VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TSI
Filtry
Cena
Producent
G12 E 100 A8 - numer oryginalny VW
MEYLE
Zestaw części, wymiana oleju automatycznej skrzyni biegów 100 135 0001/XK
Pojemność [l] 12
Rodzaj skrzyni biegów Automatyczna 5-biegowa
Cena katalogowa  
1 951.16
zł 1 697.51
1 380.09 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Filtr paliwa F 026 403 169
Typ filtra Przewodowy
Wysokość [mm] 117.5
Średnica wlotu [mm] 7.2
Średnica wylotu [mm] 7.2
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
18.28
zł 16.81
13.67 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SF
Filtr paliwa SK3970 FENDT 1 / 2 / 3 / 4 / 5, 100, 200, 300, 9000; AGRIFULL 100, 300, 400, 80, GRISO, RODEO, TORNADO; CASE IH 100, 1000, CS, CVT, CVX, HC, MX, PJ / PJN / PJV, S, SC; CLARK 30, 40, 50
Wysokość [mm] 110
Średnica zewnętrzna [mm] 87
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
Cena katalogowa  
40.09
zł 40.09
32.59 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
DONALDSON OFF
Filtr powietrza P181033
Długość [mm] 228.6
Szerokość [mm] 147
Wysokość [mm] 228
Średnica wewnętrzna [mm] 176.3
Średnica wewnętrzna 3 [mm] 13.46
Typ filtra zewnętrzny
Kształt okrągły
Strona zabudowy Prawa Lewa
Materiał Celuloza
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
251.36
zł 226.22
183.92 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BUDWEG
Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego BUD209088
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
System hamulcowy LUCAS
Średnica tłoczka [mm] 38
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
93.31
zł 83.05
67.52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BUDWEG
Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego BUD209083
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
System hamulcowy LUCAS
Średnica tłoczka [mm] 38
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Doręczenie za 3-5 dni roboczych
Cena katalogowa  
106.90
zł 95.14
77.35 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Płyn do chłodnic (G13) Fioletowy RAV LGC C13 READY 1,5L
Nazwa Płyn do chłodnic
Typ płynu G13
Pojemność [l] 1.5
Kolor Fioletowy
Norma VW TL 774-J
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
39.48
zł 37.11
30.17 zł
(24.74 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G12 Evo/G65) Różowy KTT G12 EVO 20L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
236.17
zł 213.97
173.96 zł
(10.70 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12 Evo/G65) Różowy KTT G12 EVO 5L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
120.88
zł 109.64
89.14 zł
(21.93 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12 Evo/G65) Różowy KTT G12 EVO 200L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
2 710.39
zł 2 455.61
1 996.43 zł
(12.28 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 12 SZTUK
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12 Evo/G65) Różowy KTT G12 EVO 1L CONC SET
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
282.81
zł 256.52
208.55 zł
(21.38 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 4 SZTUK
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G12 Evo/G65) Różowy KTT G12 EVO 5L RTU SET
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
230.03
zł 208.64
169.63 zł
(10.43 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G12 Evo/G65) Różowy KTT G12 EVO 200L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
1 751.04
zł 1 586.44
1 289.79 zł
(7.93 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12 Evo/G65) Różowy KTT G12 EVO 20L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
399.73
zł 362.15
294.43 zł
(18.11 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12 Evo/G65) Różowy KTT G12 EVO 1L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
34.44
zł 31.24
25.40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G13) Fioletowy RAV LGC C13 CONC 1,5L
Nazwa Koncentrat do chłodnic
Typ płynu G13
Pojemność [l] 1.5
Kolor Fioletowy
Norma VW TL 774
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
55.58
zł 52.25
42.48 zł
(34.83 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł