MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper D
Filtry
Przeznaczenie
Wybierz ...
Klasa lepkości SAE
Wybierz ...
Specyfikacja ACEA
Wybierz ...
Specyfikacja API
Wybierz ...
Pojemność
Wybierz ...
Norma
Wybierz ...
Cena
Producent
Pojemność (l)
Nazwa
Lepkość
Pojemność [l]
OEM specyfikacja
API
ACEA
Linia produktowa
Przeznaczenie
Klasa oleju
Sposób aplikacji
Technologia bazy
Oferta
Oleje silnikowe Ciężarowe MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper D
ORLEN
Olej silnikowy 15W40 60l ULTOR
API SL CG-4 CH-4
ACEA E7 E3 E5
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
1 138.24
zł 1 047.19
851.37 zł
(17.45 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ORLEN
Olej silnikowy 20W50 205l ULTOR
API CG-4 CF-4
ACEA E2
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
4 024.83
zł 3 702.84
3 010.44 zł
(18.06 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ORLEN
Olej silnikowy 10W40 20l ULTOR
API CF
ACEA E4 E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
880.38
zł 809.96
658.50 zł
(40.50 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
REVLINE
Olej silnikowy 10W40 200l REVFARM
API CJ-4 CK-4
ACEA E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
4 808.80
zł 4 332.72
3 522.54 zł
(21.66 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOTALENERGIES
Olej silnikowy 20W20 20l RUBIA TIR
API CF SF
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
836.24
zł 769.34
625.48 zł
(38.47 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CASTROL
Olej silnikowy VECTON 15W40
API CK-4
ACEA E11 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
723.39
zł 672.75
546.95 zł
(33.64 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ORLEN
Olej silnikowy 5W30 20l ULTOR syntetyczny
API FA-4
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
867.11
zł 797.74
648.57 zł
(39.89 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOBIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 208l MOBILUBE
API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
13 483.76
zł 12 337.65
10 030.61 zł
(59.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Olej silnikowy 10W30 205l TITAN
API CJ-4 CK-4
ACEA E11 E7 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
6 653.41
zł 6 094.53
4 954.90 zł
(29.73 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ORLEN
Olej silnikowy AGRO SUPREME 10W40 20L
API CI-4
ACEA E4 E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
617.20
zł 567.83
461.65 zł
(28.39 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ORLEN
Olej silnikowy 10W40 205l ULTOR półsyntetyczny
API CI-4
ACEA E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Półsyntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
3 773.33
zł 3 471.47
2 822.33 zł
(16.93 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ORLEN
Olej silnikowy 10W40 20l ULTOR półsyntetyczny
API CI-4
ACEA E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Półsyntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
586.02
zł 539.13
438.32 zł
(26.96 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ORLEN
Olej silnikowy 10W40 20l ULTOR
API SL CG-4 CH-4 CF-4
ACEA E4 E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
604.54
zł 556.18
452.18 zł
(27.81 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ORLEN
Olej silnikowy 5W30 20l ULTOR
API SN CJ-4 CK-4
ACEA E7 E6 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
820.39
zł 754.75
613.62 zł
(37.74 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
REVLINE
Olej silnikowy 15W40 200l REVFARM
API SL CI-4
ACEA E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
3 820.26
zł 3 442.06
2 798.42 zł
(17.21 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Olej silnikowy 10W40 20l TITAN
ACEA E4 E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
769.39
zł 704.77
572.98 zł
(35.24 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SHELL
Olej silnikowy 5W20 20l RIMULA syntetyczny
Przeznaczenie Ciężarowe
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
977.79
zł 899.56
731.35 zł
(44.98 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ORLEN
Olej silnikowy 30 1l LUX mineralny
API SA
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Mineralny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
32.62
zł 31.32
25.46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FUCHS OIL
Olej silnikowy 15W40 5l TITAN
API SL CI-4
ACEA A3 B3 E7 E2
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
225.09
zł 203.26
165.25 zł
(40.65 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ORLEN
Olej silnikowy 20W50 5l Diesel
API CG-4
ACEA E2
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
173.82
zł 159.91
130.01 zł
(31.98 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FUCHS OIL
Olej silnikowy 10W40 205l TITAN
API CK-4
ACEA E11 E4 E7 E6 E9 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Agro
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
7 929.16
zł 7 263.11
5 904.97 zł
(35.43 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
REVLINE
Olej silnikowy 10W30 200l HERCULES
API CK-4
ACEA E11 E7 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
5 158.04
zł 4 647.40
3 778.37 zł
(23.24 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOTALENERGIES
Olej silnikowy RUBIA OPTIMA 5W20
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
8 897.09
zł 8 185.33
6 654.74 zł
(39.35 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE
MOBIL
Olej silnikowy 5W40 20l DELVAC
API CG-4 CH-4 CI-4+
ACEA E4 E7
Przeznaczenie Ciężarowe Autobusy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
1 117.11
zł 1 007.63
819.21 zł
(50.38 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SHELL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 209l Spirax syntetyczny
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
11 510.22
zł 10 589.40
8 609.27 zł
(50.67 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
CASTROL
Olej silnikowy VECTON MULTICV1 10W30 208
API CG-4 CH-4 CD CC CF-4 CI-4 CE
ACEA E7 E3 E5 E2
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
4 529.56
zł 4 212.49
3 424.79 zł
(20.25 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ORLEN
Olej silnikowy 15W40 5l AGRO
API SN CK-4
ACEA E7 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
241.30
zł 222.00
180.49 zł
(44.40 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ORLEN
Olej silnikowy 5W20 20l ULTOR
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
876.94
zł 806.78
655.92 zł
(40.34 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ORLEN
Olej silnikowy 10W40 205l ULTOR
API SL CG-4 CH-4 CF-4
ACEA E4 E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
5 423.53
zł 4 989.64
4 056.62 zł
(24.34 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
REVLINE
Olej silnikowy 10W30 200l REVFARM
API CI-4 CJ-4 CK-4
ACEA E7 E6 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
3 678.76
zł 3 314.55
2 694.76 zł
(16.57 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
12 z 15
następna