VW PASSAT B7 (362) 2.0 TSI
Filtry
Cena
Producent
Rozmiar
Nazwa
Pojemność [l]
OEM specyfikacja
Przeznaczenie
Sposób aplikacji
Oferta
Smar Smar uniwersalny VW PASSAT B7 (362) 2.0 TSI
A~5010524~1601
Marine
LIQUI MOLY
Smar specjalny 0,4l
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
63.98
zł 63.98
52.02 zł
(159.95 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Marine
LIQUI MOLY
Smar specjalny 0,25l
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
63.00
zł 63.00
51.22 zł
(252.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Marine
LIQUI MOLY
Smar specjalny 0,1l
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
81.09
zł 81.09
65.93 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Marine
OE YAMAHA
Smar specjalny 0,25l
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
73.84
zł 73.84
60.03 zł
(295.36 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WABCO
Smar
Nazwa Smar uniwersalny
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
67.90
zł 67.88
55.19 zł
(1357.60 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Marine
QUICKSILVER
Smar specjalny 0,27l
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Doręczenie za 3-5 dni roboczych
Cena katalogowa  
74.88
zł 74.88
60.88 zł
(329.87 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł