G48 - numer oryginalny BMW
RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Zielony RAV HDT TRUCK CONC 1,5L
Nazwa Koncentrat do chłodnic
Typ płynu G11/G48
Pojemność [l] 1.5
Kolor Zielony
Norma ASTM D3306 ASTM D6210 Type 1-FF ASDM D 4985 CUMMINS CES 14603 CAT EC-1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
61.16
zł 60.54
49.22 zł
(40.36 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Żółty fluorescencyjny RAV TTC C11 READY 1,5L
Nazwa Płyn do chłodnic
Typ płynu G11/G48
Pojemność [l] 1.5
Kolor Żółty fluorescencyjny
Norma JIS K 2234 MAN 324 NF CHRYSLER MS 7170 ÖNORM V5123 UNE 25-361 ASTM D2570 ASTM D1384 CUNA NC 956-16 AFNOR NF R 15-601 ASTM D3306 FORD WSS-M97B51-A ASTM D6210 Type 1-FF ASTM D2809 FIAT PARAFLU 11 ASTM D4985 IVECO 18-1830 FIAT 9.55523 SAE J1034 BS 6580 VW TL 774-C
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
43.84
zł 41.20
33.50 zł
(27.47 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Żółty fluorescencyjny RAV TTC C11 CONC 1,5L
Nazwa Koncentrat do chłodnic
Typ płynu G11/G48
Pojemność [l] 1.5
Kolor Żółty fluorescencyjny
Norma JIS K 2234 MAN 324 NF CHRYSLER MS 7170 ÖNORM V5123 UNE 25-361 ASTM D1384 CUNA NC 956-16 AFNOR NF R 15-601 FORD WSS-M97B51-A ASTM D6210 Type 1-FF ASTM D3306 Type 1 ASTM D2809 FIAT PARAFLU 11 ASTM D4985 IVECO 18-1830 FIAT 9.55523 SAE J1034 ASTM D4340 BS 6580 VW TL 774-C
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
55.24
zł 51.93
42.22 zł
(34.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FLEETGUARD
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski ES COM EG CONC 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
148.79
zł 123.50
100.41 zł
(24.70 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Żółty fluorescencyjny RAV TTC C11 READY 60L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
1 006.13
zł 991.04
805.72 zł
(16.52 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Zielony RAV HDT TRUCK CONC 20L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
641.54
zł 635.12
516.36 zł
(31.76 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski RAV HTC PROT CONC 20L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
593.67
zł 587.73
477.83 zł
(29.39 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Żółty fluorescencyjny RAV TTC C11 CONC 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
146.43
zł 137.65
111.91 zł
(27.53 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SHELL
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski/Zielony SHELL COOL EX E CONC.4L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
100.97
zł 95.93
77.99 zł
(23.98 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SHELL
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski/Zielony SHELL COOL EX E CONC.20L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
420.35
zł 419.93
341.41 zł
(21.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Żółty fluorescencyjny RAV TTC C11 CONC 208L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
4 375.33
zł 4 309.70
3 503.82 zł
(20.72 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
1 493.49
zł 1 329.21
1 080.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
869.61
zł 808.74
657.51 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
REINHOCH
Końcówka drążka kierowniczego RH01-6005 CHRYSLER NEON, NEON II, PT CRUISER; DODGE NEON II
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Rodzaj gwintu wewnętrzny
Cena katalogowa  
41.30
zł 35.10
28.54 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
DONALDSON OFF
Filtr oleju P554770
Wysokość [mm] 120
Średnica zewnętrzna [mm] 76
Kształt okrągły
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
43.87
zł 37.95
30.85 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
DELPHI
Końcówka drążka kierowniczego TA2289 CHRYSLER NEON, NEON II, PT CRUISER; DODGE NEON II
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Długość [mm] 135
Wymiar stożka [mm] 12.4
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Rodzaj gwintu wewnętrzny
Szerokość [mm] 42
Wysokość [mm] 65
Cena katalogowa  
61.75
zł 53.71
43.67 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
793.65
zł 793.65
645.24 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
JC PREMIUM
Filtr paliwa B30001PR
Typ filtra przykręcany
Wysokość [mm] 109
Wymiar gwintu [mm] M16
Skok gwintu [mm] 1.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
23.36
zł 22.19
18.04 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
675.98
zł 642.18
522.10 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
KNECHT
Filtr paliwa KL158
Typ filtra Przewodowy
Wysokość [mm] 108
Wymiar gwintu [mm] M16
Skok gwintu [mm] 1.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
85.77
zł 74.62
60.67 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
UFI
Filtr oleju 23.263.00
Wysokość [mm] 75
Średnica zewnętrzna [mm] 65 69
Kształt okrągły
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
24.56
zł 24.56
19.97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MEYLE
Drążek kierowniczy środkowy 016 040 0129
Długość [mm] 520
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.5
Cena katalogowa  
526.33
zł 457.90
372.28 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MOOG
Końcówka drążka kierowniczego CH-ES-0313 CHRYSLER NEON, NEON II, PT CRUISER
Miejsce zabudowy Przód Zewnątrz
Strona zabudowy Prawa Lewa
Długość [mm] 119 29.5
Wymiar stożka [mm] 15
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Wymiar gwintu 2 [mm] M12
Skok gwintu 2 [mm] 1.25
Rodzaj gwintu wewnętrzny
Średnica [mm] 15
Cena katalogowa  
99.63
zł 99.63
81.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
685.50
zł 685.50
557.32 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
KOLBENSCHMIDT
Tuleja korbowodu 77 739 690
Średnica wewnętrzna [mm] 51.99
Średnica zewnętrzna [mm] 57.01
Szerokość [mm] 38.7
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
434.46
zł 391.02
317.90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FEBI
Wahacz/Drążek reakcyjny FE37690
Strona zabudowy Lewa
Miejsce zabudowy Przód
Miejsce zabudowy 2 Dół
Wymiar stożka [mm] 19
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Cena katalogowa  
610.55
zł 488.43
397.10 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
DELPHI
Drążek kierowniczy TL398
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Długość [mm] 350
Wymiar gwintu [mm] M10
Skok gwintu [mm] 1.25
Cena katalogowa  
158.42
zł 137.83
112.06 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
532.11
zł 505.51
410.98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
217.60
zł 206.71
168.06 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
178.66
zł 169.73
137.99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
3 z 6
następna