Prawa Lewa
Ze spojlerem Nie
Siła wyrzutu [N] 370
Długość max [mm] 305
Suw [mm] 105
Jakość OES Części oryginalne OES
Cena katalogowa  
97.54
zł 90.22
73.35 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZESTAW 12 SZTUK
FEBI
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) x 12szt.
Nazwa Koncentrat do chłodnic
Typ płynu G12+/G30
Pojemność [l] 1.5
Kolor Fioletowy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
652.01
zł 577.03
469.13 zł
(32.06 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Fioletowy FE19400
Nazwa Koncentrat do chłodnic
Typ płynu G12+/G30
Pojemność [l] 1.5
Kolor Fioletowy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
73.04
zł 64.64
52.55 zł
(43.09 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FERODO
Klocki hamulcowe kpl. FDB1861
Miejsce zabudowy Tył
Szerokość [mm] 108.6
Wysokość [mm] 39.3
Grubość [mm] 14.4
System hamulcowy AKEBONO
Materiał Low-Metallic
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
201.50
zł 173.29
140.89 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FERODO
Klocki hamulcowe kpl. FDB1885
Miejsce zabudowy Tył
Szerokość [mm] 101.9
Wysokość [mm] 50.5
Grubość [mm] 17.1
System hamulcowy BOSCH
Czy przygotowany dla styku zużycia Nie
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
190.80
zł 164.08
133.40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FERODO
Klocki hamulcowe kpl. FDB1950
Miejsce zabudowy Przód
Szerokość [mm] 104.6
Wysokość [mm] 47.4
Grubość [mm] 17 16.4
System hamulcowy MANDO
Materiał Low-Metallic
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
186.47
zł 160.37
130.38 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TRW
Końcówka drążka kierowniczego JTE1033 NISSAN INTERSTAR; OPEL MOVANO A; RENAULT MASTER II
Miejsce zabudowy Przód Zewnątrz
Strona zabudowy Lewa
Długość [mm] 222
Wymiar gwintu [mm] M14 M16
Skok gwintu [mm] 1.5
Wymiar gwintu 2 [mm] M16
Skok gwintu 2 [mm] 1.5
Cena katalogowa  
142.48
zł 131.08
106.57 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TRW
Końcówka drążka kierowniczego JTE1032 NISSAN INTERSTAR; OPEL MOVANO A; RENAULT MASTER II
Miejsce zabudowy Przód Zewnątrz
Strona zabudowy Prawa
Długość [mm] 222
Wymiar gwintu [mm] M14 M16
Skok gwintu [mm] 1.5
Wymiar gwintu 2 [mm] M16
Skok gwintu 2 [mm] 1.5
Cena katalogowa  
142.48
zł 131.08
106.57 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 20L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
193.54
zł 175.35
142.56 zł
(8.77 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 5L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
91.76
zł 83.22
67.66 zł
(16.64 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HEPU
Koncentrat do chłodnic (G12/G30) Czerwony HEPP999 G12/5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
171.76
zł 156.30
127.07 zł
(31.26 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TRW
Tarcza hamulcowa 1 szt. DF4442
Średnica zewnętrzna [mm] 280
Grubość [mm] 10
Wysokość całkowita [mm] 40.2
Liczba otworów mocujących [szt.] 5
Typ tarczy Pełna
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
Średnica otworu centrującego [mm] 72
Jednostka sprzedaży 1 szt.
Kolor Czarny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
290.91
zł 189.09
153.73 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TRW
Drążek kierowniczy JRA529
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Lewa
Długość [mm] 343
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Wymiar gwintu 2 [mm] M18
Skok gwintu 2 [mm] 1.5
Cena katalogowa  
299.84
zł 275.85
224.27 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PARYS
Koncentrat do chłodnic (G12++/G40/G12+/G30/G12/G30/G13) Żółty PRESTONE COR-GUARD 4LCONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
124.01
zł 121.52
98.80 zł
(30.38 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 20L RTU HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
191.78
zł 168.77
137.21 zł
(8.44 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 200L CONC HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
2 595.83
zł 2 290.24
1 861.98 zł
(11.45 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 4 SZTUK
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 5L CONC SET
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
311.24
zł 282.30
229.51 zł
(14.12 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 200L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
2 571.83
zł 2 334.70
1 898.13 zł
(11.67 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
1 z 2
następna