Filtry

Przeznaczenie
Wybierz ...
Klasa lepkości SAE
Wybierz ...
Specyfikacja ACEA
Wybierz ...
Specyfikacja API
Wybierz ...
Pojemność
Wybierz ...
Norma
Wybierz ...

Dostępność


Cena



Pojemność (l)

Nazwa

Lepkość

Pojemność [l]

API

ACEA

Linia produktowa

Przeznaczenie

Technologia bazy

Oferta

Olej Shell 10W40

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Bestseller

SHELL
Olej silnikowy 10W40 4l Helix syntetyczny

10W40 4l

API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
172.72 
zł
165.80
134.80 zł
(41.45 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller

SHELL
Olej silnikowy 10W40 1l Helix syntetyczny

10W40 1l

API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
49.09 
zł
47.12
38.31 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SHELL
Olej silnikowy 10W40 4l Helix

10W40 4l

API CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
180.83 
zł
173.60
141.14 zł
(43.40 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SHELL
Olej silnikowy 10W40 1l Helix

10W40 1l

API CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
48.92 
zł
46.96
38.18 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SHELL
Olej silnikowy 10W40 5l RIMULA

10W40 5l

API CH-4 CI-4 CJ-4 CK-4
ACEA E11 E7 E6 E9 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
268.13 
zł
246.68
200.55 zł
(49.34 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SHELL
Olej silnikowy 10W40 5l RIMULA

10W40 5l

API CH-4 CI-4
ACEA E7 E3 E5
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
254.46 
zł
234.11
190.33 zł
(46.82 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SHELL
Olej silnikowy 10W40 20l RIMULA

10W40 20l

API CH-4 CI-4
ACEA E7 E3 E5
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
736.44 
zł
677.52
550.83 zł
(33.88 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SHELL
Olej silnikowy 10W40 20l RIMULA

10W40 20l

ACEA E4 E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
800.98 
zł
736.89
599.10 zł
(36.84 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SHELL
Olej silnikowy 10W40 4l Helix

10W40 4l

API SN SN+
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
175.04 
zł
168.04
136.62 zł
(42.01 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SHELL
Olej silnikowy 10W40 55l Helix syntetyczny

10W40 55l

API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 038.50 
zł
1 936.57
1 574.45 zł
(35.21 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SHELL
Olej silnikowy 10W40 20l RIMULA

10W40 20l

API CH-4 CI-4 CJ-4 CK-4
ACEA E11 E7 E6 E9 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
797.41 
zł
733.62
596.44 zł
(36.68 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SHELL
Olej silnikowy 10W40 209l RIMULA

10W40 209l

API CH-4 CI-4 CJ-4 CK-4
ACEA E11 E7 E6 E9 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
7 754.50 
zł
7 134.14
5 800.11 zł
(34.13 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SHELL
Olej silnikowy 10W40 209l RIMULA

10W40 209l

API CH-4 CI-4
ACEA E7 E3 E5
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
7 048.69 
zł
6 484.79
5 272.19 zł
(31.03 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SHELL
Olej silnikowy 10W40 209l RIMULA

10W40 209l

API SN CH-4 CI-4 CJ-4 CI-4+ CK-4
ACEA E11 E7 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
5 417.33 
zł
4 983.94
4 051.98 zł
(23.85 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SHELL
Olej silnikowy 10W40 20l RIMULA

10W40 20l

API SN CH-4 CI-4 CJ-4 CI-4+ CK-4
ACEA E11 E7 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
731.46 
zł
672.95
547.11 zł
(33.65 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SHELL
Olej silnikowy 10W40 209l RIMULA

10W40 209l

ACEA E6 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
7 003.71 
zł
6 443.40
5 238.54 zł
(30.83 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SHELL
Olej silnikowy 4T 10W40 SHELL ADVANCE AX7 4l 4T, API SM JASO MA-2 Półsyntetyczny

10W40 4l

API SM
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Półsyntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
210.00 
zł
210.00
170.73 zł
(52.50 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SHELL
Olej silnikowy 10W40 5l RIMULA

10W40 5l

API CI-4
ACEA E4 E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
269.06 
zł
247.54
201.25 zł
(49.51 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SHELL
Olej silnikowy 10W40 209l RIMULA

10W40 209l

ACEA E4 E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
7 656.97 
zł
7 044.42
5 727.17 zł
(33.71 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SHELL
Olej silnikowy 10W40 209l RIMULA

10W40 209l

API CI-4
ACEA E4 E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
7 388.86 
zł
6 797.74
5 526.62 zł
(32.53 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SHELL
Olej silnikowy 10W40 55l Helix

10W40 55l

API SN SN+
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 885.02 
zł
1 790.77
1 455.91 zł
(32.56 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SHELL
Olej silnikowy 10W40 55l RIMULA

10W40 55l

API CH-4 CI-4
ACEA E7 E3 E5
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 025.24 
zł
1 863.23
1 514.82 zł
(33.88 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SHELL
Olej silnikowy 10W40 209l Helix syntetyczny

10W40 209l

API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
7 szt.
Cena katalogowa  
7 068.51 
zł
6 715.09
5 459.42 zł
(32.13 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SHELL
Olej silnikowy 10W40 20l RIMULA

10W40 20l

API CI-4
ACEA E4 E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
803.19 
zł
738.93
600.76 zł
(36.95 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SHELL
Olej silnikowy 10W40 1l Helix

10W40 1l

API SN SN+
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
46.31 
zł
44.45
36.14 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SHELL
Olej silnikowy 10W40 209l Helix

10W40 209l

API SN SN+
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
3 szt.
Cena katalogowa  
4 551.30 
zł
4 323.73
3 515.23 zł
(20.69 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Olej Shell 10W40 – niezawodna ochrona i wydajność w każdych warunkach

Shell to marka od lat kojarzona z najwyższą jakością i innowacyjnością w dziedzinie środków smarnych. Olej Shell 10W40 to rozwiązanie przeznaczone dla kierowców poszukujących pewnej ochrony silnika zarówno w codziennych, jak i wymagających warunkach eksploatacji. Dzięki zastosowaniu technologii Shell, ten olej silnikowy w technologii syntetycznej łączy w sobie zalety wysokiej odporności na temperaturę z doskonałą płynnością w niskich temperaturach, co przekłada się na optymalne smarowanie i redukcję tarcia w silniku. Produkt sprawdza się zarówno w jednostkach benzynowych, jak i w wersjach diesel, w tym w silnikach z turbodoładowaniem w samochodach osobowych. Formuła opracowana w oparciu o wysokiej jakości olejów bazowych i specjalnie dobrane dodatki detergentowe zapewnia czystość silnika, chroniąc go przed powstawaniem szlamu i osadów. Olej Shell 10W40 diesel i olej Shell 10W40 benzyna spełniają wymagania ACEA oraz API SN, a także odpowiadają specyfikacjom wielu producentów samochodów. To produkt, który nie tylko zapewnia doskonałą ochronę, ale także pomaga wydłużać okresy pomiędzy wymianami oleju.

Shell Helix HX7 – zaawansowana technologia dla dłuższej żywotności silnika

Olej silnikowy Shell Helix HX7 to przykład, jak zaawansowana technologia może poprawić parametry pracy jednostki napędowej. Dzięki innowacyjnej mieszance technologii syntetycznej i mineralnej olej zachowuje niezmienne właściwości oraz skutecznie usuwa najtrwalsze osady, które mogą powstawać w trakcie długiej eksploatacji. Tego typu rozwiązania wpływają na dłuższą żywotność silnika i stabilną wydajność i ochronę w szerokim zakresie temperatur. Shell stosuje zaawansowaną formułę, która pozwala utrzymać optymalną ochronę komponentów nawet przy wymagających warunkach jazdy – takich jak częste korki, powtarzające się rozruchy czy jazda w wysokich temperaturach. Olej silnikowy Shell Helix doskonale współpracuje z jednostkami benzynowymi i wysokoprężnymi, również tymi wyposażonymi w instalację LPG lub zasilaniu gazem LPG. Co istotne, produkt został przetestowany pod kątem odporności na utlenianie, co oznacza mniejsze ryzyko utraty lepkości w trakcie okresu eksploatacji. To właśnie te cechy sprawiają, że Shell Helix HX7 jest jednym z najczęściej wybieranych produktów w swojej klasie.

