Filtry

Przeznaczenie
Wybierz ...
Klasa lepkości SAE
Wybierz ...
Specyfikacja API
Wybierz ...
Pojemność
Wybierz ...
Norma
Wybierz ...
Kolor
Wybierz ...

Dostępność


Cena



Producent

Rozmiar

Nazwa

Lepkość

Pojemność [l]

API

Linia produktowa

Przeznaczenie

Sposób aplikacji

Oferta

Oleje przekladniowe 205l

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

FUCHS OIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 80W90 205l TITAN

80W90 205l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
5 336.45 
zł
4 957.56
4 030.54 zł
(24.18 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Olej do wspomagania układu kierowniczego 205l HIPOL

205l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
10 szt.
Cena katalogowa  
4 405.47 
zł
4 053.03
3 295.15 zł
(19.77 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ZF
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 205l ZF ECOFLUID X

205l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
7 szt.
Cena katalogowa  
11 142.36 
zł
9 025.31
7 337.65 zł
(44.03 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Olej łańcuchowy 205l PILAROL

205l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub pojutrze rano
2 szt.
Cena katalogowa  
4 097.12 
zł
3 769.35
3 064.51 zł
(18.39 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
NOWOŚĆ

FUCHS OIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 80W140 205l TITAN

80W140 205l

API GL-5 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
1 szt.
Cena katalogowa  
7 932.90 
zł
7 369.66
5 991.59 zł
(35.95 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł