Dostępność


Cena



Producent

Szeroki wybór części, opon i akcesoriów do DODGE CALIBER


FRENKIT
Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego 258015FR

Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
System hamulcowy AKEBONO
Średnica tłoczka [mm] 58
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
33.49 
zł
33.49
27.23 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy SYNPOWER 5W30

5W30 20l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 073.84 
zł
1 020.15
829.39 zł
(51.01 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

AJUSA
Uszczelka pompy paliwa AJU01078900

Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
41.68 
zł
39.19
31.86 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

HELLA
Czujnik temperatury płynu chłodzącego 6PT013 113-291

Ilość pinów [szt.] 2
Kolor Czarny
Rodzaj czujnika NTC
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
96.47 
zł
85.48
69.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MAGNUM TECHNOLOGY
Amortyzator AGY030MT

nie dla linii / wariantu wyposażenia pojazdu SRT 4
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa
Rodzaj amortyzatora Kolumna zawieszenia Gazowy
System tłumienia drgań Dwururowy
Sposób mocowania amortyzatora Górny trzon
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
281.93 
zł
211.45
171.91 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W40 60l MAGNATEC

5W40 60l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 971.09 
zł
1 850.85
1 504.76 zł
(30.85 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 60l 8100

5W30 60l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
3 023.62 
zł
2 872.44
2 335.32 zł
(47.87 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FERODO
Tarcza hamulcowa kpl. DDF1599C

Średnica zewnętrzna [mm] 276
Grubość [mm] 26
Wysokość całkowita [mm] 47.5
Liczba otworów mocujących [szt.] 5
Typ tarczy Wentylowana
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Średnica otworu centrującego [mm] 69
Jednostka sprzedaży kpl.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
488.51 
zł
415.24
337.59 zł
(207.62 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

DENSO
Filtr kabiny DCF120K

Typ filtra z węglem aktywnym
Długość [mm] 217
Szerokość [mm] 195
Wysokość [mm] 25
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
103.10 
zł
97.94
79.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SKF
Zestaw paska rozrządu + pompa cieczy chłodzącej VKMC 01255-1

Liczba zębów [szt.] 141
Szerokość [mm] 30
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
731.63 
zł
627.82
510.42 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

REVLINE
Olej silnikowy 5W40 1l ULTRA FORCE

5W40 1l

API CF SM SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
48.71 
zł
44.08
35.84 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 60l Mobil 1 syntetyczny

5W30 60l

API SP SL SM SN SJ SQ SN+
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
3 196.75 
zł
3 036.91
2 469.03 zł
(50.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

FRECCIA
Zawór wydechowy 6373/BM

Typ Wydechowy
Rodzaj paliwa Diesel
Średnica zaworu [mm] 25.4
Średnica trzonka zaworu [mm] 6
Długość [mm] 87.5
Kąt pochylenia przylgni [°] 45
Rodzaj połączenia I
Materiał Bimetal
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.81 
zł
39.85
32.40 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ABE
Szczęki hamulca postojowego kpl. CRY003ABE

Miejsce zabudowy Tył
Średnica [mm] 168
Szerokość [mm] 30.5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
116.08 
zł
98.66
80.21 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MOTUL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 20l ATF

20l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 080.64 
zł
1 026.61
834.64 zł
(51.33 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ELRING
Zestaw śrub głowicy cylindrów EL305430

Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.75
Długość [mm] 152
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
194.44 
zł
184.72
150.18 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TEXTAR
Tarcza hamulcowa 1 szt. 92184405

dla numeru OE 05105 514AA
Średnica zewnętrzna [mm] 294
Grubość [mm] 26
Wysokość całkowita [mm] 45.8
Liczba otworów mocujących [szt.] 5
Typ tarczy Wentylowana
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Średnica otworu centrującego [mm] 69
Jednostka sprzedaży 1 szt.
Średnica wewnętrzna [mm] 145
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
343.87 
zł
299.17
243.23 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 60l ALL CLIMATE

5W40 60l

API CF SM SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 840.06 
zł
2 698.05
2 193.54 zł
(44.97 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 60l TopTec 4200

5W30 60l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
3 596.62 
zł
3 377.22
2 745.71 zł
(56.29 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 60l ALL CLIMATE

5W30 60l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 503.05 
zł
2 377.90
1 933.25 zł
(39.63 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REVLINE
Olej silnikowy 5W30 1l ULTRA FORCE

5W30 1l

ACEA C4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
53.51 
zł
48.43
39.37 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SNR
Zestaw łożyska koła R173.27

Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Z piastą Nie
Średnica zewnętrzna łożyska [mm] 80
Średnica wewnętrzna łożyska [mm] 43
Wysokość [mm] 40
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
180.05 
zł
160.24
130.28 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

STARDAX
Rozrusznik STX200281R

Moc znamionowa [kW] 2
Liczba zębów [szt.] 22
Stan Profesjonalnie regenerowany
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
635.30 
zł
560.60
455.77 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 0W40 1l EDGE

0W40 1l

API SP
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
78.63 
zł
69.90
56.83 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

LIQUI MOLY
Olej do automatycznej skrzyni biegów 20l TopTec 1200

20l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 250.25 
zł
1 182.73
961.57 zł
(59.14 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

QUICK BRAKE
Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego QB114-5210

Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
System hamulcowy AKEBONO
Średnica tłoczka [mm] 35
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
42.05 
zł
39.95
32.48 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ELRING
Śruba pokrywy zaworów EL006080

Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
23.38 
zł
21.05
17.11 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ATE
Klocki hamulcowe kpl. 13.0460-5760.2

Miejsce zabudowy Przód
Szerokość [mm] 144.8
Wysokość [mm] 54.9
Grubość [mm] 16.4
System hamulcowy AKEBONO
Materiał Low-Metallic
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
374.65 
zł
322.20
261.95 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BOSCH
Czujnik ciśnienia opon TPMS uniwersalny programowalny 433 MHz Quick-Fit+ 0 273 014 057

Producent BOSCH
Typ Uniwersalny programowalny
Rodzaj zaworu z zaworem aluminiowym (czarnym) regulowany
Obsługiwane pojazdy pojazdy osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
136.03 
zł
123.79
100.64 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

REINHOCH
Drążek kierowniczy osiowy RH02-6001

Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Wymiar gwintu [mm] M16
Skok gwintu [mm] 1.5
Wymiar gwintu 2 [mm] M14
Skok gwintu 2 [mm] 1.5
Rodzaj gwintu zewnętrzny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
69.19 
zł
58.81
47.81 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
poprzednia 2 z 35 następna