BMW 3 (E90) M3
Cena
Producent
Szeroki wybór części, opon i akcesoriów do BMW 3 (E90)
YUASA
Akumulator 95Ah 850A P+ (agm/rozruchowy)
Pojemność akumulatora [Ah] 95
Prąd rozruchu akumulatora [A] 850
Biegunowość akumulatora P+
Napięcie znamionowe akumulatora [V] 12
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
975.32
zł 838.77
681.93 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
ATE
Regulator szczęk hamulcowych 03.0137-9702.2
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
109.04
zł 103.59
84.22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
BOSCH
Żarówka W5W Pure Light (10 szt.) 12V 5W
Źródło światła W5W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda W2,1X9,5D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
15.90
zł 13.36
10.86 zł
(1.34 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 20L CONC HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
297.20
zł 261.53
212.63 zł
(13.08 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 20L RTU HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
180.71
zł 159.03
129.29 zł
(7.95 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka P21W Pure Light (10 szt.) 12V 21W
Źródło światła P21W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BA15D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
23.73
zł 19.93
16.20 zł
(1.99 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DELPHI
Końcówka drążka kierowniczego TA2061 BMW 1 (E81), 1 (E82), 1 (E87), 1 (E88), 3 (E90), 3 (E91), 3 (E92), 3 (E93), X1 (E84), Z4 (E89)
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa
Długość [mm] 170
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Rodzaj gwintu wewnętrzny
Szerokość [mm] 50
Wysokość [mm] 105
Cena katalogowa  
136.54
zł 118.79
96.58 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
EXIDE
Akumulator 96Ah 850A P+ (agm)
Pojemność akumulatora [Ah] 96
Prąd rozruchu akumulatora [A] 850
Biegunowość akumulatora P+
Typ mocowania akumulatora B13 - stopka o wysokości 10,5 mm
Napięcie znamionowe akumulatora [V] 12
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
940.51
zł 799.43
649.94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OSRAM
Żarówka H3 Standard (1 szt.) 12V 55W
Źródło światła H3
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55
Rodzaj gniazda PK22S
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
9.63
zł 7.12
5.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MEYLE
Zestaw osłon przekładni kierowniczej 300 620 0000
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Przód
Długość [mm] 195
Średnica wewnętrzna [mm] 16
Średnica wewnętrzna 2 [mm] 64
Materiał Termoplast
Cena katalogowa  
46.49
zł 43.70
35.53 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Bestseller
Cena katalogowa  
14.66
zł 14.66
11.92 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
HERTH+BUSS ELPARTS
Zestaw naprawczy przewodu płynu spryskiwacza 54271026066
Nazwa asortymentu przewód płynu spryskiwacza
Materiał POM Poliamid 6 EPDM
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
90.32
zł 82.19
66.82 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
QUICK BRAKE
Zestaw montażowy zacisku hamulcowego QB113-1306
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
System hamulcowy KELSEY HAYES ATE
Średnica tłoczka [mm] 54
Certyfikat EUR1 Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
29.80
zł 28.31
23.02 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
16.10
zł 16.10
13.09 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Żarówka W5W Xenon Blue (2 szt.) 12V 5W
Źródło światła W5W
Linia Xenon Blue
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda W2,1X9,5D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
16.06
zł 13.49
10.97 zł
(6.75 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DELPHI
Łącznik/wspornik stabilizatora TC1474
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Wymiar gwintu [mm] M10
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 291
Materiał Aluminium
Cena katalogowa  
94.33
zł 82.07
66.72 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FEBI
Uszczelka korka spustowego oleju, FE22149, Aluminium, VOLVO 850, C30, C70 I, C70 II, EX30, S40 I, S40 II, S60 I, S60 II, S60 III, S70, S80 I, S80 II, S90 I, S90 II, V40, V50, V60 I, V60 II, V70 I
Średnica wewnętrzna [mm] 18
Średnica zewnętrzna [mm] 24
Grubość [mm] 1.5
Materiał Aluminium
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
3.05
zł 2.90
2.36 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MOOG
Końcówka drążka kierowniczego BM-ES-3728 BMW 1 (E81), 1 (E82), 1 (E87), 1 (E88), 3 (E90), 3 (E91), 3 (E92), 3 (E93), X1 (E84), Z4 (E89)
Miejsce zabudowy Przód Zewnątrz
Strona zabudowy Lewa
Długość [mm] 140 30
Wymiar stożka [mm] 15.7
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Wymiar gwintu 2 [mm] M14
Skok gwintu 2 [mm] 1.5
Rodzaj gwintu wewnętrzny
Średnica [mm] 15.7
Cena katalogowa  
123.49
zł 123.49
100.40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
25.47
zł 25.47
20.71 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
23.62
zł 20.07
16.32 zł
(2.01 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FEBI
Płyn hamulcowy DOT4 0,25l
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
19.37
zł 17.05
13.86 zł
(68.20 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka H7 Gigalight Plus 120% (1 szt.) 12V 55W
Źródło światła H7
Linia Gigalight Plus 120%
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55
Rodzaj gniazda PX26D
Typ lampy halogen
Opakowanie Blister
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
49.36
zł 41.46
33.71 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
BOSCH
Pióro wycieraczki Aerotwin Plus AP475U bezprzegubowe 475mm (1 szt.) Przód ze spojlerem
Typ wycieraczek bezszkieletowe
Długość [mm] 475
Linia Aerotwin Plus
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Lewa
Ze spojlerem Tak
Typ ramienia Typ 2 Bagnet Typ 1 Typ 4
Liczba [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
67.24
zł 53.80
43.74 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
LEMFOERDER
Silentblock wahacza LMI37807
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Z przodu
Miejsce zabudowy 2 Wewnątrz
Cena katalogowa  
147.19
zł 139.84
113.69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Średnia
KLEBER
KLEBER
Krisalp HP3
235/40 R18 95 V
Rant ochronny Tak
Opona wzmocniona Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
605.00
zł 562.65
457.44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
HAMATON
Czujnik ciśnienia opon TPMS uniwersalny programowalny 433 MHz EU-PRO Hybrid 3,5 HAM-HTS-A68BM
Producent HAMATON
Typ Uniwersalny programowalny
Rodzaj zaworu z zaworem aluminiowym
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
126.43
zł 115.05
93.54 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
REINHOCH
Tuleja wahacza RH14-3040
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Z przodu
Miejsce zabudowy 2 Dół
Średnica zewnętrzna [mm] 70
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Cena katalogowa  
53.05
zł 49.34
40.11 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Zestaw montażowy wtryskiwacza F 00V E35 007
Nazwa asortymentu Oring uszczelniający wtryskiwacza paliwa
Cena katalogowa  
5.92
zł 5.45
4.43 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PURRO
Filtr kabiny PUR-PC3010
Długość [mm] 837
Szerokość [mm] 134
Wysokość [mm] 20
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
63.78
zł 54.21
44.07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Oleje sportowe
MOTUL
Olej silnikowy 10W60 5l 8100
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
400.86
zł 316.68
257.46 zł
(63.34 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
17 z 93
następna