MINI MINI coupe (R58) Cooper SD
Cena
Producent
Szeroki wybór części, opon i akcesoriów do MINI MINI coupe (R58)
REVLINE
Olej silnikowy 5W30 5l ULTRA FORCE
API CF SM SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
221.41
zł 200.38
162.91 zł
(40.08 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5117, Samochody osobowe MMT E9/80
Przeznaczenie Samochody osobowe
Rozmiar 185/60R16 185/65R15 185/70R15 195/55R16 195/60R15 195/65R15 195/70R14 205/40R18 205/45R17 205/50R16 215/35R18 215/40R17 215/45R16 215/50R15 225/50R15
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
149.95
zł 142.45
115.81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
BOSCH
Filtr paliwa 0 450 906 457
Typ filtra Przewodowy
Wysokość [mm] 251
Średnica wlotu [mm] 9
Średnica wylotu [mm] 14
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
156.01
zł 143.53
116.69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
BOSCH
Żarówka W16W Pure Light (2 szt.) 12V 16W
Źródło światła W16W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 16
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
8.31
zł 6.99
5.68 zł
(3.50 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 20L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
309.32
zł 280.24
227.84 zł
(14.01 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Ekonomiczna
LAUFENN
LAUFENN
i Fit+ LW31
195/55 R16 87 H
Rant ochronny Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
307.50
zł 269.43
219.05 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
FILTRON
Filtr paliwa PP 976/2
Numer seryjny R55, R56, R57, R58,
Typ filtra Przewodowy
Wysokość [mm] 250
Średnica wlotu [mm] 14
Średnica wylotu [mm] 8
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
151.15
zł 143.60
116.75 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka C5W Longlife Daytime (2 szt.) 12V 5W
Źródło światła C5W
Linia Longlife Daytime
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Cena katalogowa  
11.97
zł 10.05
8.17 zł
(5.03 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MANN-FILTER
Filtr paliwa WK 5005/1
Numer seryjny R60
Typ filtra Przewodowy
Wysokość [mm] 256
Średnica wylotu [mm] 8
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
237.29
zł 206.44
167.84 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Premium
MICHELIN
MICHELIN
Alpin 7
205/55 R17 95 V
Opona wzmocniona Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
878.50
zł 764.30
621.38 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
REINZ
Uszczelniacz wału korbowego 81-39382-00
Miejsce zabudowy Przód
Średnica wewnętrzna [mm] 55
Średnica zewnętrzna [mm] 68
Grubość [mm] 8
Materiał FPM
Cena katalogowa  
71.43
zł 67.86
55.17 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ELRING
Uszczelka chłodnicy oleju EL549303
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
117.76
zł 105.99
86.17 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
QUICK BRAKE
Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego QB114-0014
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
System hamulcowy ATE LUCAS GIRLING
Średnica tłoczka [mm] 54
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
16.69
zł 15.85
12.89 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
ELRING
Uszczelka korka spustowego oleju EL110906
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 17
Grubość [mm] 1.5
Materiał Miedź
Cena katalogowa  
1.12
zł 0.98
0.80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Bestseller
RAVENOL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Żółty fluorescencyjny RAV TTC C11 READY 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
111.75
zł 105.04
85.40 zł
(21.01 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HAMATON
Czujnik ciśnienia opon TPMS uniwersalny programowalny 433 MHz EU-PRO Hybrid 3,5 HAM-HTS-A68BA
Producent HAMATON
Typ Uniwersalny programowalny
Rodzaj zaworu z zaworem gumowym
Obsługiwane pojazdy pojazdy osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
126.43
zł 115.05
93.54 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 20L CONC HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
312.35
zł 274.87
223.47 zł
(13.74 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Premium
CONTINENTAL
CONTINENTAL
WinterContact TS 870 P
225/45 R18 95 H
Rant ochronny Tak
Opona wzmocniona Tak
Homologacje Mercedes
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
819.00
zł 712.53
579.29 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
VDO
Czujnik podciśnienia kolektora dolotowego 2803550258302
Ilość pinów [szt.] 3
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Cena katalogowa  
173.47
zł 151.40
123.09 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OSRAM
Żarówka H8 Standard (1 szt.) 12V 35W
Źródło światła H8
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 35
Rodzaj gniazda PGJ19-1
Typ lampy halogen
Opakowanie Blister
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
56.51
zł 41.82
34.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OSRAM
Żarówka PY21W Diadem Chrome NextGen (2 szt.) 12V 21W
Źródło światła PY21W
Linia Diadem Chrome NextGen
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BAU15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
78.07
zł 57.77
46.97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Odbój gumowy, resorowanie FE103112
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
Z łożyskiem Nie
Cena katalogowa  
64.58
zł 61.35
49.88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
AE
Popychacz zaworu FOL152
Kod silnika N47 C20 A
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
40.13
zł 37.72
30.67 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SENCOM
Zestaw naprawczy do przewodów, świeca żarowa SEN10006
Materiał Cyna Silikon Miedź
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
49.38
zł 49.38
40.15 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CASTROL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 1l TRANSMAX ATF
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
86.49
zł 78.99
64.22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Fioletowy FE19400
Nazwa Koncentrat do chłodnic
Typ płynu G12+/G30
Pojemność [l] 1.5
Kolor Fioletowy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
73.04
zł 64.64
52.55 zł
(43.09 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Średnia
FIRESTONE
FIRESTONE
Winterhawk 4
225/45 R18 95 V
Rant ochronny Tak
Opona wzmocniona Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
569.50
zł 495.47
402.82 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
Bestseller
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OSRAM
Żarówka H4 Standard (1 szt.) 12V 60/55W
Źródło światła H4
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55 60
Rodzaj gniazda P43T
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
12.35
zł 9.14
7.43 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OSRAM
Żarówka LED W5W LEDriving SL (2 szt.) 6000K 12V 0,8W
Źródło światła W5W
Linia LEDriving SL
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 0,8
Temperatura barwowa [K] 6000
Rodzaj gniazda W2,1X9,5D
Typ lampy LED
Opakowanie Blister
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
46.58
zł 34.46
28.02 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Ekonomiczna
TRAZANO
TRAZANO
SW618
195/60 R16 89 T
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
229.00
zł 224.75
182.72 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
poprzednia
25 z 114
następna