STC 1601 - numer oryginalny ROVER
Cena katalogowa  
3 098.95
zł 3 098.95
2 519.47 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DBA
Klocki hamulcowe kpl. Street DB1306SS Tył
Mieszanka Street
Miejsce zabudowy Tył
Szerokość [mm] 88.4
Wysokość [mm] 68.8
Grubość [mm] 13.8
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
401.35
zł 401.35
326.30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ABE
Klocki hamulcowe kpl. C2I002ABE
Miejsce zabudowy Tył
Szerokość [mm] 88.5
Wysokość [mm] 68.8
Grubość [mm] 14.5
System hamulcowy LOCKHEED
Czy przygotowany dla styku zużycia Nie
Materiał Low-Metallic
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
85.72
zł 68.57
55.75 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Klocki hamulcowe kpl. 0 986 424 827
Miejsce zabudowy Tył
Szerokość [mm] 88.6
Wysokość [mm] 72.4
Grubość [mm] 14.2
System hamulcowy LOCKHEED
Materiał Low-Metallic
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
206.87
zł 155.15
126.14 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ATE
Klocki hamulcowe kpl. 13.0460-6923.2
Miejsce zabudowy Tył
Szerokość [mm] 88.4
Wysokość [mm] 68.8
Grubość [mm] 14.5
System hamulcowy AP LOCKHEED
Czy przygotowany dla styku zużycia Nie
Materiał Low-Metallic
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
185.50
zł 159.53
129.70 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TRW
Klocki hamulcowe kpl. GDB1209
Miejsce zabudowy Tył
Szerokość [mm] 88.5
Wysokość [mm] 68.8
Grubość [mm] 14.5
System hamulcowy AP LOCKHEED
Czy przygotowany dla styku zużycia Nie
Materiał Low-Metallic
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
183.11
zł 119.03
96.77 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DELPHI
Klocki hamulcowe kpl. LP0777
Miejsce zabudowy Tył
Szerokość [mm] 89
Szerokość 2 [mm] 86.4
Wysokość [mm] 68.7
Wysokość 2 [mm] 68.7
Grubość [mm] 14
System hamulcowy AP-Lockheed
Czy przygotowany dla styku zużycia Nie
Materiał Low-Metallic
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
149.17
zł 126.80
103.09 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FERODO
Klocki hamulcowe kpl. FDB872
Miejsce zabudowy Tył
Szerokość [mm] 89
Wysokość [mm] 69
Grubość [mm] 15
System hamulcowy LOCKHEED
Czy przygotowany dla styku zużycia Nie
Dla średnicy tarczy ham. [mm] 298
Materiał Low-Metallic
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
171.97
zł 147.90
120.24 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Klocki hamulcowe kpl. FE116117
Miejsce zabudowy Tył
Szerokość [mm] 88.2
Wysokość [mm] 68.8
Grubość [mm] 16.5
System hamulcowy LOCKHEED
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
144.46
zł 122.79
99.83 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 12 SZTUK
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) x 12szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
232.83
zł 211.18
171.69 zł
(17.60 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Fioletowy RAV OTC C12+ CONC 1,5L
Nazwa Koncentrat do chłodnic
Typ płynu G12+/G30
Pojemność [l] 1.5
Kolor Fioletowy
Norma DAF 74002 GM +B 040 1065 GM 6277M JAGUAR/ LAND ROVER STJLR.651.5003 VOLVO VCS DEUTZ DQC CB-14 TOYOTA 08889-80014 DTFR 29C110 TOYOTA 08889-80015 MITSUBISHI 0103044 VOLVO 9437650 MITSUBISHI 0103045 VOLVO 9437651 FORD 1336797 MITSUBISHI MZ311986 FORD 1336807 FORD 1365305 JAGUAR JLM 209722 TOYOTA 00272-1LLAC TOYOTA 08889-00115 LAND ROVER STC50529 TOYOTA 08889-01005 Porsche FORD WSS-M97B44-D VW TL 774-D VW TL 774-F MAN 324 SNF VW G 012 A8F M1 MB 325.3 SAE J1034 VW G 012 A8F M8
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
59.59
zł 56.01
45.54 zł
(37.34 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HEPU
Koncentrat do chłodnic (G12/G30) Czerwony HEPP999 G12/1,5L
Nazwa Koncentrat do chłodnic
Typ płynu G12/G30
Pojemność [l] 1.5
Kolor Czerwony
Norma SKODA G 012 A8D A1 SEAT G 012 A8D A1 GM-OPEL 1940 663 VW TL 774-D AUDI G 012 A8D A1 VW G 012 A8D A1 VOLVO 1381080
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.67
zł 52.48
42.67 zł
(34.99 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 1L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
27.52
zł 24.96
20.29 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 20L CONC HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
312.35
zł 274.87
223.47 zł
(13.74 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 20L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
309.32
zł 280.24
227.84 zł
(14.01 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PARYS
Koncentrat do chłodnic (G12++/G40/G12+/G30/G12/G30) Żółty PRESTONE COR-GUARD 1LCONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
39.47
zł 38.68
31.45 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Fioletowy FE19400
Nazwa Koncentrat do chłodnic
Typ płynu G12+/G30
Pojemność [l] 1.5
Kolor Fioletowy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
73.04
zł 64.64
52.55 zł
(43.09 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Fioletowy RAV OTC C12+ CONC 20L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
541.57
zł 533.45
433.70 zł
(26.67 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TRW
Klocki hamulcowe kpl. GDB341
Miejsce zabudowy Przód
Szerokość [mm] 104.9
Wysokość [mm] 74.7
Grubość [mm] 18
System hamulcowy AP LOCKHEED
Czy przygotowany dla styku zużycia Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
148.42
zł 96.48
78.44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 12 SZTUK
HEPU
Koncentrat do chłodnic (G12/G30) x 12szt.
Nazwa Koncentrat do chłodnic
Typ płynu G12/G30
Pojemność [l] 1.5
Kolor Czerwony
Norma SKODA G 012 A8D A1 SEAT G 012 A8D A1 GM-OPEL 1940 663 VW TL 774-D AUDI G 012 A8D A1 VW G 012 A8D A1 VOLVO 1381080
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
529.70
zł 482.02
391.89 zł
(26.78 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony A-C OPTIMAL ULTRA 1L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
77.48
zł 55.17
44.85 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 12 SZTUK
FEBI
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) x 12szt.
Nazwa Koncentrat do chłodnic
Typ płynu G12+/G30
Pojemność [l] 1.5
Kolor Fioletowy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
652.01
zł 577.03
469.13 zł
(32.06 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NRF
Kompresor klimatyzacji NRF 32146
Ograniczenie producenta EQUIVALENT DENSO
Typ kompresora 7SEU16C
Rodzaj czynnika chłodzącego R134a
Rodzaj oleju PAG 46
Pojemność [ml] 110
Liczba rowków [szt.] 6
Średnica koła pasowego [mm] 110
Napięcie [V] 12
Jakość PJ Jakość polecana przez dostawcę
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
784.11
zł 744.91
605.62 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł