DACIA SANDERO (BS_) 1.4 (BS0C, BS0A, BS0G, BS1F, BS0E)


Dostępność


Cena



Producent

Miejsce zabudowy

Średnica wewnętrzna [mm]

Średnica zewnętrzna [mm]

Średnica zewnętrzna 2 [mm]

Grubość [mm]

Grubość 2 [mm]

Materiał

Z obudową

Rodzaj uszczelnienia

Kształt

Oferta

Nazwa asortymentu

Nazwa

Szerokość 2 [mm]

Rodzaj gwintu

Liczba [szt.]

Średnica trzonka zaworu [mm]

Wysokość [mm]

Średnica [mm]

Długość [mm]

Typ

System połączeń

Skok gwintu [mm]

Kolor

Kolor

Ilość sztuk w kpl. [szt.]

Rodzaj czynnika chłodzącego

Kształt – Typ

Nazwa

Wymiar gwintu [mm]

Średnica [mm]

Szerokość [mm]

Jakość

Strona zabudowy

Uszczelniacz DACIA SANDERO (BS_) 1.4 (BS0C, BS0A, BS0G, BS1F, BS0E)

A~8319000~2048

ELRING
Uszczelniacz EL539360

Średnica wewnętrzna [mm] 47
Grubość [mm] 3.5
Materiał FPM
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
17.76 
zł
16.74
13.61 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz wału korbowego EL248270

Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Grubość [mm] 7
Materiał PTFE
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
50.41 
zł
47.88
38.93 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz wału korbowego EL023590

Średnica wewnętrzna [mm] 33
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Grubość [mm] 5
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
32.37 
zł
30.75
25.00 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz piasty koła EL222620

Średnica wewnętrzna [mm] 142
Średnica zewnętrzna [mm] 170
Grubość [mm] 15
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
98.40 
zł
86.59
70.40 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz wałka atakującego ELB51800

Średnica wewnętrzna [mm] 36
Średnica zewnętrzna [mm] 54
Grubość [mm] 9.5
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
18.03 
zł
17.13
13.93 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz EL621640

Średnica wewnętrzna [mm] 42.6
Grubość [mm] 3
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
5.78 
zł
5.09
4.14 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ELRING
Uszczelniacz wału korbowego EL508926

Średnica wewnętrzna [mm] 93
Średnica zewnętrzna [mm] 108
Grubość [mm] 7
Materiał FPM ACM
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
97.92 
zł
93.02
75.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz EL214566

Średnica wewnętrzna [mm] 14.5
Średnica zewnętrzna [mm] 24
Grubość [mm] 1.5
Materiał Miedź
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
3.85 
zł
3.38
2.75 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelka obudowy termostatu EL788770

Grubość [mm] 7
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
13.00 
zł
11.44
9.30 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455054 41x54x11 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 41
Średnica zewnętrzna [mm] 54
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
56.01 
zł
56.01
45.54 zł
(28.01 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz wału korbowego EL218400

Średnica wewnętrzna [mm] 36
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Grubość [mm] 6
Materiał FPM
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
61.11 
zł
58.06
47.20 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

PASSEROTTI
Uszczelniacz X-RING 17,12X2,62 70NBR

Średnica wewnętrzna [mm] 17.12
Grubość [mm] 2.62
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
3.75 
zł
3.07
2.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455056 43x54x11 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 43
Średnica zewnętrzna [mm] 54
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
50.84 
zł
50.84
41.33 zł
(25.42 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz EL247300

Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 28
Grubość [mm] 7
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
21.29 
zł
20.22
16.44 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

DELPHI
Uszczelniacz DEL7200-0118-12B1

Średnica wewnętrzna [mm] 26
Grubość [mm] 2.5
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
29.85 
zł
26.86
21.84 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

DT SPARE PARTS
Uszczelniacz 4.20620

Grubość [mm] 2.5
Średnica wewnętrzna [mm] 47
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
3.85 
zł
3.47
2.82 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ARIETE
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ARIETE ARI.053 43x54x11 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 43
Średnica zewnętrzna [mm] 54
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
78.47 
zł
78.52
63.84 zł
(39.26 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz EL003950

Średnica wewnętrzna [mm] 26
Średnica zewnętrzna [mm] 31
Grubość [mm] 2.5
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
5.72 
zł
5.15
4.19 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455042 37x50x11 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 37
Średnica zewnętrzna [mm] 50
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
47.72 
zł
47.12
38.31 zł
(23.56 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelka filtra oleju EL744970

Średnica wewnętrzna [mm] 128
Średnica zewnętrzna [mm] 136
Grubość [mm] 4
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
23.06 
zł
20.76
16.88 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455191 43x52,9x9/11,4 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 43
Średnica zewnętrzna [mm] 52.9
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
72.72 
zł
72.72
59.12 zł
(36.36 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455166 41x53x8/10,5 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 41
Średnica zewnętrzna [mm] 53
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
76.57 
zł
76.57
62.25 zł
(38.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FEBI
Uszczelka autom. skrzyni biegów FE103368

Średnica wewnętrzna [mm] 26
Średnica zewnętrzna [mm] 32
Grubość [mm] 2
Materiał Aluminium
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
4.71 
zł
4.24
3.45 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455141 48x57,9x11,5 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 48
Średnica zewnętrzna [mm] 57.9
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
139.11 
zł
139.11
113.10 zł
(69.55 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455015 31x43x10,3 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 31
Średnica zewnętrzna [mm] 43
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
43.35 
zł
43.35
35.24 zł
(21.68 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455167 41x53x11 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 41
Średnica zewnętrzna [mm] 53
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
72.61 
zł
72.61
59.03 zł
(36.31 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz wału korbowego 65x85x13/17mm CO12011992B

Średnica wewnętrzna [mm] 65
Średnica zewnętrzna [mm] 85
Grubość [mm] 17 13
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
77.85 
zł
77.85
63.29 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455026 33x46x11 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 33
Średnica zewnętrzna [mm] 46
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
49.34 
zł
49.34
40.11 zł
(24.67 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455171 35x48x8/10,5 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 48
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
69.72 
zł
69.72
56.68 zł
(34.86 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

OE MAN
Uszczelniacz 81.15101.0511MAN

Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
32.47 
zł
29.22
23.76 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
poprzednia 21 z 93 następna