Ochrona silnika i wydajna jazda w każdych warunkach

Olej silnikowy Shell został zaprojektowany tak, aby zapewnić ochronę silnika i wydłużać jego żywotność nawet w sytuacjach ekstremalnych. Stosowanie wysokiej jakości oleju o parametrach Shell 10W40 wpływa na lepsze smarowanie, ochronę przed zużyciem i utrzymanie czystości i zapewnia wydajną jazdę. Specjalnie opracowana formuła pozwala utrzymuje silnik w czystości, co przekłada się na mniejsze zużycie paliwa oraz ograniczenie powstawania szkodliwych złogów. Olej skutecznie chroni elementy silnika w czasie pracy przy dużym obciążeniu, co jest szczególnie istotne w jednostkach wolnossących i turbodoładowanych. Zastosowanie odpowiednich olejów bazowych i wysokiej jakości dodatków sprawia, że produkt zapewnia doskonałą ochronę także podczas jazdy w mieście, gdzie częste zmiany prędkości i postoje mogą prowadzić do powstawania szlamu i osadów. Dodatkowym atutem jest kompatybilność z wieloma normami ACEA, API i JASO, dzięki czemu kierowca ma pewność, że olej spełnia wymagania jego silnika.

Olej dla silników benzynowych, diesla i LPG

Jedną z głównych zalet oleju Shell 10W40 jest jego uniwersalność – produkt sprawdza się w silnikach benzynowych, diesel, a także w pojazdach z instalacją LPG. Dzięki temu kierowca nie musi szukać osobnego rozwiązania do każdego rodzaju napędu. Olej silnikowy Shell Helix w wersji 10W40 spełnia wymagania wielu producentów, co potwierdzają liczne aprobaty. Formuła na bazie syntetycznej łączy stabilność pracy z odpornością na zużycie, a przy tym pomaga w utrzymaniu silnika w idealnym stanie przez cały okres eksploatacji. Produkt został zaprojektowany tak, aby ochronę i wydajność zapewniał zarówno w ruchu miejskim, jak i podczas długich tras autostradowych. Kierowcy doceniają także fakt, że olej utrzymuje wysoką lepkość w szerokim zakresie temperatur, co ułatwia rozruch i stabilizuje pracę jednostki nawet w najwyższych temperaturach.

Dlaczego warto wybrać Shell Helix HX7 10W40?

Wybierając olej Shell, inwestujesz w sprawdzoną markę, która od dziesięcioleci wyznacza standardy w branży smarów. Olej silnikowy Shell Helix HX7 powstaje przy wykorzystaniu technologii Shell, co oznacza połączenie doświadczenia z nowoczesnymi rozwiązaniami inżynieryjnymi. Produkt spełnia wymagania norm międzynarodowych i jest rekomendowany do pojazdów o różnych pojemnościach silnika, w tym do jednostek z turbodoładowaniem i wtryskiem. Wysoka skuteczność w neutralizowaniu zanieczyszczeń sprawia, że olej skutecznie usuwa najtrwalsze osady, a także minimalizuje ryzyko powstawania szlamu. Dodatki przeciwzużyciowe dbają o to, aby silnik był chroniony nawet w czasie najtrudniejszych warunkach eksploatacji. Dzięki temu możesz liczyć na najwyższą wydajność i dłuższe przebiegi między wymianami oleju.

Dobierz olej i kup w Inter Cars!

Jeżeli chcesz mieć pewność, że Twój silnik będzie pracował wydajnie i bezawaryjnie przez długi czas, postaw na olej silnikowy Shell Helix HX7 10W40. To dobry olej, który łączy w sobie zaawansowaną technologię, wysoką odporność na utlenianie oraz zdolność do utrzymania czystości silnika w każdych warunkach. W sklepie Inter Cars znajdziesz pełną ofertę produktów Shell, w tym olej Shell 10W40 diesel i olej Shell 10W40 benzyna, dopasowane do specyfikacji Twojego pojazdu. Dobierz olej w naszym katalogu online, zamów wygodnie i odbierz w jednym z setek punktów na terenie kraju. Wybierz olej Shell i zapewnij swojemu silnikowi optymalną ochronę, wydajność i ochronę, jakiej potrzebuje, aby służyć Ci przez wiele lat.