Smar specjalny Przemysł
A~5010190
REVLINE
Smar specjalny REVLINE Syntetyczny 0,75kg
Nazwa Smar specjalny
Linia produktowa REVLINE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Technologia bazy Syntetyczny
Cena katalogowa  
24.14
zł 22.07
17.94 zł
(29.43 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ORLEN
Smar specjalny GREASEN GRAFIT 0,8kg
Nazwa Smar specjalny
Linia produktowa GREASEN GRAFIT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Cena katalogowa  
38.78
zł 37.31
30.33 zł
(46.64 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
REVLINE
Smar specjalny REVLINE Syntetyczny 0,4kg
Nazwa Smar specjalny
Linia produktowa REVLINE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Technologia bazy Syntetyczny
Cena katalogowa  
25.63
zł 23.43
19.05 zł
(58.58 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Bestseller
FEBI
Smar do przegubów MOS2 0,09kg
Nazwa Smar do przegubów
OEM specyfikacja VW TL 738
Linia produktowa MOS2
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji torba
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Cena katalogowa  
15.57
zł 14.82
12.05 zł
(164.67 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ORLEN
Smar specjalny GREASEN GRAFIT 0,4kg
Nazwa Smar specjalny
Linia produktowa GREASEN GRAFIT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Cena katalogowa  
30.52
zł 29.51
23.99 zł
(73.77 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
REVLINE
Smar specjalny REVLINE Syntetyczny 9kg
Nazwa Smar specjalny
Pojemność [l] 9
Linia produktowa REVLINE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Syntetyczny
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
177.32
zł 157.45
128.01 zł
(17.49 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ORLEN
Smar specjalny GREASEN GRAFIT 4,5kg
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
139.05
zł 127.93
104.01 zł
(28.43 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ORLEN
Smar specjalny 9l GREASEN GRAFIT
Nazwa Smar specjalny
Pojemność [l] 9
Linia produktowa GREASEN GRAFIT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Cena katalogowa  
266.74
zł 238.42
193.84 zł
(26.49 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Smar specjalny RENOLIT 0,5kg
Nazwa Smar specjalny
Linia produktowa RENOLIT
Przeznaczenie Przemysł
Cena katalogowa  
55.07
zł 49.34
40.11 zł
(98.68 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ORLEN
Smar specjalny 17l GREASEN GRAFIT
Nazwa Smar specjalny
Pojemność [l] 17
Linia produktowa GREASEN GRAFIT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Cena katalogowa  
378.90
zł 347.72
282.70 zł
(20.45 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Smar specjalny Mineralny 0,5kg
Nazwa Smar specjalny
Przeznaczenie Przemysł
Technologia bazy Mineralny
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
95.17
zł 82.89
67.39 zł
(165.78 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Smar specjalny RENOLIT 0,4kg
Nazwa Smar specjalny
Pojemność [l] 0.4
Linia produktowa RENOLIT
Przeznaczenie Przemysł
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
69.36
zł 60.42
49.12 zł
(151.05 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
REVLINE
Smar specjalny REVLINE Syntetyczny 4,5kg
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
89.69
zł 79.64
64.75 zł
(17.70 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
REVLINE
Smar specjalny REVLINE Syntetyczny 40kg
Nazwa Smar specjalny
Pojemność [l] 40
Linia produktowa REVLINE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Syntetyczny
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
655.85
zł 582.39
473.49 zł
(14.56 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Smar specjalny RENOLIT Mineralny 5kg
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Mineralny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
264.44
zł 230.33
187.26 zł
(46.07 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
REVLINE
Smar specjalny REVLINE Syntetyczny 18kg
Nazwa Smar specjalny
Pojemność [l] 18
Linia produktowa REVLINE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Syntetyczny
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
296.22
zł 263.05
213.86 zł
(14.61 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ORLEN
Smar specjalny 40l GREASEN GRAFIT
Nazwa Smar specjalny
Pojemność [l] 40
Linia produktowa GREASEN GRAFIT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Cena katalogowa  
875.98
zł 804.46
654.03 zł
(20.11 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Smar specjalny Mineralny 0,4kg
Nazwa Smar specjalny
Przeznaczenie Przemysł
Sposób aplikacji kartusz
Technologia bazy Mineralny
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
94.75
zł 82.52
67.09 zł
(206.30 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
REVLINE
Smar specjalny REVLINE Syntetyczny 0,4kg
Nazwa Smar specjalny
Linia produktowa REVLINE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Technologia bazy Syntetyczny
Cena katalogowa  
283.92
zł 259.51
210.98 zł
(54.06 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ORLEN
Smar specjalny GREASEN
Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa GREASEN
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
662.82
zł 609.80
495.77 zł
(35.87 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Smar specjalny RENOLIT Mineralny 18kg
Nazwa Smar specjalny
Linia produktowa RENOLIT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Mineralny
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
785.82
zł 715.10
581.38 zł
(39.73 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
SCHNEEBICHLER
Smar specjalny 50kg
Nazwa Smar specjalny
Pojemność [l] 50
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Przemysł
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
4 397.04
zł 4 396.60
3 574.47 zł
(87.93 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ORLEN
Smar specjalny GREASEN GRAFIT 180kg
Nazwa Smar specjalny
Linia produktowa GREASEN GRAFIT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
3 474.27
zł 3 196.33
2 598.64 zł
(17.76 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ORLEN
Smar specjalny mineralny
Nazwa Smar specjalny
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Mineralny
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
707.77
zł 651.15
529.39 zł
(38.30 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Marine
MOTUL
Smar specjalny 0,4l półsyntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
37.99
zł 37.99
30.89 zł
(94.98 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FUCHS OIL
Smar specjalny Lagermeister Mineralny 0,4kg
Nazwa Smar specjalny
Linia produktowa Lagermeister
Przeznaczenie Przemysł
Sposób aplikacji kartusz
Technologia bazy Mineralny
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
100.00
zł 87.10
70.81 zł
(217.75 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Smar specjalny Lagermeister Mineralny 0,5kg
Nazwa Smar specjalny
Linia produktowa Lagermeister
Przeznaczenie Przemysł
Technologia bazy Mineralny
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
109.22
zł 95.13
77.34 zł
(190.26 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł