DACIA SANDERO (BS_) 1.4 (BS0C, BS0A, BS0G, BS1F, BS0E)
Cena
Producent
Szeroki wybór części, opon i akcesoriów do DACIA SANDERO (BS_)
HELLA
Żarówka światła kierunkowskazu 8GD002 078-121/10
Źródło światła P21/5W
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5 21
Rodzaj gniazda BAY15D
Opakowanie Karton
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
22.15
zł 22.15
18.01 zł
(2.22 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BTA
Rolka napinacza paska wieloklinowego E2R5571BTA
Średnica zewnętrzna [mm] 60
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Szerokość [mm] 25
Cena katalogowa  
57.95
zł 51.00
41.46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
5.83
zł 5.83
4.74 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
CORTECO
Uszczelniacz wału korbowego CO20019851B
Kod silnika K7J 710
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Średnica zewnętrzna 2 [mm] 47
Grubość [mm] 6
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
35.31
zł 33.54
27.27 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Ekonomiczna
BARUM
BARUM
Polaris 6
185/70 R14 88 T
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
295.00
zł 259.14
210.68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Ekonomiczna
BARUM
BARUM
Polaris 6
205/55 R16 91 H
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
313.00
zł 272.31
221.39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
SASIC
Łącznik/wspornik stabilizatora SAS4005152
Miejsce zabudowy Przód
Wymiar gwintu [mm] M8
Skok gwintu [mm] 1.25
Długość [mm] 78
Cena katalogowa  
20.92
zł 20.92
17.01 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ELRING
Uszczelka kolektora wydechowego EL773582
Grubość [mm] 1.5
Dla cylindra 1 2 3 4
Strona zabudowy kolektor wydechowy
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Cena katalogowa  
56.60
zł 49.82
40.50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SWF
Pióro wycieraczki Standard SWF 116550 szkieletowe 400mm (1 szt.) Tył
Typ wycieraczek szkieletowe
Długość [mm] 400
Linia Standard
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Lewa
Liczba [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
41.57
zł 36.58
29.74 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Ekonomiczna
LAUFENN
LAUFENN
G Fit EQ+ LK41
185/65 R15 88 T
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
213.50
zł 196.00
159.35 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
MOTUL
Olej silnikowy 0W30 5l 8100
API SP
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
491.29
zł 388.11
315.54 zł
(77.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
REVLINE
Olej silnikowy 5W40 5l ULTRA FORCE
API CF SM SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
219.83
zł 198.94
161.74 zł
(39.79 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTORAD
Termostat środka chłodzącego 305-88K
Temperatura otwarcia [°C] 14 88
Średnica zewnętrzna [mm] 50
Wysokość [mm] 37.4 19.7
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
41.84
zł 40.48
32.91 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Ekonomiczna
KORMORAN
KORMORAN
Summer 3
205/55 R16 94 V
Opona wzmocniona Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
229.00
zł 219.25
178.25 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
BOSCH
Żarówka P21W Longlife Daytime (10 szt.) 12V 21W
Źródło światła P21W
Linia Longlife Daytime
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
45.63
zł 38.33
31.16 zł
(3.83 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Ekonomiczna
LAUFENN
LAUFENN
G Fit 4S LH71
205/55 R16 91 H
Rant ochronny Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
261.50
zł 247.01
200.82 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
FEBI
Przełącznik kierunkowskazów FE199052
Numer seryjny A****** F****** H****** T******
Funkcje światła klakson kierunkowskazy
Ilość pinów [szt.] 13
Strona zabudowy Lewa
Cena katalogowa  
220.49
zł 220.49
179.26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
QUICK BRAKE
Zestaw montażowy szczęk hamulcowych QB105-0819
System hamulcowy Bosch
System hamulcowy BOSCH
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
31.73
zł 30.15
24.51 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 1l MULTI
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
87.00
zł 82.73
67.26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FAG
Zestaw łożyska koła 713 6308 40
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Z piastą Nie
Średnica zewnętrzna łożyska [mm] 72
Średnica wewnętrzna łożyska [mm] 37
Wysokość [mm] 37
Cena katalogowa  
192.83
zł 171.62
139.53 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 20L CONC HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
312.35
zł 274.87
223.47 zł
(13.74 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
NEOLUX
Żarówka H4 Blue Light (2 szt.) 12V 60/55W
Źródło światła H4
Linia Blue Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55 60
Rodzaj gniazda P43T
Typ lampy halogen
Opakowanie Zestaw
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
44.45
zł 39.11
31.80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 20L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
309.32
zł 280.24
227.84 zł
(14.01 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
82.67
zł 73.25
59.55 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
75.71
zł 66.08
53.72 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
LPR
Cylinderek hamulcowy LPR4045
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
Średnica tłoczka [mm] 19.05
System hamulcowy BOSCH BENDIX
Materiał Żeliwo
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
46.22
zł 43.46
35.33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MEYLE
Zestaw łożyska koła 16-14 650 0001
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
Z piastą Nie
Średnica zewnętrzna łożyska [mm] 52
Średnica wewnętrzna łożyska [mm] 25
Wysokość [mm] 37
Cena katalogowa  
111.99
zł 99.67
81.03 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Żarówka C5W Longlife Daytime (2 szt.) 12V 5W
Źródło światła C5W
Linia Longlife Daytime
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Cena katalogowa  
11.97
zł 10.05
8.17 zł
(5.03 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ELRING
Uszczelka pokrywy zaworów EL773700
Materiał Stal
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
60.73
zł 57.69
46.90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Premium
NOKIAN TYRES
NOKIAN TYRES
Snowproof 2
205/55 R16 91 T
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
392.00
zł 341.04
277.27 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
poprzednia
36 z 157
następna