Filtry


Dostępność


Cena



Producent

Rozmiar

Układ chłodzenia FLEETGUARD

A~6900000
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

FLEETGUARD
Filtr środka chłodzącego WF2152

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
60.36 
zł
52.21
42.45 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

FLEETGUARD
Filtr środka chłodzącego WF2121

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
521.57 
zł
451.15
366.79 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

FLEETGUARD
Filtr środka chłodzącego WF2126

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
213.06 
zł
184.30
149.84 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

FLEETGUARD
Filtr środka chłodzącego WF2075

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
145.69 
zł
126.03
102.46 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

FLEETGUARD
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski ES COM EG CONC 20L

20l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
658.38 
zł
546.45
444.27 zł
(27.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

FLEETGUARD
Filtr środka chłodzącego WF2072

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
125.41 
zł
108.49
88.20 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

FLEETGUARD
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski ES COM EG PRE 5L

5l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
8 szt.
Cena katalogowa  
130.12 
zł
108.01
87.81 zł
(21.60 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TRANSPORT SPECJALNY

FLEETGUARD
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski ES COM EG PRE 1000L

Nazwa Płyn do chłodnic
Typ płynu G11/G48
Pojemność [l] 1000
Kolor Niebieski
Norma CID-A-A-52624 Waukesha 4-1974D GM 6038M Caterpillar DETROIT DIESEL 7SE298 John Deere 8650-5 CASE New Holland Navistar FREIGHTLINER 48-22880 PACCAR MACK 014 6 17004 EMD M.I. 1784E ASTM D6210 TMC RP329 CUMMINS BULLETIN 3666132 VOLVO ASDM D 4985 CUMMINS CES 14603
ZAMÓW
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
7 szt.
Cena katalogowa  
11 215.67 
zł
9 309.01
7 568.30 zł
(9.31 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

FLEETGUARD
Filtr środka chłodzącego WF2151

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
5 szt.
Cena katalogowa  
84.70 
zł
73.26
59.56 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

FLEETGUARD
Filtr środka chłodzącego WF2074

Średnica wewnętrzna [mm] 93.22
Wysokość [mm] 137.21
Typ filtra przykręcany
Oferta Budowlane
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
6 szt.
Cena katalogowa  
171.54 
zł
148.37
120.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

FLEETGUARD
Filtr środka chłodzącego WF2107

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
4 szt.
Cena katalogowa  
71.22 
zł
61.60
50.08 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

FLEETGUARD
Filtr środka chłodzącego 204163S

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
225.36 
zł
194.94
158.49 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

FLEETGUARD
Filtr środka chłodzącego WF2144

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
1 szt.
Cena katalogowa  
95.67 
zł
82.75
67.28 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

FLEETGUARD
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski ES COM EG PRE 20L

20l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
1 szt.
Cena katalogowa  
425.47 
zł
353.15
287.11 zł
(17.66 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

FLEETGUARD
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski ES COM EG CONC 5L

5l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
148.79 
zł
123.50
100.41 zł
(24.70 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

FLEETGUARD
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Różowy ES COM OAT EG CONC 20L

20l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
755.70 
zł
627.23
509.94 zł
(31.36 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

FLEETGUARD
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski ES COM EG PRE 208L

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
3 414.32 
zł
2 833.88
2 303.97 zł
(13.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

Układ chłodzenia silnika – czym jest? 

W tej kategorii znajdziesz różne produkty, które składają się na układ chłodzenia. Jest to bardzo złożony mechanizm, który tworzy wiele różnych elementów. Na szczęście w razie awarii można wymienić taką część na nową. Nie ma konieczności kupna całego układu. W naszej ofercie znajdziesz między innymi pompy, uszczelki, łożyska, przewody, obudowy, zbiorniki oraz wiele innych podzespołów układu chłodzenia.  

 Samochód z silnikiem spalinowym porusza się dzięki pracy wytwarzanej właśnie przez jednostkę napędową. Jednak działający silnik oprócz tego, że napędza samochód, wytwarza także sporo ciepła. Wytworzenie zbyt dużej ilości mogłoby doprowadzić do uszkodzenia samego silnika, jak i innych elementów pojazdu. Właśnie dlatego, w samochodach montuje się układ chłodzenia. 

 Dba on o to, żeby silnik pracował w odpowiedniej temperaturze. Jeśli w otoczeniu jednostki napędowej nie panuje właściwa temperatura, może to oznaczać, że uszkodzeniu uległ jakiś element układu chłodzenia. W naszym sklepie znajdziesz część zamienną dla niego i znów będziesz mógł cieszyć się bezpieczną i efektywną pracą silnika.   

 Wysokiej klasy układy chłodzenia  

Od tego, jak działa układ, zależy sprawność samochodu. Silnik poprawnie pracuje tylko w określonym przedziale temperatury. Nie może być ona ani za niska, ani za wysoka. Właśnie za utrzymanie takiego zakresu odpowiada układ chłodniczy. Niesprawny może prowadzić między innymi do pogorszenia się właściwości oleju silnikowego, nieefektywnego spalania paliwa, czy w końcu usterki poszczególnych elementów silnika. Dlatego w razie wymiany jakiekolwiek elementu układu chłodzenia, ważne jest, aby były to części wysokiej jakości.  

 Układ chłodzenia silnika – jakie części wybrać? 

 Cały system chłodzenia składa się z wielu połączonych ze sobą elementów. Wszystkie muszą sprawnie działać, aby całość gwarantowała optymalną temperaturę środowiska pracy silnika. Dlatego, zanim zdecydujesz się na wymianę jakiejś części, musisz być pewien, że to właśnie ona jest uszkodzona. Najważniejsze elementy składające się na układ chłodzenia silnika to: 

  •  Chłodnica, czyli wymiennik ciepła. Ma za zadanie odprowadzać ciepło, które w płynie chłodniczym dociera z silnika.  
  •  Wentylator chłodnicy. W sytuacji, kiedy samochód zwalnia lub zatrzymuje się, ma on za zadanie wspomagać chłodnię w odprowadzaniu ciepła.  
  •  Pompa. Jej funkcja to tłoczenie cieczy, aby krążyła ona w układzie. 
  •  Termostat. Kontroluje on przepływ cieczy chłodzącej, aby silnik nie pracował w środowisku o zbyt wysokiej lub zbyt niskiej temperaturze.  
  •  Nagrzewnica. Odbiera ciepło z płynu chłodzącego i w razie potrzeby przekazuje je, przy pomocy wentylatora, do kabiny pojazdu.  

Wszystkie te elementy znajdziesz w naszej ofercie. Dobraliśmy je tak, abyś mógł znaleźć taki, który będzie pasował do Twojego modelu samochodu. Rynek motoryzacyjny jest bardzo zróżnicowany. Właśnie dlatego nasza oferta jest taka szeroka. Staramy się zaspokoić potrzeby każdego użytkownika. 

 W naszym sklepie zaopatrują się klienci indywidualni, którzy sami naprawiają swoje samochody osobowe, ale także pojazdy dostawcze i inne. Oprócz tego nasza oferta odpowiada na potrzeby warsztatów mechanicznych, które mają do czynienia z różnymi markami i modelami samochodów.  

 Układy chłodzenia – szczegółowy opis produktów 

 Duży wybór produktów oznacza także, że łatwo pomylić się podczas poszukiwania konkretnego produktu i dodać do koszyka inny, taki, który nie będzie pasował do Twojego modelu samochodu. Postaraliśmy się zminimalizować to ryzyko poprzez możliwe szczegółowy opis każdego produktu. 

 Każda część zamienna ma podane różne informacje, które pomogą w jej identyfikacji. Zależnie od rodzaju elementu, jest to między innymi: numer OE, wymiary, informacja o producencie, lista modeli samochodów, do jakich pasuje, miejsce montażu i inne. Dzięki temu w łatwy sposób znajdziesz taki produkt, który będzie pasował do Twojego samochodu.  

 Układy chłodzenia od zaufanych producentów 

 Wybierając asortyment do naszego sklepu, stawiamy na jakość i funkcjonalność. Wiele awarii w pojeździe, może za sobą pociągać usterki kolejnych części. Do tego niektóre z nich mogą prowadzić do niebezpiecznych sytuacji na drodze. Dlatego wybieramy tylko takich producentów, którzy gwarantują długą żywotność i funkcjonalność swoich produktów. 

 Oznacza to, że wszystkie części z naszej oferty spełniają wymagane normy i mają odpowiednie certyfikaty. Stoją za tym szczegółowe badania i testy w laboratoriach, jak i sprawdziany w praktyce. Oprócz tego staramy się wybierać takich dostawców, których części zostały wyróżnione różnymi branżowymi nagrodami. 

Kompletny układ chłodzenia wysokiej jakości – skompletuj go w Inter Cars

Nasza oferta to kilkanaście tysięcy produktów z kategorii układ chłodzenia. Dzięki temu możesz dobrać część zastępczą niezależnie od tego, jaka uległa awarii w Twoim samochodzie. Będziesz też pewny, że kupujesz ją w sprawdzonym sklepie, z odpowiednią gwarancją i od producenta, który spełnia wymagania stawiane przez rynek motoryzacyjny. Intuicyjny podział podkategorii i opis produktów sprawią, że nie będziesz potrzebował wiele czasu, aby znaleźć potrzebną część.  

FAQ, czyli najważniejsze pytania i odpowiedzi w pigułce

Jakie są najważniejsze elementy układu chłodzenia silnika?

Najważniejsze elementy układu chłodzenia silnika spalinowego (chłodzonego cieczą) to: chłodnica, wentylator chłodnicy, pompa i termostat.

Za co odpowiada termostat?

Rolą termostatu jest sterowanie objętością płynu chłodniczego. Wspomniana objętość zmienia się pod wpływem temperatury. Gdy temperatura silnika jest niższa od dolnej prawidłowego zakresu temperatur, cała objętość płynu chłodzącego płynie w tzw. krótkim obiegu. Kiedy silnik osiąga lub przekracza górną temperaturę prawidłowego zakresu, to cała objętość płynu chłodzącego płynie w tzw. długim obiegu.

Gdzie jest czujnik płynu chłodzącego?

Najczęściej czujnik cieczy chłodzącej mieści się blisko termostatu, przy chłodnicy. Jeśli go tam nie ma, warto jego lokalizację sprawdzić w książce serwisowej.