Filtry


Dostępność


Cena



Producent

Rozmiar

Nazwa

Pojemność [l]

Linia produktowa

Przeznaczenie

Smar do łożysk SKF

A~5010184
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

SKF
Smar do łożysk LGMT 0,4kg

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa LGMT
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
56.58 
zł
51.49
41.86 zł
(128.73 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SKF
Smar do łożysk LGMT

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa LGMT
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
56.22 
zł
51.17
41.60 zł
(127.93 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SKF
Smar do łożysk LGHB

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa LGHB
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
85.74 
zł
78.03
63.44 zł
(195.08 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SKF
Smar do łożysk LGHP 0,4kg

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa LGHP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
85.48 
zł
77.80
63.25 zł
(194.50 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SKF
Smar do łożysk LGWA 0,4kg

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa LGWA
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
1 szt.
Cena katalogowa  
87.80 
zł
79.90
64.96 zł
(199.75 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SKF
Smar do łożysk 1l LGEP

1l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
168.71 
zł
153.53
124.82 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SKF
Smar do łożysk LGWM

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa LGWM
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
76.46 
zł
69.58
56.57 zł
(173.95 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł