Dostępność


Cena



Uszczelniacze

A~8319000

ELRING
Uszczelniacz EL493350

Średnica wewnętrzna [mm] 106
Średnica zewnętrzna [mm] 125
Grubość [mm] 8
Materiał FPM
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
51.73 
zł
45.52
37.01 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LEMA
Uszczelniacz LE12015120

Średnica wewnętrzna [mm] 55
Średnica zewnętrzna [mm] 70
Grubość [mm] 8
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
47.04 
zł
42.34
34.42 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

OE BMW
Uszczelniacz wału korbowego 11 14 1 439 570

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
97.01 
zł
97.01
78.87 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

ELRING
Uszczelniacz piasty koła EL208220

Średnica zewnętrzna [mm] 175
Grubość [mm] 13
Średnica wewnętrzna [mm] 145
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
28.78 
zł
25.33
20.59 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

4 RIDE
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia 4 RIDE AB55-120 43x54x11 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 43
Średnica zewnętrzna [mm] 54
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
47.82 
zł
47.82
38.88 zł
(23.91 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
0 szt.
Cena katalogowa  
49.77 
zł
48.60
39.51 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
0 szt.
Cena katalogowa  
98.40 
zł
97.17
79.00 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
0 szt.
Cena katalogowa  
80.47 
zł
78.74
64.02 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455018 32x43x12,5 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 32
Średnica zewnętrzna [mm] 43
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
27.61 
zł
27.01
21.96 zł
(13.51 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455039 37x48x12,5/13,5 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 37
Średnica zewnętrzna [mm] 48
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
38.25 
zł
37.50
30.49 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455067 41,7x55x8/10 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 41.7
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
34.24 
zł
33.82
27.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455092 43x54x9,5/10 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 43
Średnica zewnętrzna [mm] 54
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
162.61 
zł
162.61
132.20 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455101 43x52,7x9,5/10,3 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 43
Średnica zewnętrzna [mm] 52.7
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
145.21 
zł
142.02
115.46 zł
(71.01 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455102 48x57,7x9,5/10,3 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 48
Średnica zewnętrzna [mm] 57.7
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
141.89 
zł
138.77
112.82 zł
(69.38 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455106 31,7x42x9 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 31.7
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
50.41 
zł
49.30
40.08 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455107 30x40x7/9 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
94.60 
zł
93.30
75.85 zł
(46.65 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455112 28x38x7/9 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 28
Średnica zewnętrzna [mm] 38
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
80.58 
zł
78.74
64.02 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455124 48x59x10,5 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 48
Średnica zewnętrzna [mm] 59
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
106.42 
zł
106.42
86.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455195 41,4x51x6 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 41.4
Średnica zewnętrzna [mm] 51
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
151.25 
zł
147.86
120.21 zł
(73.93 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455196 38,5x48x7 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 38.5
Średnica zewnętrzna [mm] 48
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
160.72 
zł
158.74
129.06 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455215 35x46x7,9/11 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 46
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
120.97 
zł
118.25
96.14 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SKF
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia SKF OSB-43W 43x52,9x9,5 WP 1szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 43
Średnica zewnętrzna [mm] 52.9
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
108.51 
zł
108.51
88.22 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SKF
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia SKF OSB-45S 45x57x11 SHOWA 1szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 57
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
108.51 
zł
108.51
88.22 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze przeciwpyłowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455118 36x48,5x14 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 36
Średnica zewnętrzna [mm] 48.5
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
153.39 
zł
153.39
124.71 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze przeciwpyłowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455121 46x58,5x11,6 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 46
Średnica zewnętrzna [mm] 58.5
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
252.01 
zł
252.01
204.89 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze przeciwpyłowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455182 35x47,4x4,6/14 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 47.4
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
120.97 
zł
118.30
96.18 zł
(59.15 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze przeciwpyłowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455201 48x58,5x7,5/10 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 48
Średnica zewnętrzna [mm] 58.5
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
139.75 
zł
139.75
113.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze przeciwpyłowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455203 35x46,9x7/12 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 46.9
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
53.62 
zł
52.94
43.04 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze przeciwpyłowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455205 32,5x43,5/47x8/14 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 32.5
Średnica zewnętrzna [mm] 47 43.5
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
32.26 
zł
31.44
25.56 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelki inne M739000333005 ATHENA

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
29.75 
zł
28.46
23.14 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia 128 z 129 następna