BYD e2 EV
Filtry
Cena
Producent
MS 7170 - numer oryginalny CHRYSLER
NISSENS
Chłodnica silnika MERCEDES CLS (C219), E T-MODEL (S211), E (VF211), E (W211) NIS 62797A
Wysokość [mm] 640
Szerokość [mm] 459
Grubość [mm] 32
Rama Bez ramy
Klimatyzacja Tak
Rodzaj skrzyni biegów Manualna Automatyczna
Materiał Aluminium
Średnica wlotu [mm] 45.8
Średnica wylotu [mm] 45.8
Jakość PJ Jakość polecana przez dostawcę
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
879.70
zł 747.74
607.92 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MONROE
Amortyzator MONG43148
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Rodzaj amortyzatora Teleskopowy Gazowy
System tłumienia drgań Jednorurowy
Sposób mocowania amortyzatora Dolne oko Górny trzon
Długość [mm] 455
Długość 2 [mm] 483
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Cena katalogowa  
348.26
zł 278.61
226.51 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FEBI
Tuleja stabilizatora FE49591
Strona zabudowy Prawa Lewa
Średnica wewnętrzna [mm] 14
Średnica zewnętrzna [mm] 45.5
Długość [mm] 50
Cena katalogowa  
63.34
zł 60.18
48.93 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FEBI
Wahacz/Drążek reakcyjny FE176505
Strona zabudowy Prawa
Miejsce zabudowy Przód
Miejsce zabudowy 2 Dół
Wymiar stożka [mm] 22
Cena katalogowa  
426.27
zł 341.02
277.25 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FEBI
Wahacz/Drążek reakcyjny FE19121
Strona zabudowy Lewa
Miejsce zabudowy Przód
Miejsce zabudowy 2 Dół
Cena katalogowa  
483.09
zł 386.48
314.21 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MONROE
Amortyzator MON43093
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
Rodzaj amortyzatora Teleskopowy Gazowy
System tłumienia drgań Jednorurowy
Sposób mocowania amortyzatora Dolne oko Górne oko
Długość [mm] 382
Długość 2 [mm] 448
Cena katalogowa  
263.08
zł 210.47
171.11 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
279.15
zł 248.45
201.99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FEBI
Wahacz/Drążek reakcyjny FE176506
Strona zabudowy Lewa
Miejsce zabudowy Przód
Miejsce zabudowy 2 Dół
Wymiar stożka [mm] 22
Cena katalogowa  
426.27
zł 341.02
277.25 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FEBI
Silentblock wahacza FE38002
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy 2 Góra
Średnica zewnętrzna [mm] 39.4 53
Średnica wewnętrzna [mm] 10.3
Wysokość [mm] 32 52
Materiał Aluminium
Cena katalogowa  
48.86
zł 46.41
37.73 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 5L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
90.34
zł 81.94
66.62 zł
(16.39 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 1L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
24.87
zł 22.56
18.34 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 12 SZTUK
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) x 12szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
220.65
zł 200.13
162.71 zł
(16.68 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 5L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
54.08
zł 49.05
39.88 zł
(9.81 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
CARTECHNIC
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski CART999 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
76.14
zł 64.72
52.62 zł
(12.94 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 4 SZTUK
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 5L CONC SET
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
298.83
zł 271.04
220.36 zł
(13.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski FE01089
Nazwa Koncentrat do chłodnic
Typ płynu G11/G48
Pojemność [l] 1.5
Kolor Niebieski
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
66.40
zł 58.76
47.77 zł
(39.17 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski RAV HTC CONC 1,5L
Nazwa Koncentrat do chłodnic
Typ płynu G11/G48
Pojemność [l] 1.5
Kolor Niebieski
Norma RENAULT Glaceol RX type D MAN 324 NF JOHN DEERE GM SATURN BMW 83 19 2 211 191 MB 326.0 MB 325.0 FORD AF Plus GM 1825M Porsche DAF ASDM D 3306 FORD ESE-M978B4H-A ASTM D4985 BMW 81 22 9 407 454 GM 93740141 NATO S-759 SAE J1034 GM 93740140 ASTM D4340 GM-OPEL QL 130100 GM 1899M MB A000989082510 HONDA OL999-9011 VW TL 774-C
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
64.78
zł 60.90
49.51 zł
(40.60 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Żółty fluorescencyjny RAV TTC C11 CONC 1,5L
Nazwa Koncentrat do chłodnic
Typ płynu G11/G48
Pojemność [l] 1.5
Kolor Żółty fluorescencyjny
Norma JIS K 2234 MAN 324 NF CHRYSLER MS 7170 ÖNORM V5123 UNE 25-361 ASTM D1384 CUNA NC 956-16 AFNOR NF R 15-601 FORD WSS-M97B51-A ASTM D6210 Type 1-FF ASTM D3306 Type 1 ASTM D2809 FIAT PARAFLU 11 ASTM D4985 IVECO 18-1830 FIAT 9.55523 SAE J1034 ASTM D4340 BS 6580 VW TL 774-C
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
55.24
zł 51.93
42.22 zł
(34.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CARTECHNIC
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski CART999 1,5L
Nazwa Koncentrat do chłodnic
Typ płynu G11/G48
Pojemność [l] 1.5
Kolor Niebieski
Norma JIS K 2234 AFNOR NF R 15-601 TYPE 1 UNE 26-361 ÖNORM V5123 AS 2108 CUNA NC 956-16 ASTM D3306 ASTM D4985 SAE J1034 BS 6580
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
34.19
zł 29.06
23.63 zł
(19.37 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Zielony/Żółty FE88541
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
200.16
zł 177.14
144.02 zł
(35.43 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) FE22268
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
210.49
zł 186.28
151.45 zł
(37.26 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Żółty FE02374
Nazwa Koncentrat do chłodnic
Typ płynu G11/G48
Pojemność [l] 1.5
Kolor Żółty
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
71.22
zł 63.03
51.24 zł
(42.02 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
2 z 2