Filtry

Przeznaczenie
Wybierz ...
Klasa lepkości SAE
Wybierz ...
Specyfikacja ACEA
Wybierz ...
Specyfikacja API
Wybierz ...
Pojemność
Wybierz ...
Norma
Wybierz ...

Dostępność


Cena



Producent

Pojemność (l)

Nazwa

Lepkość

Pojemność [l]

OEM specyfikacja

API

ACEA

Linia produktowa

Przeznaczenie

Technologia bazy

Oferta

Oleje silnikowe 205l Osobowe KIA PROCEED (CD) 1.4 T-GDI

Wyświetlamy dla Ciebie:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

FUCHS OIL
Olej silnikowy 5W30 205l TITAN

5W30 205l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
8 412.49 
zł
8 143.29
6 620.56 zł
(39.72 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FUCHS OIL
Olej silnikowy 5W40 205l TITAN

5W40 205l

API SP
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
8 122.93 
zł
7 863.00
6 392.68 zł
(38.36 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 205l TopTec 4200

5W30 205l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
11 565.70 
zł
10 860.20
8 829.43 zł
(52.98 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 205l TopTec 4600

5W30 205l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
10 245.79 
zł
9 620.80
7 821.79 zł
(46.93 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Olej silnikowy 10W40 205l CLASSIC

10W40 205l

API SL CF SJ
ACEA A3 B4 B3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
4 679.20 
zł
4 445.24
3 614.02 zł
(21.68 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FUCHS OIL
Olej silnikowy TITAN GT1 F.C23 5W30 205L

5W30 205l

API SQ
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
8 szt.
Cena katalogowa  
10 894.45 
zł
10 545.84
8 573.85 zł
(51.44 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Olej silnikowy 5W40 205l CLASSIC

5W40 205l

API SL CF SJ
ACEA A3 B4 B3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
8 szt.
Cena katalogowa  
3 550.01 
zł
3 372.51
2 741.88 zł
(16.45 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W40 205l TopTec 4100

5W40 205l

API CF SN
ACEA A3 B4 C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
6 szt.
Cena katalogowa  
9 741.72 
zł
9 147.47
7 436.97 zł
(44.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 0W20 205l Special TEC V

0W20 205l

API SP
ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
6 szt.
Cena katalogowa  
11 130.66 
zł
10 451.69
8 497.31 zł
(50.98 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Olej silnikowy 15W40 205l CLASSIC

15W40 205l

API SL CF SJ
ACEA A3 B3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
10 szt.
Cena katalogowa  
4 245.76 
zł
4 033.48
3 279.25 zł
(19.68 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Olej silnikowy 15W40 205l

15W40 205l

API CC SF
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
5 szt.
Cena katalogowa  
3 477.17 
zł
3 303.31
2 685.62 zł
(16.11 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FUCHS OIL
Olej silnikowy 5W40 205l TITAN

5W40 205l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
5 szt.
Cena katalogowa  
9 895.36 
zł
9 578.71
7 787.57 zł
(46.73 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy Special TEC V 0W30

0W30 205l

API SL
ACEA B7 A7
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
3 szt.
Cena katalogowa  
8 362.46 
zł
7 852.36
6 384.03 zł
(38.30 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy Synthoil Race Tech GT1 10W60

10W60 205l

API SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
3 szt.
Cena katalogowa  
11 972.55 
zł
11 242.22
9 140.02 zł
(54.84 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Olej silnikowy 5W30 205l MaxExpert

5W30 205l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
7 891.02 
zł
7 496.47
6 094.69 zł
(36.57 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy TopTec 4210 0W30

0W30 205l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
13 947.15 
zł
13 096.38
10 647.46 zł
(63.88 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W50 205l Molygen

5W50 205l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
1 szt.
Cena katalogowa  
11 623.75 
zł
10 914.70
8 873.74 zł
(53.24 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 205l Molygen

5W30 205l

API SN
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
8 173.30 
zł
7 674.73
6 239.62 zł
(37.44 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Olej silnikowy 5W30 205l MaxExpert syntetyczny

5W30 205l

API SL
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
5 550.39 
zł
5 272.86
4 286.88 zł
(25.72 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Olej silnikowy 5W30 205l MaxExpert

5W30 205l

API SL CF
ACEA A1 B1 A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
7 979.35 
zł
4 739.01
3 852.85 zł
(23.12 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł