Filtry

Przeznaczenie
Wybierz ...
Klasa lepkości SAE
Wybierz ...
Specyfikacja ACEA
Wybierz ...
Specyfikacja API
Wybierz ...
Pojemność
Wybierz ...
Norma
Wybierz ...

Dostępność


Cena



Producent

Pojemność (l)

Nazwa

Lepkość

Pojemność [l]

API

ACEA

Linia produktowa

Przeznaczenie

Technologia bazy

Oferta

Oleje silnikowe API Ci-4+

  • 1
  • 2
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

SHELL
Olej silnikowy 10W30 209l RIMULA

10W30 209l

API SN CH-4 CI-4 CJ-4 CI-4+ CK-4
ACEA E11 E7 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
7 212.58 
zł
6 635.58
5 394.78 zł
(31.75 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W40 4l DELVAC

5W40 4l

API CG-4 CH-4 CI-4+
ACEA E4 E7
Przeznaczenie Ciężarowe Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
234.40 
zł
215.64
175.32 zł
(53.91 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Mobil - konkurs 2026

FUCHS OIL
Olej silnikowy 10W40 60l AGRIFARM

10W40 60l

API CI-4 CJ-4 CI-4+ CK-4
ACEA E11 E4 E7 E6 E9 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 416.61 
zł
2 213.61
1 799.68 zł
(36.89 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FUCHS OIL
Olej silnikowy 10W40 205l AGRIFARM

10W40 205l

API CI-4 CJ-4 CI-4+ CK-4
ACEA E11 E4 E7 E6 E9 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
6 516.02 
zł
5 968.67
4 852.58 zł
(29.12 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SHELL
Olej silnikowy 5W30 5l RIMULA

5W30 5l

API SN CH-4 CI-4 CJ-4 CI-4+ CK-4
ACEA E11 E7 E6 E9 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
316.36 
zł
291.04
236.62 zł
(58.21 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MOBIL
Olej silnikowy 10W30 208l DELVAC syntetyczny

10W30 208l

API SP SM SN CG-4 CH-4 CI-4 CJ-4 CI-4+ CK-4
ACEA E7 E9
Przeznaczenie Ciężarowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
6 174.05 
zł
5 568.98
4 527.63 zł
(26.77 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 10W30 208l RUBIA OPTIMA

10W30 208l

API CH-4 CI-4 CJ-4 CI-4+ CK-4
ACEA E11 E7 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
6 027.25 
zł
5 545.06
4 508.18 zł
(26.66 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej silnikowy 15W40 208l DELVAC syntetyczny

15W40 208l

API SP SL CF SM SN CG-4 CH-4 CF-4 CI-4 CF-2 CJ-4 CI-4+ CK-4
ACEA E7 E9
Przeznaczenie Ciężarowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
7 szt.
Cena katalogowa  
6 010.10 
zł
5 421.11
4 407.41 zł
(26.06 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Olej silnikowy 15W40 20l ULTOR

15W40 20l

API CF SM CI-4 CJ-4 CI-4+
ACEA E7 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
7 szt.
Cena katalogowa  
688.94 
zł
633.82
515.30 zł
(31.69 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MOBIL
Olej silnikowy 15W40 60l DELVAC syntetyczny

15W40 60l

API SP SL CF SM SN CG-4 CH-4 CF-4 CI-4 CF-2 CJ-4 CI-4+ CK-4
ACEA E7 E9
Przeznaczenie Ciężarowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
5 szt.
Cena katalogowa  
1 835.44 
zł
1 655.57
1 345.99 zł
(27.59 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy TRACTAGRI 10W40 HDZ 208L

10W40 208l

API SN CI-4 CJ-4 CI-4+ CK-4
ACEA E11 E7 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
7 szt.
Cena katalogowa  
5 319.74 
zł
4 894.16
3 978.99 zł
(23.53 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W40 20l DELVAC

5W40 20l

API CG-4 CH-4 CI-4+
ACEA E4 E7
Przeznaczenie Ciężarowe Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 117.11 
zł
1 007.63
819.21 zł
(50.38 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Mobil - konkurs 2026
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 4l DELVAC syntetyczny

5W30 4l

API SN CI-4 CJ-4 CI-4+
ACEA E7 E6 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Doręczenie za 3-5 dni roboczych
4 szt.
Cena katalogowa  
196.84 
zł
181.09
147.23 zł
(45.27 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Mobil - konkurs 2026
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 20l DELVAC syntetyczny

5W30 20l

API SN CI-4 CJ-4 CI-4+
ACEA E7 E6 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
4 szt.
Cena katalogowa  
923.93 
zł
833.39
677.55 zł
(41.67 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Mobil - konkurs 2026

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 208l DELVAC syntetyczny

5W30 208l

API SN CI-4 CJ-4 CI-4+
ACEA E7 E6 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
8 537.00 
zł
7 700.38
6 260.47 zł
(37.02 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej silnikowy 5W40 208l DELVAC syntetyczny

5W40 208l

API SL SM SN CH-4 CI-4 CJ-4 CI-4+ CK-4
ACEA E11 E7 E9
Przeznaczenie Ciężarowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
11 281.65 
zł
10 176.05
8 273.21 zł
(48.92 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 15W40 20l PREMIUM BLUE

15W40 20l

API SP SN CH-4 CI-4 CJ-4 CI-4+ CK-4
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
833.37 
zł
766.71
623.34 zł
(38.34 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 15W40 208l PREMIUM BLUE

15W40 208l

API SP SN CH-4 CI-4 CJ-4 CI-4+ CK-4
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
7 997.64 
zł
7 357.84
5 981.98 zł
(35.37 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
poprzednia 2 z 2