FORD KA (RU8) 1.2
Filtry
Cena
Producent
Rozmiar
Nazwa
Pojemność [l]
Linia produktowa
Przeznaczenie
Sposób aplikacji
Technologia bazy
Oferta
Smar specjalny FUCHS OIL FORD KA (RU8) 1.2
A~5010190
W tej grupie nie znaleziono wyników pasujących do wybranego pojazdu: FORD KA (RU8) 1.2
Aby zobaczyć produkty dla FORD KA (RU8) 1.2 wybierz grupę
FORD KA (RU8) 1.2 Pozostałe wyniki:
FUCHS OIL
Smar specjalny RENOLIT 0,5kg
Nazwa Smar specjalny
Linia produktowa RENOLIT
Przeznaczenie Przemysł
Cena katalogowa  
55.07
zł 49.34
40.11 zł
(98.68 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Smar specjalny Mineralny 0,5kg
Nazwa Smar specjalny
Przeznaczenie Przemysł
Technologia bazy Mineralny
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
95.17
zł 82.89
67.39 zł
(165.78 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Smar specjalny RENOLIT 0,4kg
Nazwa Smar specjalny
Pojemność [l] 0.4
Linia produktowa RENOLIT
Przeznaczenie Przemysł
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
69.36
zł 60.42
49.12 zł
(151.05 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Smar specjalny RENOLIT Mineralny 5kg
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Mineralny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
264.44
zł 230.33
187.26 zł
(46.07 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FUCHS OIL
Smar specjalny Mineralny 0,4kg
Nazwa Smar specjalny
Przeznaczenie Przemysł
Sposób aplikacji kartusz
Technologia bazy Mineralny
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
94.75
zł 82.52
67.09 zł
(206.30 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Smar specjalny RENOLIT Mineralny 18kg
Nazwa Smar specjalny
Linia produktowa RENOLIT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Mineralny
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
785.82
zł 715.10
581.38 zł
(39.73 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Smar specjalny Lagermeister Mineralny 0,4kg
Nazwa Smar specjalny
Linia produktowa Lagermeister
Przeznaczenie Przemysł
Sposób aplikacji kartusz
Technologia bazy Mineralny
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
100.00
zł 87.10
70.81 zł
(217.75 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Smar specjalny Lagermeister Mineralny 0,5kg
Nazwa Smar specjalny
Linia produktowa Lagermeister
Przeznaczenie Przemysł
Technologia bazy Mineralny
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
109.22
zł 95.13
77.34 zł
(190.26 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł