KIA CEED (CD) 1.4
Filtry
Cena
Producent
MS 7170 - numer oryginalny CHRYSLER
MOTUL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski A-C EXPERT-37C 1L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
49.66
zł 35.35
28.74 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski A-C EXPERT-37C 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
196.26
zł 139.74
113.61 zł
(27.95 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski A-C EXPERT ULTRA 1L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
79.08
zł 56.30
45.77 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 200L RTU HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
1 388.30
zł 1 227.61
998.06 zł
(6.14 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 60L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
590.20
zł 534.73
434.74 zł
(8.91 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 200L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
1 381.57
zł 1 256.33
1 021.41 zł
(6.28 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 60L RTU HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
572.76
zł 504.03
409.78 zł
(8.40 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 20L CONC HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
297.20
zł 261.53
212.63 zł
(13.08 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Żółty fluorescencyjny RAV TTC C11 READY 1,5L
Nazwa Płyn do chłodnic
Typ płynu G11/G48
Pojemność [l] 1.5
Kolor Żółty fluorescencyjny
Norma JIS K 2234 MAN 324 NF CHRYSLER MS 7170 ÖNORM V5123 UNE 25-361 ASTM D2570 ASTM D1384 CUNA NC 956-16 AFNOR NF R 15-601 ASTM D3306 FORD WSS-M97B51-A ASTM D6210 Type 1-FF ASTM D2809 FIAT PARAFLU 11 ASTM D4985 IVECO 18-1830 FIAT 9.55523 SAE J1034 BS 6580 VW TL 774-C
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
43.84
zł 41.20
33.50 zł
(27.47 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
BORYSZEW
Płyn do chłodnic (G11/G48) Różowy BORYGO NEW 1L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Odbiór w wybranych filiach
Cena katalogowa  
20.12
zł 19.72
16.03 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Żółty fluorescencyjny RAV TTC C11 CONC 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
146.43
zł 137.65
111.91 zł
(27.53 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Żółty fluorescencyjny RAV TTC C11 READY 20L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
363.94
zł 358.48
291.45 zł
(17.92 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
RAVENOL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Żółty fluorescencyjny RAV TTC C11 READY 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
111.75
zł 105.04
85.40 zł
(21.01 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 20L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
299.17
zł 271.06
220.37 zł
(13.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FLEETGUARD
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski ES COM EG CONC 20L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
658.38
zł 546.45
444.27 zł
(27.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Żółty fluorescencyjny RAV TTC C11 READY 60L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
1 006.13
zł 991.04
805.72 zł
(16.52 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Żółty fluorescencyjny RAV TTC C11 READY 208L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
3 127.64
zł 3 080.73
2 504.66 zł
(14.81 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Żółty fluorescencyjny RAV TTC C11 CONC 208L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
4 375.33
zł 4 309.70
3 503.82 zł
(20.72 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Żółty fluorescencyjny RAV TTC C11 CONC 20L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
491.11
zł 483.75
393.29 zł
(24.19 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski RAV HTC CONC 20L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
596.39
zł 587.45
477.60 zł
(29.37 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MONROE
Amortyzator MON23950
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
Rodzaj amortyzatora Teleskopowy Gazowy
System tłumienia drgań Dwururowy
Sposób mocowania amortyzatora Dolne oko Górny trzon
Długość [mm] 420
Długość 2 [mm] 631
Cena katalogowa  
182.35
zł 145.88
118.60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FEBI
Wahacz/Drążek reakcyjny FE39980
Strona zabudowy Prawa
Miejsce zabudowy Przód
Miejsce zabudowy 2 Dół
Wymiar stożka [mm] 19
Wymiar gwintu [mm] M16
Skok gwintu [mm] 1.5
Cena katalogowa  
505.68
zł 404.55
328.90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FEBI
Wahacz/Drążek reakcyjny FE39979
Strona zabudowy Lewa
Miejsce zabudowy Przód
Miejsce zabudowy 2 Dół
Wymiar stożka [mm] 19
Wymiar gwintu [mm] M16
Skok gwintu [mm] 1.5
Cena katalogowa  
505.68
zł 404.55
328.90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NISSENS
Chłodnica silnika MERCEDES S (C216), S (W221, V221) NIS 67107A
Wysokość [mm] 390
Szerokość [mm] 396
Grubość [mm] 34
Rama Bez ramy
Materiał Aluminium
Średnica wlotu [mm] 45.8
Średnica wylotu [mm] 45.8
Jakość PJ Jakość polecana przez dostawcę
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
1 123.70
zł 955.14
776.54 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Silentblock wahacza FE38278
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy 2 Dół
Średnica zewnętrzna [mm] 70
Średnica wewnętrzna [mm] 14
Wysokość [mm] 86
Materiał Aluminium
Cena katalogowa  
88.77
zł 84.33
68.56 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FEBI
Silentblock wahacza FE43753
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy 2 Dół Zewnątrz
Średnica zewnętrzna [mm] 43
Średnica wewnętrzna [mm] 14
Wysokość [mm] 55
Materiał Guma Metal
Cena katalogowa  
60.57
zł 57.54
46.78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FEBI
Silentblock wahacza FE176108
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy 2 Dół Wewnątrz
Średnica zewnętrzna [mm] 56.4
Średnica wewnętrzna [mm] 14.5
Wysokość [mm] 56
Cena katalogowa  
68.54
zł 65.10
52.93 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FEBI
Silentblock wahacza FE40391
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy 2 Dół
Średnica zewnętrzna [mm] 70
Średnica wewnętrzna [mm] 14
Wysokość [mm] 68 81
Cena katalogowa  
169.44
zł 160.97
130.87 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MONROE
Amortyzator MON23948
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
Rodzaj amortyzatora Teleskopowy Gazowy
System tłumienia drgań Dwururowy
Sposób mocowania amortyzatora Dolne oko Górny trzon
Długość [mm] 420
Długość 2 [mm] 652
Cena katalogowa  
217.18
zł 173.75
141.26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MONROE
Amortyzator MONG43141
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Rodzaj amortyzatora Teleskopowy Gazowy
System tłumienia drgań Jednorurowy
Sposób mocowania amortyzatora Dolne oko Górny trzon
Długość [mm] 450
Długość 2 [mm] 478
Certyfikat EUR1 Tak
Cena katalogowa  
348.80
zł 279.04
226.86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
1 z 2
następna