Smary FUCHS OIL
A~5010183
FUCHS OIL
Smar uniwersalny RENOLIT 0,4kg
Nazwa Smar uniwersalny
Linia produktowa RENOLIT
Sposób aplikacji kartusz
Cena katalogowa  
36.59
zł 33.11
26.92 zł
(82.78 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Smar uniwersalny RENOLIT 0,4kg
Nazwa Smar uniwersalny
Linia produktowa RENOLIT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Sposób aplikacji kartusz
Cena katalogowa  
17.60
zł 16.00
13.01 zł
(40.00 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Smar uniwersalny AGRIFARM 0,4kg
Nazwa Smar uniwersalny
Linia produktowa AGRIFARM
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy
Sposób aplikacji kartusz
Cena katalogowa  
33.03
zł 29.89
24.30 zł
(74.73 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Smar do łożysk RENOLIT 0,4kg
Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa RENOLIT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Sposób aplikacji kartusz
Cena katalogowa  
30.33
zł 27.45
22.32 zł
(68.63 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Smar do łożysk RENOLIT mineralny
Nazwa Smar uniwersalny
Linia produktowa RENOLIT
Przeznaczenie Osobowe
Sposób aplikacji kartusz
Technologia bazy Mineralny
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
32.00
zł 27.87
22.66 zł
(69.68 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Smar do łożysk RENOLIT Mineralny 0,5kg
Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa RENOLIT
Przeznaczenie Przemysł
Technologia bazy Mineralny
Cena katalogowa  
60.04
zł 54.33
44.17 zł
(108.66 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Smar specjalny RENOLIT 0,5kg
Nazwa Smar specjalny
Linia produktowa RENOLIT
Przeznaczenie Przemysł
Cena katalogowa  
55.07
zł 49.34
40.11 zł
(98.68 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Smar uniwersalny RENOLIT Mineralny 5kg
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Mineralny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
149.58
zł 135.98
110.55 zł
(27.20 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FUCHS OIL
Smar do łożysk RENOLIT 0,4kg
Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa RENOLIT
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Przemysł
Sposób aplikacji kartusz
Cena katalogowa  
35.63
zł 32.25
26.22 zł
(80.63 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Smar do przegubów RENOLIT 0,4kg
Nazwa Smar do przegubów
Linia produktowa RENOLIT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Autobusy
Sposób aplikacji kartusz
Cena katalogowa  
33.25
zł 30.09
24.46 zł
(75.23 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Smar uniwersalny 5l AGRIFARM
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
234.70
zł 213.27
173.39 zł
(42.65 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FUCHS OIL
Smar specjalny Mineralny 0,5kg
Nazwa Smar specjalny
Przeznaczenie Przemysł
Technologia bazy Mineralny
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
95.17
zł 82.89
67.39 zł
(165.78 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Smar specjalny RENOLIT 0,4kg
Nazwa Smar specjalny
Pojemność [l] 0.4
Linia produktowa RENOLIT
Przeznaczenie Przemysł
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
69.36
zł 60.42
49.12 zł
(151.05 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Smar do łożysk 100 18l RENOLIT
Nazwa Smar do łożysk
Lepkość 100
Pojemność [l] 18
OEM specyfikacja MB 265.1 MAN 284 LI-H2
Linia produktowa RENOLIT
Przeznaczenie Przemysł
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
1 259.59
zł 1 146.22
931.89 zł
(63.68 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Smar specjalny RENOLIT Mineralny 5kg
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Mineralny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
264.44
zł 230.33
187.26 zł
(46.07 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FUCHS OIL
Smar do łożysk 5l RENOLIT
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
382.25
zł 332.94
270.68 zł
(66.59 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FUCHS OIL
Smar uniwersalny RENOLIT 5kg
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
299.23
zł 270.81
220.17 zł
(54.16 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FUCHS OIL
Smar do łożysk RENOLIT 0,4kg
Nazwa Smar do łożysk
OEM specyfikacja MB 265.1 MAN 284 LI-H2
Linia produktowa RENOLIT
Przeznaczenie Przemysł
Sposób aplikacji kartusz
Cena katalogowa  
74.18
zł 66.47
54.04 zł
(166.18 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Smar do łożysk 5l RENOLIT mineralny
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Mineralny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
333.63
zł 290.59
236.25 zł
(58.12 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FUCHS OIL
Smar specjalny Mineralny 0,4kg
Nazwa Smar specjalny
Przeznaczenie Przemysł
Sposób aplikacji kartusz
Technologia bazy Mineralny
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
94.75
zł 82.52
67.09 zł
(206.30 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Smar do łożysk 5l RENOLIT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
327.32
zł 285.09
231.78 zł
(57.02 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FUCHS OIL
Smar do łożysk 1000 RENOLIT
Nazwa Smar do łożysk
Lepkość 1000
Linia produktowa RENOLIT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
960.08
zł 873.67
710.30 zł
(48.54 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Smar biodegradowalny 15kg
Nazwa Smar biodegradowalny
Przeznaczenie Przemysł
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
4 380.74
zł 3 815.63
3 102.14 zł
(254.38 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Smar uniwersalny AGRIFARM
Nazwa Smar uniwersalny
Linia produktowa AGRIFARM
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
1 150.87
zł 1 047.30
851.46 zł
(58.18 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Smar uniwersalny 5l RENOLIT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
313.54
zł 273.10
222.03 zł
(54.62 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FUCHS OIL
Smar do łożysk 18l RENOLIT
Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 18
Linia produktowa RENOLIT
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Przemysł
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
1 168.73
zł 1 063.54
864.67 zł
(59.09 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Smar do łożysk 50l RENOLIT
Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 50
Linia produktowa RENOLIT
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Przemysł
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
3 219.14
zł 2 929.42
2 381.64 zł
(58.59 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Smar specjalny RENOLIT Mineralny 18kg
Nazwa Smar specjalny
Linia produktowa RENOLIT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Mineralny
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
785.82
zł 715.10
581.38 zł
(39.73 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Smar do łożysk 1000 RENOLIT mineralny
Nazwa Smar do łożysk
Lepkość 1000
Linia produktowa RENOLIT
Przeznaczenie Przemysł
Technologia bazy Mineralny
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
982.49
zł 894.06
726.88 zł
(49.67 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Smar do łożysk 1000 18l RENOLIT mineralny
Nazwa Smar uniwersalny
Lepkość 1000
Pojemność [l] 18
Linia produktowa RENOLIT
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Mineralny
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
1 020.19
zł 928.37
754.77 zł
(51.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
1 z 2
następna