Filtry


Dostępność


Cena


Kategorie

Filtry  (11)
Nadwozie / Oświetlenie / Lusterka  (5)
Narzędzia i wyposażenie  (47)
Ogrzewanie / Wentylacja / Klimatyzacja  (1)
Oleje / Płyny / Smary  (71)
Silnik / osprzęt  (4)
Układ chłodzenia  (72)
Układ elektryczny  (4)
Układ hamulcowy  (1)
Układ kierowniczy  (30)
Układ napędowy  (16)
Układ paliwowy / zasilania  (3)
Układ pneumatyczny  (5)
Zawieszenie / Koła  (6)

Producent

G48 - numer oryginalny BMW

Wyświetlamy dla Ciebie:

RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Żółty fluorescencyjny RAV TTC C11 CONC 20L

20l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
491.11 
zł
483.75
393.29 zł
(24.19 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Żółty fluorescencyjny RAV TTC C11 CONC 1,5L

Nazwa Koncentrat do chłodnic
Typ płynu G11/G48
Pojemność [l] 1.5
Kolor Żółty fluorescencyjny
Norma JIS K 2234 MAN 324 NF CHRYSLER MS 7170 ÖNORM V5123 UNE 25-361 ASTM D1384 CUNA NC 956-16 AFNOR NF R 15-601 FORD WSS-M97B51-A ASTM D6210 Type 1-FF ASTM D3306 Type 1 ASTM D2809 FIAT PARAFLU 11 ASTM D4985 IVECO 18-1830 FIAT 9.55523 SAE J1034 ASTM D4340 BS 6580 VW TL 774-C
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
55.24 
zł
51.93
42.22 zł
(34.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Zielony RAV HDT TRUCK CONC 20L

20l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
641.54 
zł
635.12
516.36 zł
(31.76 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

FLEETGUARD
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski ES COM EG CONC 5L

5l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
148.79 
zł
123.50
100.41 zł
(24.70 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski RAV HTC PROT CONC 20L

20l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
593.67 
zł
587.73
477.83 zł
(29.39 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Żółty fluorescencyjny RAV TTC C11 READY 60L

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
1 006.13 
zł
991.04
805.72 zł
(16.52 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Żółty fluorescencyjny RAV TTC C11 READY 1,5L

Nazwa Płyn do chłodnic
Typ płynu G11/G48
Pojemność [l] 1.5
Kolor Żółty fluorescencyjny
Norma JIS K 2234 MAN 324 NF CHRYSLER MS 7170 ÖNORM V5123 UNE 25-361 ASTM D2570 ASTM D1384 CUNA NC 956-16 AFNOR NF R 15-601 ASTM D3306 FORD WSS-M97B51-A ASTM D6210 Type 1-FF ASTM D2809 FIAT PARAFLU 11 ASTM D4985 IVECO 18-1830 FIAT 9.55523 SAE J1034 BS 6580 VW TL 774-C
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
43.84 
zł
41.20
33.50 zł
(27.47 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Żółty fluorescencyjny RAV TTC C11 CONC 5L

5l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
146.43 
zł
137.65
111.91 zł
(27.53 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SHELL
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski/Zielony SHELL COOL EX E CONC.4L

4l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
100.97 
zł
95.93
77.99 zł
(23.98 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SHELL
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski/Zielony SHELL COOL EX E CONC.20L

20l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
420.35 
zł
419.93
341.41 zł
(21.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Żółty fluorescencyjny RAV TTC C11 CONC 208L

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
4 375.33 
zł
4 309.70
3 503.82 zł
(20.72 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
4 szt.
Cena katalogowa  
1 493.49 
zł
1 329.21
1 080.66 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

EVORON
Zawór regulacyjny ciśnienia doładowania EVAC034

Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
869.61 
zł
808.74
657.51 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REINHOCH
Końcówka drążka kierowniczego RH01-6005 CHRYSLER NEON, NEON II, PT CRUISER; DODGE NEON II

Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Rodzaj gwintu wewnętrzny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
41.30 
zł
35.10
28.54 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

DONALDSON OFF
Filtr oleju P554770

Wysokość [mm] 120
Średnica zewnętrzna [mm] 76
Kształt okrągły
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
43.87 
zł
37.95
30.85 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

DELPHI
Końcówka drążka kierowniczego TA2289 CHRYSLER NEON, NEON II, PT CRUISER; DODGE NEON II

Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Długość [mm] 135
Wymiar stożka [mm] 12.4
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Rodzaj gwintu wewnętrzny
Szerokość [mm] 42
Wysokość [mm] 65
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
61.75 
zł
53.71
43.67 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOOG
Drążek kierowniczy środkowy ME-DL-5142

Długość [mm] 1102
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
793.65 
zł
793.65
645.24 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

JC PREMIUM
Filtr paliwa B30001PR

Typ filtra przykręcany
Wysokość [mm] 109
Wymiar gwintu [mm] M16
Skok gwintu [mm] 1.5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
23.36 
zł
22.19
18.04 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

KNECHT
Filtr paliwa KL158

Typ filtra Przewodowy
Wysokość [mm] 108
Wymiar gwintu [mm] M16
Skok gwintu [mm] 1.5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
85.77 
zł
74.62
60.67 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

FEBI
Drążek kierowniczy FE42708

Długość [mm] 815
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
675.98 
zł
642.18
522.10 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

UFI
Filtr oleju 23.263.00

Wysokość [mm] 75
Średnica zewnętrzna [mm] 65 69
Kształt okrągły
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
24.56 
zł
24.56
19.97 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MEYLE
Drążek kierowniczy środkowy 016 040 0129

Długość [mm] 520
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.5
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
526.33 
zł
457.90
372.28 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOOG
Końcówka drążka kierowniczego CH-ES-0313 CHRYSLER NEON, NEON II, PT CRUISER

Miejsce zabudowy Przód Zewnątrz
Strona zabudowy Prawa Lewa
Długość [mm] 119 29.5
Wymiar stożka [mm] 15
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Wymiar gwintu 2 [mm] M12
Skok gwintu 2 [mm] 1.25
Rodzaj gwintu wewnętrzny
Średnica [mm] 15
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
99.63 
zł
99.63
81.00 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOOG
Drążek kierowniczy środkowy ME-DS-12601

Strona zabudowy Prawa
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
685.50 
zł
685.50
557.32 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FEBI
Wahacz/Drążek reakcyjny FE37690

Strona zabudowy Lewa
Miejsce zabudowy Przód
Miejsce zabudowy 2 Dół
Wymiar stożka [mm] 19
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
610.55 
zł
488.43
397.10 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

KOLBENSCHMIDT
Tuleja korbowodu 77 739 690

Średnica wewnętrzna [mm] 51.99
Średnica zewnętrzna [mm] 57.01
Szerokość [mm] 38.7
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
434.46 
zł
391.02
317.90 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

DELPHI
Drążek kierowniczy TL398

Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Długość [mm] 350
Wymiar gwintu [mm] M10
Skok gwintu [mm] 1.25
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
158.42 
zł
137.83
112.06 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FEBI
Drążek kierowniczy FE172895

Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
532.11 
zł
505.51
410.98 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FEBI
Drążek kierowniczy FE04882

Długość [mm] 521
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
217.60 
zł
206.71
168.06 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FEBI
Drążek kierowniczy FE02386

Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
178.66 
zł
169.73
137.99 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
poprzednia 3 z 6 następna