Filtry


Dostępność


Cena


Kategorie

Narzędzia i wyposażenie  (63)
Oleje / Płyny / Smary  (100)
Układ chłodzenia  (100)

Producent

G012A8F - numer oryginalny AUDI

Wyświetlamy dla Ciebie:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Bestseller

BORYSZEW
Płyn do chłodnic (G11/G48) Różowy BORYGO NEW 1L

1l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Odbiór w wybranych filiach
>9 szt.
Cena katalogowa  
20.12 
zł
19.72
16.03 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

PARYS
Płyn do chłodnic (G12++/G40) Różowy GLYSANTIN G40 RTU 210L

Nazwa Płyn do chłodnic
Typ płynu G12++/G40
Pojemność [l] 210
Kolor Różowy
Norma DEUTZ DQC CA-14 MAN 175D MB 326.6 MB 326.5 LIEBHERR LH-01-COL3A PN-C-40007:2000 CES 14603 VW TL 774-G MAN 324 SI-OAT MB 325.5 MTU MTL 5048
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
4 468.06 
zł
4 467.62
3 632.21 zł
(21.27 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 12 SZTUK

THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12 Evo/G65) Różowy KTT G12 EVO 1L CONC SET

1l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
282.81 
zł
256.52
208.55 zł
(21.38 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Żółty fluorescencyjny RAV TTC C11 READY 60L

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
1 006.13 
zł
991.04
805.72 zł
(16.52 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G12++/G40) Fioletowy RAV LTC C12++ CONC 20L

20l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
535.79 
zł
527.76
429.07 zł
(26.39 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

FEBI
Płyn do chłodnic (G12) Czerwony FE172005

1l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
35.74 
zł
31.64
25.72 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G13) Fioletowy RAV LGC C13 CONC 1,5L

Nazwa Koncentrat do chłodnic
Typ płynu G13
Pojemność [l] 1.5
Kolor Fioletowy
Norma VW TL 774
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
55.58 
zł
52.25
42.48 zł
(34.83 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Żółty fluorescencyjny RAV TTC C11 CONC 208L

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
4 375.33 
zł
4 309.70
3 503.82 zł
(20.72 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski RAV HTC PROT CONC 20L

20l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
593.67 
zł
587.73
477.83 zł
(29.39 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Płyn do chłodnic (G13) Fioletowy RAV LGC C13 READY 1,5L

Nazwa Płyn do chłodnic
Typ płynu G13
Pojemność [l] 1.5
Kolor Fioletowy
Norma VW TL 774-J
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
39.48 
zł
37.11
30.17 zł
(24.74 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia 4 z 4