Dostępność


Cena



Producent

Źródło światła

Napięcie [V]

Temperatura barwowa [K]

Typ lampy

Opakowanie

Długość [mm]

Oferta

Żarówka światła STOP

A~5010795~111

Bestseller

BOSCH
Żarówka W16W Pure Light (2 szt.) 12V 16W

Źródło światła W16W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 16
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
8.31 
zł
6.99
5.68 zł
(3.50 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BOSCH
Żarówka P21/5W Pure Light (10 szt.) 12V 5/21W

Źródło światła P21/5W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5 21
Rodzaj gniazda BAY15D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
28.94 
zł
24.32
19.77 zł
(2.43 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

OSRAM
Żarówka P21W (10 szt.) Truckstar Pro NextGen 24V 21W

Źródło światła P21W
Linia Truckstar Pro NextGen
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
44.10 
zł
37.92
30.83 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BOSCH
Żarówka P21/5W (10 szt.) Trucklight 24V 5/21W

Źródło światła P21/5W
Linia Trucklight
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 5 21
Rodzaj gniazda BAY15D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
31.97 
zł
27.81
22.61 zł
(2.78 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller

BOSCH
Żarówka P21W Pure Light (2 szt.) 12V 21W

Źródło światła P21W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
7.95 
zł
6.68
5.43 zł
(3.34 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller

BOSCH
Żarówka P21/5W Pure Light (2 szt.) 12V 5/21W

Źródło światła P21/5W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5 21
Rodzaj gniazda BAY15D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
7.82 
zł
6.57
5.34 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BOSCH
Żarówka W16W Pure Light (10 szt.) 12V 16W

Źródło światła W16W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 16
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
35.72 
zł
30.00
24.39 zł
(3.00 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BOSCH
Żarówka W21W Pure Light (2 szt.) 12V 21W

Źródło światła W21W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda W3X16D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
22.23 
zł
18.67
15.18 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BOSCH
Żarówka P21W Longlife Daytime (10 szt.) 12V 21W

Źródło światła P21W
Linia Longlife Daytime
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.63 
zł
38.33
31.16 zł
(3.83 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BOSCH
Żarówka W5W Longlife Daytime (2 szt.) 12V 5W

Źródło światła W5W
Linia Longlife Daytime
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda W2,1X9,5D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
8.27 
zł
6.94
5.64 zł
(3.47 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BOSCH
Żarówka R10W Pure Light (10 szt.) 12V 10W

Źródło światła R10W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 10
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
20.59 
zł
17.29
14.06 zł
(1.73 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BOSCH
Żarówka P21W Pure Light (10 szt.) 12V 21W

Źródło światła P21W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BA15D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
23.73 
zł
19.93
16.20 zł
(1.99 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BOSCH
Żarówka P21W (10 szt.) Trucklight Maxlife 24V 21W

Źródło światła P21W
Linia Trucklight Maxlife
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
26.20 
zł
22.79
18.53 zł
(2.28 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BOSCH
Żarówka P21/5W Longlife Daytime (10 szt.) 12V 5/21W

Źródło światła P21/5W
Linia Longlife Daytime
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5 21
Rodzaj gniazda BAY15D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
51.89 
zł
43.59
35.44 zł
(4.36 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

HELLA
Żarówka światła kierunkowskazu 8GA002 073-121/10

Źródło światła P21W
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BA15S
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
17.39 
zł
17.39
14.14 zł
(1.74 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BOSCH
Żarówka H21W Pure Light (10 szt.) 12V 21W

Źródło światła H21W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BAY9S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
159.62 
zł
134.08
109.01 zł
(13.41 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BOSCH
Żarówka P21W Longlife Daytime (2 szt.) 12V 21W

Źródło światła P21W
Linia Longlife Daytime
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
10.87 
zł
9.14
7.43 zł
(4.57 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

M-TECH
Żarówka LED H7 (2 szt.) 6500K 12/24V

Źródło światła H7
Napięcie [V] 24 12
Moc znamionowa [W] 54
Temperatura barwowa [K] 6500
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.79 
zł
110.79
90.07 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

HELLA
Żarówka światła kierunkowskazu 8GA002 073-281/10

Źródło światła P21W
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BA15D
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
46.60 
zł
46.60
37.89 zł
(4.66 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

M-TECH
Żarówka H7 Powertec Xenon Blue (2 szt.) 6000K 12V 55W

Źródło światła H7
Linia Powertec
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55
Temperatura barwowa [K] 6000
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
78.07 
zł
78.07
63.47 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller

BOSCH
Żarówka PY21W Pure Light (2 szt.) 12V 21W

Źródło światła PY21W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BAU15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
12.04 
zł
10.11
8.22 zł
(5.06 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ

OSRAM
Żarówka P21/4W Standard (2 szt.) 12V 4/21W

Źródło światła P21/4W
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21 4
Rodzaj gniazda BAZ15D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
15.69 
zł
11.61
9.44 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ

NEOLUX
Żarówka W21W (10 szt.) 12V 21W

Źródło światła W21W
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda W3X16D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
77.98 
zł
74.08
60.23 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BOSCH
Żarówka P21/4W Pure Light (2 szt.) 12V 4/21W

Źródło światła P21/4W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21 4
Rodzaj gniazda BAZ15D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
11.17 
zł
9.38
7.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ

OSRAM
Żarówka P21/4W Standard (10 szt.) 12V 4/21W

Źródło światła P21/4W
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21 4
Rodzaj gniazda BAZ15D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
71.66 
zł
53.03
43.11 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller

PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ

OSRAM
Żarówka P21W Ultra Life (2 szt.) 12V 21W

Źródło światła P21W
Linia Ultra Life
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
12.46 
zł
9.22
7.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

M-TECH
Żarówka LED W5W (2 szt.) Premium 6000K 12V

Źródło światła W5W
Linia Premium
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 2
Temperatura barwowa [K] 6000
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
50.04 
zł
50.04
40.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ

OSRAM
Żarówka R10W Standard (10 szt.) 12V 10W

Źródło światła R10W
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 10
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
28.15 
zł
20.84
16.94 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ

HELLA
Żarówka światła kierunkowskazu 8GA008 246-001/10

Źródło światła W16W
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 16
Rodzaj gniazda W 2,1 x 9,5d
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
29.64 
zł
29.64
24.10 zł
(2.96 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BOSCH
Żarówka PY21W Pure Light (10 szt.) 12V 21W

Źródło światła PY21W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BAU15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
42.25 
zł
35.49
28.85 zł
(3.55 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia 2 z 11 następna