LC-87 - numer oryginalny BMW
AKUSAN
Zawias drzwi LCC 3435
Miejsce zabudowy Tył Dół
Strona zabudowy Lewa
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
144.93
zł 123.20
100.16 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
AKUSAN
Zawias drzwi LCC 3436
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Lewa
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
161.63
zł 137.39
111.70 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
100.12
zł 85.10
69.19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
36.21
zł 35.30
28.70 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
AKUSAN
Wahacz/Drążek reakcyjny LCC 5031
Strona zabudowy Lewa
Miejsce zabudowy Przód
Miejsce zabudowy 2 Dół
Cena katalogowa  
440.81
zł 402.23
327.02 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
AKUSAN
Prowadnica przycisku ryglującego LCC 3324
Nazwa asortymentu Zaczep zamka drzwi
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
28.71
zł 24.40
19.84 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
186.60
zł 158.61
128.95 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
73.05
zł 62.09
50.48 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
702.58
zł 597.19
485.52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
108.35
zł 105.10
85.45 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SACHS
Łożysko oporowe sprzęgła 3151 874 001
Gwarancja jakości Inter Cars
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Ekspresowa wysyłka
Cena katalogowa  
180.74
zł 160.86
130.78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Polecamy montaż w warsztacie
AEM
Układ dolotowy AEM-21-873C (filtr mokry)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
2 590.76
zł 2 590.76
2 106.31 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
HANS PRIES
Mechanizm wycieraczek HP408 872 Przód (bez silnika) pasuje do MERCEDES SPRINTER 3,5-T (B906), SPRINTER 3-T (B906), SPRINTER 4,6-T (B906), SPRINTER 5-T (B906); VW CRAFTER 30-35, CRAFTER 30-50
Miejsce zabudowy Przód
Silnik Bez silnika
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
162.29
zł 141.19
114.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MOTUL
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski A-C EXPERT ULTRA 1L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
79.08
zł 56.30
45.77 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski VAL OEM ADV AFC48 RTU 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
181.94
zł 162.84
132.39 zł
(32.57 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski A-C EXPERT-37C 1L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
49.66
zł 35.35
28.74 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Płyn do chłodnic (G12 Evo/G65) Różowy RAV ETC C12 EVO READY 20L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
413.10
zł 406.90
330.81 zł
(20.35 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G12 Evo/G65) Różowy RAV ETC C12 EVO CONC 1,5L
Nazwa Koncentrat do chłodnic
Typ płynu G12 Evo/G65
Pojemność [l] 1.5
Kolor Różowy
Norma JIS K 2234 MAN 324 NF FORD ESD-M97B49-A DEUTZ DQC CC-14 VW TL 774-L BMW LC-87 (BMW GS 94000) LIEBHERR LH-01-COL3A ÖNORM V5123 VOLVO VCS 2 VOLVO TR-31854114-002 VOLVO TR-1286083 DTFR 29C100 DTFR 29C120 BS 6580:2010 MB 325.0 ASTM D6210 CUNA NC 956-16 ASTM D3306 VOLVO 128603 CUMMINS CES 14603 ASTM D4985 IVECO 18-1830 MAN 324 SI-OAT FIAT 9.55523 MB 325.5 SAE J1034 MB 325.6 MTU MTL 5048 SCANIA TB 1451
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
61.61
zł 57.91
47.08 zł
(38.61 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G12 Evo/G65) Różowy RAV ETC C12 EVO CONC 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
167.76
zł 157.70
128.21 zł
(31.54 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski A-C EXPERT-37C 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
196.26
zł 139.74
113.61 zł
(27.95 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Płyn do chłodnic (G12 Evo/G65) Różowy RAV ETC C12 EVO READY 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
124.32
zł 116.86
95.01 zł
(23.37 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G12 Evo/G65) Różowy RAV ETC C12 EVO CONC 20L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
561.34
zł 552.91
449.52 zł
(27.65 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Płyn do chłodnic (G12 Evo/G65) Różowy RAV ETC C12 EVO READY 1,5
Nazwa Płyn do chłodnic
Typ płynu G12 Evo/G65
Pojemność [l] 1.5
Kolor Różowy
Norma JIS K 2234 MAN 324 NF FORD ESD-M97B49-A DEUTZ DQC CC-14 MB 326.6 VW TL 774-L BMW LC-87 (BMW GS 94000) LIEBHERR LH-01-COL3A ÖNORM V5123 VOLVO VCS 2 VOLVO TR-31854114-002 DTFR 29D100 BS 6580:2010 MB 326.0 ASTM D6210 CUNA NC 956-16 ASTM D3306 VOLVO 128603 CUMMINS CES 14603 ASTM D4985 IVECO 18-1830 MAN 324 SI-OAT FIAT 9.55523 SAE J1034 MTU MTL 5048 SCANIA TB 1451
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
48.68
zł 45.77
37.21 zł
(30.51 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Klasa Premium
VREDESTEIN
VREDESTEIN
Comtrac 2
215/75 R16 116/114 R
Opona wzmocniona Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Cena katalogowa  
607.50
zł 546.38
444.21 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
KNECHT
Filtr oleju OX414D1
Typ filtra Wkład filtra
Wysokość [mm] 67
Wysokość 2 [mm] 63
Średnica wewnętrzna [mm] 27.5
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
51.64
zł 49.05
39.88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Klasa Premium
VREDESTEIN
VREDESTEIN
Comtrac 2 All Season+
205/75 R16 110/108 R
Opona wzmocniona Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
505.51
zł 449.90
365.77 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
Klasa Premium
VREDESTEIN
VREDESTEIN
Comtrac 2 All Season+
195/70 R15 104/102 R
Opona wzmocniona Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
403.50
zł 359.11
291.96 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
Klasa Premium
VREDESTEIN
VREDESTEIN
Comtrac 2 All Season+
225/70 R15 112/110 S
Opona wzmocniona Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
529.99
zł 471.69
383.49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
Klasa Premium
VREDESTEIN
VREDESTEIN
Comtrac 2 All Season+
215/75 R16 116/114 R
Opona wzmocniona Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
665.00
zł 591.85
481.18 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
Klasa Premium
VREDESTEIN
VREDESTEIN
Comtrac 2 All Season+
215/65 R16 109/107 T
Opona wzmocniona Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
565.00
zł 502.85
408.82 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
1 z 32
następna