MAZDA MX-30 (DR) e-SKYACTIV
Cena
Producent
Szeroki wybór części, opon i akcesoriów do MAZDA MX-30 (DR)
MOTUL
Płyn do chłodnic (G12+/G30) Czerwony A-C OPTIMAL 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
234.19
zł 166.74
135.56 zł
(33.35 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Koncentrat do chłodnic Żółty VAL MV COOLANT CON 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
191.72
zł 171.58
139.50 zł
(34.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HANKOOK AKUMULATORY
Akumulator 54Ah 530A P+ (rozruchowy)
Pojemność akumulatora [Ah] 54
Prąd rozruchu akumulatora [A] 530
Biegunowość akumulatora P+
Typ mocowania akumulatora B13 - stopka o wysokości 10,5 mm
Napięcie znamionowe akumulatora [V] 12
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
357.77
zł 357.77
290.87 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
FEBI
Płyn do chłodnic (G12+) Fioletowy FE172009
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
36.86
zł 32.62
26.52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEXTAR
Tarcza hamulcowa 1 szt. 92242703
Średnica zewnętrzna [mm] 303
Grubość [mm] 10
Wysokość całkowita [mm] 39.6
Liczba otworów mocujących [szt.] 5
Typ tarczy Pełna
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
Średnica otworu centrującego [mm] 68
Jednostka sprzedaży 1 szt.
Średnica wewnętrzna [mm] 142.9
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
312.36
zł 271.76
220.94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Zielony RAV HJC FL22 READY 20L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
381.51
zł 375.79
305.52 zł
(18.79 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Ekonomiczna
TRAZANO
TRAZANO
ZuperEco Z-107
215/55 R18 99 V
Opona wzmocniona Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
228.84
zł 228.84
186.05 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
HERTH+BUSS ELPARTS
Zestaw naprawczy przewodu płynu spryskiwacza 54271025
Materiał POM Poliamid 6 EPDM
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
483.64
zł 440.11
357.81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Premium
NOKIAN TYRES
NOKIAN TYRES
Snowproof 2 SUV
215/55 R18 99 V
Opona wzmocniona Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
720.50
zł 626.83
509.62 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Ekonomiczna
TRAZANO
TRAZANO
Z-107
215/55 R18 99 V
Opona wzmocniona Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
228.84
zł 228.84
186.05 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
ABE
Tarcza hamulcowa 1 szt. C43043ABE-P
Linia PERFORMANCE
Średnica zewnętrzna [mm] 303
Grubość [mm] 10
Wysokość całkowita [mm] 40
Liczba otworów mocujących [szt.] 5
Typ tarczy Pełna
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
Średnica otworu centrującego [mm] 67,7
Jednostka sprzedaży 1 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
131.25
zł 105.01
85.37 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Ekonomiczna
CROSSWIND
CROSSWIND
Grip Peak 4S
215/55 R18 99 W
Opona wzmocniona Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
370.50
zł 368.64
299.71 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
CASTROL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 1l TRANSMAX ATF
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
41.36
zł 37.76
30.70 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOOG
Łącznik/wspornik stabilizatora FI-LS-5159
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Wymiar gwintu [mm] M10
Skok gwintu [mm] 1.25
Długość [mm] 270
Cena katalogowa  
83.52
zł 72.66
59.07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Średnia
NEXEN
NEXEN
N'Blue 4Season 2
215/55 R18 99 V
Opona wzmocniona Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
433.37
zł 388.99
316.25 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Premium
MICHELIN
MICHELIN
Primacy 5 Energy
215/55 R18 99 V
Rant ochronny Tak
Opona wzmocniona Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
746.50
zł 649.45
528.01 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
CASTROL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 20l TRANSMAX ATF
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
878.11
zł 812.26
660.37 zł
(40.61 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Średnia
FIRESTONE
FIRESTONE
Roadhawk 2
215/55 R18 99 V
Opona wzmocniona Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
536.50
zł 466.76
379.48 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Ekonomiczna
TRAZANO
TRAZANO
Z-401
215/55 R18 99 V
Opona wzmocniona Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
280.50
zł 270.74
220.11 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Średnia
KLEBER
KLEBER
Krisalp HP3
215/55 R18 95 H
Rant ochronny Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
571.00
zł 531.72
432.29 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
LIQUI MOLY
Olej do automatycznej skrzyni biegów 5l TopTec 1800
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
335.09
zł 319.00
259.35 zł
(63.80 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TRW
Tarcza hamulcowa 1 szt. DF8053
Średnica zewnętrzna [mm] 303
Grubość [mm] 10
Wysokość całkowita [mm] 39.5
Liczba otworów mocujących [szt.] 5
Typ tarczy Pełna
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
Średnica otworu centrującego [mm] 68
Jednostka sprzedaży 1 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
248.24
zł 161.35
131.18 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
JC PREMIUM
Filtr kabiny B43018PR
Długość [mm] 216
Szerokość [mm] 198
Wysokość [mm] 22
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
38.62
zł 36.69
29.83 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Bestseller
EXIDE
Akumulator 50Ah 450A P+ (rozruchowy)
Pojemność akumulatora [Ah] 50
Prąd rozruchu akumulatora [A] 450
Biegunowość akumulatora P+
Typ mocowania akumulatora B13 - stopka o wysokości 10,5 mm
Napięcie znamionowe akumulatora [V] 12
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
331.42
zł 281.71
229.03 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
CASTROL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 5l TRANSMAX ATF
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
379.76
zł 346.72
281.89 zł
(69.34 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DELPHI
Łącznik/wspornik stabilizatora TC2420
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Wymiar gwintu [mm] M10
Skok gwintu [mm] 1.25
Długość [mm] 270
Rozmiar klucza [mm] 17
Materiał Stal
Cena katalogowa  
89.62
zł 77.97
63.39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Tarcza hamulcowa 1 szt. 0 986 479 C28
Średnica zewnętrzna [mm] 303
Grubość [mm] 10
Wysokość całkowita [mm] 39.5
Liczba otworów mocujących [szt.] 5
Typ tarczy Pełna
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
Średnica otworu centrującego [mm] 68
Jednostka sprzedaży 1 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
235.90
zł 176.92
143.84 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Ekonomiczna
CROSSWIND
CROSSWIND
Grip Peak Winter
215/55 R18 99 V
Opona wzmocniona Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
329.00
zł 327.35
266.14 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Ekonomiczna
KORMORAN
KORMORAN
Snow
215/55 R18 99 V
Rant ochronny Tak
Opona wzmocniona Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
342.00
zł 318.07
258.59 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
LIQUI MOLY
Olej do automatycznej skrzyni biegów 1l TopTec 1800
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
84.86
zł 80.79
65.68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
3 z 21
następna