Dostępność


Cena



Producent

Rozmiar

Smarowanie silnika

A~6213000

MOTUL
Olej silnikowy NGEN HYBRID 0W16

0W16 208l

API SP ILSAC GF-6B
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
13 482.46 
zł
12 808.33
10 413.28 zł
(61.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy NGEN HYBRID 0W20

0W20 60l

API SP ILSAC GF-6A
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
4 275.00 
zł
4 061.25
3 301.83 zł
(67.69 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Olej silnikowy 15W40 5l AGRO

15W40 5l

API SN CK-4
ACEA E7 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
241.30 
zł
222.00
180.49 zł
(44.40 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ORLEN
Olej silnikowy 5W30 205l MaxExpert

5W30 205l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
7 891.02 
zł
7 496.47
6 094.69 zł
(36.57 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Olej silnikowy 5W20 20l ULTOR

5W20 20l

Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
876.94 
zł
806.78
655.92 zł
(40.34 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ORLEN
Olej silnikowy 10W40 205l ULTOR

10W40 205l

API SL CG-4 CH-4 CF-4
ACEA E4 E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
5 szt.
Cena katalogowa  
5 423.53 
zł
4 989.64
4 056.62 zł
(24.34 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

RAVENOL
Olej silnikowy 0W30 60l USVO

0W30 60l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
5 223.65 
zł
4 962.47
4 034.53 zł
(82.71 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

RAVENOL
Olej silnikowy 5W30 60l Cleansynto

5W30 60l

API SM
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
3 728.61 
zł
3 542.18
2 879.82 zł
(59.04 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

RAVENOL
Olej silnikowy 5W30 60l Cleansynto

5W30 60l

API CF SN
ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
2 868.35 
zł
2 724.93
2 215.39 zł
(45.42 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REVLINE
Olej silnikowy 10W30 200l REVFARM

10W30 200l

API CI-4 CJ-4 CK-4
ACEA E7 E6 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
3 678.76 
zł
3 314.55
2 694.76 zł
(16.57 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SHELL
Olej silnikowy 10W 209l RIMULA

10W 209l

API CF
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
6 szt.
Cena katalogowa  
6 132.73 
zł
5 642.11
4 587.08 zł
(27.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SHELL
Olej silnikowy 0W30 209l Helix

0W30 209l

API SL
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
9 576.98 
zł
9 098.13
7 396.85 zł
(43.53 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SHELL
Olej silnikowy 5W30 209l RIMULA

5W30 209l

Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
8 713.06 
zł
8 016.02
6 517.09 zł
(38.35 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 15W40 208l TRACTAGRI

15W40 208l

API SL CH-4 CI-4
ACEA E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
5 183.52 
zł
4 768.83
3 877.10 zł
(22.93 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 0W20 20l QUARTZ XTRA

0W20 20l

API ILSAC GF-7A SQ
ACEA C6 C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
1 146.84 
zł
1 089.50
885.77 zł
(51.88 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy VAL HYBRID C2 5W30 20L

5W30 20l

ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
982.78 
zł
933.64
759.06 zł
(46.68 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy VAL HYBRID C3 5W30 20L

5W30 20l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
1 189.19 
zł
1 129.73
918.48 zł
(56.49 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy SYNPOWER MST C4 5W30 20L

5W30 20l

ACEA C4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 001.82 
zł
951.74
773.77 zł
(47.59 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W50 208l VR1

5W50 208l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
11 105.12 
zł
10 549.86
8 577.12 zł
(50.72 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TURBOWORKS
Adapter, czujnik ciśnienia oleju MG-OT-068

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
623.71 
zł
623.71
507.08 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

AISIN
Pompa oleju AISOPVG-703

Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
280.48 
zł
255.24
207.51 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BF
Pompa oleju 20 1414 13002

Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
1 136.24 
zł
1 022.61
831.39 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

DNJ
Pompa oleju OP3165HV

Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
801.38 
zł
731.26
594.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

ENGITECH
Pompa oleju ENT420075

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
2 szt.
Cena katalogowa  
783.72 
zł
783.72
637.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FEBI
Pompa oleju FE07685

Liczba zębów [szt.] 6 44
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
631.25 
zł
568.12
461.89 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FEBI
Pompa oleju FE181066

Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
939.76 
zł
892.77
725.83 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FP DIESEL
Pompa oleju 4003950-FP

Oferta Budowlane
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
1 598.70 
zł
1 382.88
1 124.29 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FPT
Pompa oleju 504241684-FPT

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
2 szt.
Cena katalogowa  
986.26 
zł
986.26
801.84 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FPT
Pompa oleju 5801810932-FPT

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
2 szt.
Cena katalogowa  
1 095.73 
zł
1 095.73
890.84 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

HANS PRIES
Pompa oleju HP205 586

Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
448.74 
zł
448.74
364.83 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
poprzednia 210 z 290 następna